روبن فلیشر، بهترین گزینه برای کارگردانی فیلم «آنچارتد»

چندی پیش خبر ساخت فیلمی بر اساس بازی آنچارتد منتشر گردید. اکنون آخرین اخبار حاکی از آن است که به احتمال زیاد کارگردانی این پروژه را روبن فلیشر بر عهده خواهد گرفت.

«آنچارتد»، عنوان مجموعه بازی ویدئویی به سبک اکشن ماجراجویی است که توسط استودیوی ناتی‌داگ برای کنسول‌های خانگی و دستی شرکت سونی ساخته شد و توسط شرکت سونی اینتراکتیو انترتینمنت منتشر گردید. اکنون در فیلیمو شات درباره اخباری بخوانید که حاکی از انتخاب احتمالی روبن فلیشر به عنوان کارگردان فیلم «آنچارتد» است.

چندی پیش خبر ساخت فیلمی بر اساس این بازی منتشر گردید. اکنون آخرین اخبار حاکی از آن است که به احتمال زیاد کارگردانی این پروژه را روبن فلیشر بر عهده خواهد گرفت. وی در صدر جدول کارگردان‌های منتخب سونی پیکچرز برای این فیلم قرار دارد، البته هنوز مذاکراتی بین شرکت سونی و فلیشر صورت نگرفته است.

فلیشر پیش‌تر «سرزمین زامبی‌ها» در ژانر کمدی ترسناک به نویسندگی پال ورنیک و رت ریس، محصول سال ۲۰۰۹ شرکت سونی را کارگردانی کرده است. یکی از دیگر فیلم‌هایی که روبن فلیشر کارگردانی آن را بر عهده داشته است، «ونوم» شرکت سونی محصول سال ۲۰۱۸ است که فیلمی ابرقهرمانی به نویسندگی اسکات روزنبرگ، جف پینکنر و کلی مارسل است، که بر اساس شخصیتی به همین نام از مجموعه کتاب‌های کمیک کمپانی مارول کامیکس ساخته شده‌ است.

دان تراختنبرگ، که در سال ۲۰۱۶ فیلم «شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد» را روی پرده برده است، اولین کارگردانی بود که صندلی کارگردانی فیلم «آنچارتد» را ترک کرد. پس از او تراویس نایت کارگردان فیلم‌هایی هم چون «کوبو و دو تار» محصول سال ۲۰۱۶ و «بامبلبی» محصول سال ۲۰۱۸ نیز از کارگردانی آنچارتد انصراف داد. پس از ترک نایت از سمت کارگردانی، شرکت سونی تصمیم گرفت تا هر چه سریع‌تر جانشین مناسبی برای او انتخاب کند تا از همزمانی ساخت این فیلم با فیلم‌برداری قسمت جدید «مرد عنکبوتی» جلوگیری شود؛ چرا که تام هالند به‌عنوان شخصیت اصلی در هر دو فیلم به ایفای نقش می‌پردازد. هالند بیشتر برای بازی در نقش پیتر پارکر در دنیای سینمایی مارول شناخته شده است.

اکنون باید منتظر ماند و دید که آیا روبن فلیشر کارگردان نهایی فیلم «آنچارتد» خواهد بود و درنهایت اوست که این فیلم را روی پرده خواهد برد یا باز هم کارگردانی «آنچارتد» دست‌خوش تغییر می‌شود.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم