نوآ هاولی، کارگردان قسمت چهارم «پیشتازان فضا» از جزییات این فیلم می‌گوید

وآ هاولی، تهیه‌کننده و فیلم‌ساز، پیش از این به عنوان نویسنده و تهیه‌‌کننده در سریال «استخوان‌‌ها» حضور داشت و همچنین در حال حاضر ساخت مجموعه تلویزیونی «فارگو» را بر عهده دارد. گویا او قرار است کارگردانی قسمت چهارم «پیشتازان فضا» را هم به عهده بگیرد.

نوآ هاولی، تهیه‌کننده و فیلم‌ساز، پیش از این به عنوان نویسنده و تهیه‌‌کننده در سریال «استخوان‌‌ها» حضور داشت و همچنین در حال حاضر ساخت مجموعه تلویزیونی «فارگو» را بر عهده دارد. گویا او قرار است کارگردانی قسمت چهارم «پیشتازان فضا» را هم به عهده بگیرد.

در ماه نوامبری که گذشت، خبرها حاکی از انتخاب نوآ هاولی به‌عنوان نویسنده و کارگردان قسمت چهارم «پیشتازان فضا» توسط شرکت منتشرکننده، پارامونت پیکچرز بود. اکنون و با گذشت دو ماه از این خبر، سرانجام هاولی سکوت خود را شکست و از جزییات برنامه خود برای ساخت فیلم جدید «پیشتازان فضا» سخن گفت. وی در گفت‌وگو با رسانه‌های خبری، از آغاز ساخت این فیلم بلافاصله پس از پایان فصل ۴ سریال «فارگو» خبر داده است. اگرچه این پروژه هنوز در مراحل اولیه است، اما نوآ هاولی تأیید کرده است که در حال حاضر برای فیلم‌نامه آن برنامه‌هایی در سر دارد و برداشت شخصی خود را برای فیلم خواهد داشت.

هاولی که بیشتر به خاطر فعالیتش در تلویزیون شناخته شده است، با ساخت مجموعه تلویزیونی «فارگو» در سال ۲۰۱۴ که از شبکه اف‌ایکس پخش شد، موفقیت اصلی خود را به دست آورد. وی اولین کارگردانی فیلم خود را برای «لوسی در آسمان» انجام داد که در سال ۲۰۱۹ منتشر گردید.

«پیشتازان فضا» یا «سفر ستاره‌ای»، فیلمی علمی تخیلی محصول سال ۲۰۰۹ میلادی است. این فیلم که یازدهمین فیلم از سری فیلم‌های ساخته‌شده بر اساس مجموعه قدیمی پیشتازان فضاست، توسط جی. جی. آبرامز کارگردانی شده و نویسندگی فیلم‌نامه آن بر عهده روبرتو اورکی و الکس کورتزمن بوده است. داستان فیلم، بازگشت به گذشته و بررسی شخصیت مسافران سفینه فضایی اینترپرایز در مجموعه اصلی است. جیمز کرک (با بازی کریس پاین) و اسپاک (با بازی زکری کینتو)، پیش از آنکه در سفینه اینترپرایز به هم بپیوندند با یک رومولان به نام نرو (با بازی اریک بانا) که از آینده آمده است و تهدیدی برای «فدراسیون متحد سیارات» به شمار می‌رود، به نبرد می‌پردازند.

«پیشتازان فضا به سوی تاریکی» به‌عنوان ادامه‌ای برای این فیلم و همچنین به کارگردانی جی. جی. آبرامز در سال ۲۰۱۳ اکران گردید. «فراتر از پیشتازان فضا» نیز عنوان دنباله بعدی این مجموعه است که در سال ۲۰۱۶ به نویسندگی سایمون پگ و داگ جونگ و به کارگردانی جاستین لین به نمایش درآمد.

به نظر می‌رسد که در قسمت چهارم «پیشتازان فضا» بار دیگر شاهد حضور بازیگران اصلی فیلم، کریس پاین در نقش جیمز کرک، زکری کینتو در نقش اسپاک و زوئی سالدانیا در نقش نیوتا آهوارا خواهیم بود. البته کارگردان فیلم در مصاحبه خود به احتمال حضور بازیگران جدید نیز اشاره‌هایی داشته است.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم