banner header desktop fajr
همه نكات جالب قسمت دوازدهم سريال جزيره

چند قدم تا پایان

دوازدهمین قسمت از سریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم به صورت اختصاصی از فیلیمو منتشر شد. با نزدیک شدن به پایان داستان جزیره، معماها یکی‌یکی حل و گره‌ها باز می‌شوند.

قسمت ۱۲ سریال جزیره با شوک دیدار صحرا و ارشد شروع می‌شود. زوجی که آخرین بار در جزیره با هم حرف زده بودند و در دیدار قبلی آنها، ارشد در خواب مصنوعی بود، باز هم حرفی با هم نمی‌زنند. صحرا تظاهر می‌کند که این دیدار برایش مهم نیست اما حال ارشد به وضوح به هم می‌ریزد.

همه چیز درباره سریال جزیره

از اتحاد در خانواده شاهنگ دیگر خبری نیست.سعید فیلم دوربین مداربسته کلینیک را به اردلان می‌دهد. غافل از اینکه با این کار ارشد هم بخش‌هایی از فیلم را که به حضور گلرخ و ویولت مربوط می‌شود، می‌بیند. درگیری او با اردلان باعث می‌شود برای تلافی، تلاش کند جایگاه او را پیش ارشد از بین ببرد. همه این اتفاقات اعضای خانواده را بیشتر از قبل از هم دور می‌کند.

حالا که سریال به آخرین قسمت خود نزدیک می‌شود، نقش بعضی بازیگران پررنگ‌تر از قبل شده و بعضی هم به حاشیه رانده شده‌اند.چند قسمت است که جز حذف نقش شاهد، نقش ماهک و رضی هم کمرنگ شده است. در عوض نقش‌هایی که در قسمت‌های قبل کمتر تاثیرگذار بودند، در این قسمت بیشتر دیده می‌شوند، مثلا نقش ماهک، سعید و سها که در چند سکانس از قسمت دوازدهم، بازی آنها را تماشا می‌کنیم.

قسمت دوازدهم سریال جزیره

صحرا تصمیمات عجیبی گرفته، برای مقابله با ارشد می‌گوید که تصمیم گرفته مثل شاهنگ‌ها باشد. با همین وسوسه هم کار در خبرگزاری کلام را آن هم به عنوان معاون سردبیر شروع می‌کند. ارشد به دنبال صحرا به روزنامه محل کار قبلی او می‌رود. از امیرحسین می‌خواهد جلوی صحرا را بگیرد اما موفق نمی‌شود.صحرا این بار قصد دارد تا ته خط برود و برای انتقام گرفتن، با ناظم هم دست دوستی می‌دهد.

درگیری و تنش در خانواده شاهنگ بالا گرفته است. اولین درگیری را با صحنه جر و بحث آذین و مهشید تماشا می‌کنیم. مهشید از فهمیدن اینکه دیدار گلرخ و ویولت با ارشد در کلینیک، نقشه شاهنگ بزرگ بوده، شوکه می‌شود. اما شدیدترین درگیری مربوط به رو در رویی سعید و اردلان است که به زد و خورد و درگیری فیزیکی می‌رسد. حالا دیگر توصیه‌های شاهنگ بزرگ هم بی فایده است و انگار خانواده در آستانه از هم پاشیدن قرار گرفته است.

هیجان قصه در قسمت ۱۲ سریال جزیره با دیدار ناگهانی گلرخ و صحرا به اوج می‌رسد. صحرا از حرف زدن درباره ارشد فراری است اما می‌گوید که کارش با گروه شاهنگ تازه شروع شده است. گلرخ این بار از در تهدید وارد می‌شود و صحرا را با خبر ازدواج قبلی ارشد، مبهوت و تنها می‌گذارد. این خبر، آتش انتقام‌جویی را در وجود صحرا شعله‌ورتر می‌کند. باید منتظر باشیم تا ببینیم عاقبت عشق پرماجرای ارشد و صحرا که در جزیره جا مانده، به کجا ختم می‌شود؟

بنر سریال جزیره

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. مریم می‌نویسد

    چند قسمت هستش؟