مروري بر قسمت چهارم سريال جزيره

شروع داستان عاشقانه

چهارمین قسمت سریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم، به طور اختصاصی از فیلیمو منتشر شد. مهم‌ترین اتفاقات و نکات این قسمت را اینجا مرور کرده‌ایم.

بالاخره آن داستان‌عشقی که منتظرش بودیم در این قسمت بین ارشد و صحرا شکل می‌گیرد. ارشد بعد از اینکه در هتل به هوش می‌آید، سخت منتظر فرصتی است که دوباره صحرا را ببیند. هرچند اعضای خانواده از هر روشی استفاده می‌کنند تا جلوی این دیدار را بگیرند اما عاقبت این دو نفر که یک شب سخت و پرماجرا را در دریای طوفانی پشت سر گذاشته‌اند، دور از چشم اطرافیان دیدار می‌کنند.

همه چیز درباره سریال جزیره

بعد از آن شب سخت و پرماجرای گم شدن در طوفان دریا، خانواده شاهنگ می‌دانند که صحرا جان ارشد را نجات داده است، اما نگرانند که کنجکاوی‌های او در فعالیت‌های تجاری گروه شاهنگ، باعث دردسر شود. شاهد سعی می‌کند با دادن مبلغ زیادی دلار به عنوان هدیه تشکر، صحرا را از سر راه بردارد. غافل از اینکه صحرا به این راحتی قرار نیست از خانواده آنها جدا ‌شود.

در قسمت چهارم جزیره، قاب‌بندی‌های متنوعی می‌بینیم که نشان می‌دهد فیلمبرداری، نقطه قوت سریال است. سکانس دیدار آذین و ماهک و گشت و گذار ارشد و صحرا در شب جزیره، پر از قاب‌بندی‌های تازه‌ای است که از زیبایی‌های مناظر جزیره و دریا بهره برده است.

السا فیروز آذر در سریال جزیره

با پررنگ‌تر شدن نقش‌های ارشد و صحرا، بازی‌های ۲ بازیگر تازه‌کار سریال یعنی امیر مقاره و شادی حجازی بیشتر از قبل به چشم می‌آید. با بازیگری که از این دو بازیگر کم‌تجربه می‌بینیم، به نظر می‌رسد قرار است در آینده شاهد بازی‌های جذاب‌تر و قوی‌تر از آنها باشیم. هرچند در فهرست بازیگران سریال نام‌های مشهوری مانند اکبر زنجانپور، محمدرضا فروتن، هنگامه قاضیانی، میترا حجار و … به چشم می‌خورد، اما مقاره و حجازی به خوبی توانسته‌اند از پس ایفای نقش‌هایشان بربیایند و دیده شوند. از اظهارنظرهای بینندگان در شبکه‌های اجتماعی و صفحه شخصی بازیگران هم این‌طور برمی‌آید که از بازی این ۲ چهره جدید و جوان حسابی رضایت دارند.

در قسمت چهارم نقش بازیگران زن سریال بیشتر از قسمت‌های قبل دیده می‌شود. زنان خانواده شاهنگ دور از چشم مردان مشغول طراحی نقشه‌ای هستند که بتوانند سهمی از ثروت بی‌اندازه خانواده و سود فعالیت‌های تجاری برای خودشان به دست بیاورند. این‌بار تلاش می‌کنند ماهک را هم با خودشان همراه کنند. آنها هم نگران رابطه صحرا و ارشد هستند و امیدوارند ورود یک تازه‌وارد نقشه‌های آن را نقش برآب نکند.

تماشای آنلاین قسمت چهارم جزیره

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم