تاریخ انتشار و تریلر جدید Attack On Titan

فصل آخر انیمه حمله به تایتان منتشر شد

فصل آخر انیمه حمله به تایتان بزودی منتشر می‌شود. این انیمه از سال ۲۰۰۹ تا کنون در حال تولید و تکمیل است. مانگای حمله به تایتان توسط هاجیمه ایسایاما نوشته شده و تا امروز چهار فصل از این انیمه تولید شده است. قسمت جدید فصل آخر این انیمه در مارس ۲۰۲۳ منتشر می‌شود.

انیمه سریالی حمله به تایتان که چند سالی است قرار است به پایان برسد، برای به نمایش گذاشتن قسمت‌های جدیدی از فصل ۴ مهیا می‌شود. فصل چهار انیمه اتک ان تایتان که از دسامبر ۲۰۲۰ آغاز شده، ادامه ماجرایش را برای ۴ مارس ۲۰۲۳ به نمایش می‌گذارد. علاقه‌مندان به این انیمه پس از حدود یک سال انتظار (از دسامبر ۲۰۲۰ تا حالا) سرانجام ادامه این انیمه را تماشا می‌کنند.
انیمه Attack on Titan  اولین‌بار در آوریل ۲۰۱۳ پخش شد، سپس چهار سال طول کشید تا در آوریل ۲۰۱۷ برای فصل ۲ بازگردد. اکنون باید سریال را تا پایان سال ۲۰۲۳ به پایان برسانند که به این معنی که یک دهه طول کشیده تا چهار فصل را پشت سر بگذاریم.

در حالی که انیمه‌های سریالی اغلب برنامه‌ریزی مشخصی برای اکران ندارند اما اتک ان تایتان در مقایسه با دیگر رقیبانش از وضعیت انتشار منظم‌تری برخوردار است. با وجود اینکه تاخیرهای زیاد و جدایی‌های بی‌پایانی را در داستان این انیمه تماشا کرده‌ایم اما همه ما بدون شک منتظر قسمت‌های جدید فصل آخر این اثر هستیم.

تیزر رسمی فصل آخر انیمه حمله با تایتان

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم