انیمه سریالی پلوتو Pluto با اقتباس از مانگای پسر فضایی تولید می‌شود

انیمه جدیدی از نتفلیکس

نتفلیکس تصمیم گرفته انیمه سریالی پلوتو را با اقتباس از مانگای پسر فضایی (Astro Boy) تولید کند. این مانگای پر فروش، داستانی تلخ و نوآر را روایت می‌کند. اوسامو تزوکا، پدر مانگا، نویسنده این اثر است. انیمه سریالی پسر فضایی از سال ۱۹۵۲ تا ۱۹۶۸ پخش شد و کمیک آن (ترجمه انگلیسی همین مانگا) توسط دارک هورس کامیکس در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. به این ترتیب انیمه پلوتو با اقتباس از این مانگا برای انتشار در سال ۲۰۲۳ وعده داده شده است.

نتفلیکس از جدیدترین انیمه سریالی خود رونمایی کرد؛ در نتفلیکس مجموعه جدیدی بر اساس مانگای پلوتون، تولید شده توسط جنکو (Sword Art Online, Accel World) در استودیو M2 تهیه شده است. این انیمه که با اقتباس از مانگای پسر فضایی نوشته شده قرار است مسیر جدید و قصه‌هایی نو را برای شخصیت کلاسیک این اثر به تصویر بکشد.

این سریال با همکاری تزوکا پروداکشن تولید می‌شود. مانگای پلوتو توسط نائوکی اوراساوا و همکار قدیمی او تاکاشی ناکازاکی، با الهام از مانگای پسر فضایی اثر اوسامو تزوکا نوشته شده است. بعضی عوامل تیم تولید انیمه پلوتو درباره این اثر اینگونه می‌گویند:

ماکوتو تزکا، سرپرست پروژه، می‌گوید: «پانیمه پلوتو یک کار حسابی است، این مانگا علاوه بر این‌که این آخرین اثر اوراساوا است، انیمیشن جدید تزوکا نیز هست. من برای تماشای این اثر بدیع که فصلی نو در دنیای انیمه خلق می‌کند، بسیار هیجان زده‌ام.» این درام در دنیای آینده اتفاق می‌افتد که در آن انسان‌ها و روبات‌ها با هم‌زیستی مسالمت‌آمیزی در کنار هم زندگی می‌کنند.

اوراساوا می‌گوید: «من شجاعت همه کسانی را که چالش ساخت انیمه‌ای بر اساس پلوتو را پذیرفته‌اند تحسین می‌کنم. من از تولید این سریال جدید و تماشای تصاحب قلب مخاطبانش هیجان‌زده‌ام. امیدوارم امروز بیش از هر زمان دیگری پیام اسامو تزوکا به گوش جهانیان برسد.» ناکازاکی می‌افزاید: «پلوتون وارث فلسفه تزوکا است و فقط پیام ضد جنگ را منتقل نمی‌کند، بلکه به ما یادآوری می‌کند که هر دو طرف رنج و عذاب دارند… اما همچنان تنها پاسخ واقعی صلح است.»

تیزر انیمه پلوتو

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. موبدیک می‌نویسد

    کومیک؟