حضور مورگان فریمن و فلورنس پیو در فیلم یک آدم خوب

فیلم یک آدم خوب، جدیدترین ساخته برف، در مرحله‌ پیش‌تولید قرار دارد؛ این اثر با حضور مورگان فریمن و فلورنس پیو، نوید یک فیلم قوی و تماشایی را می‌دهد.

مورگان فریمن و فلورنس پیو، در فیلم یک آدم خوب (با عنوان اصلی A Good Person)، به کارگردانی زک برف حضور خواهند داشت. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


فلورنس پیو، اسکارلت جوهانسون و مارگو رابی در چالش بازیگران هالیوودی

مورگان فریمن و رهایی از رستگاری در شائوشنک


زک برف این روزها با پادکست پزشکان تقلبی، دوستان واقعی سریال Scrubs شناخته می‌شود، اما حضور او در مقابل و پشت دوربین به‌عنوان کارگردانی و بازیگر همچنان ادامه دارد. فیلم یک آدم خوب ، جدیدترین اثر برف، در مرحله‌ پیش‌تولید قرار دارد.

برف، علاوه‌بر کارگردانی فیلم یک آدم خوب، فیلمنامه را هم نوشته است. فیلم، داستان شخصیتی به نام آلیسون (با بازی پیو) را دنبال می‌کند که زندگی‌اش پس از یک تصادف مرگبار از هم می‌پاشد. در سال‌های بعد، او رابطه‌ ویژه‌ای با پدرشوهرش (فریمن) برقرار می‌کند. شخصی که به آلیسون کمک می‌کند تا یک زندگی ارزشمند داشته باشد.
مورگان فریمن در فیلم قبلی برف در سال ۲۰۱۷، مرگ در سرقت مسلحانه، بازی کرده است. اما باید ببینیم پیوستن فلورنس پیو که این روزها پیشنهادات زیادی دارد، به پروژه‌ تازه‌ برف قطعی خواهد شد یا خیر. پیو امسال برای اولین بار با فیلم بیوه‌ سیاه (با عنوان اصلی Black Widow) وارد دنیای سینمایی مارول نیز شده است. البته با توجه به رابطه‌ میان برف و پیو، پیش‌بینی می‌شود که مذاکره‌ میان آن دو به‌سادگی پیش برود.


تریلر نهایی فیلم سینمایی «بیوه سیاه» را در فیلیمو شات ببینید

قهرمان جدید مارول مشخص شد: فلورنس پیو


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم