رشد ۷۴ درصدی تماشای آنلاین انیمیشن‌های فیلیمو در روزهای خانه‌نشینی مردم

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، از روز چهارشنبه ۷ اسفند ۹۸ همزمان با شیوع بیماری کرونا در کشور، دسترسی به بخش انیمیشن‌های این وبسایت رایگان شده است.

همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و توصیه کارشناسان به ماندن در خانه، سرویس وی‌اودی فیلیمو که با رایگان کردن بخش انیمیشن‌ خود تلاش کرده به خانه‌نشینی بیشتر کودکان و والدین کمک کند، حالا رشد ۷۴ درصدی تماشای آنلاین انیمیشن در ۱۰ روز گذشته را اعلام کرده است.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، از روز چهارشنبه ۷ اسفند ۹۸ همزمان با شیوع بیماری کرونا در کشور، دسترسی به بخش انیمیشن‌های این وبسایت رایگان شده است. این اقدام که در راستای مسئولیت اجتماعی فیلیمو و برای کمک به خانواده‌ها جهت ایجاد سرگرمی بیشتر در روزهای قرنطینه تدارک دیده شده، حالا با گذشت ۱۰ روز از اجرا، به رشد ۷۴ درصدی تماشای آنلاین انیمیشن انجامیده است.

بررسی رفتار تماشای کاربران در بخش انیمیشن فیلیمو از تاریخ ۷ تا ۱۶ اسفند نشان می‌دهد که میانگین بازدید انیمیشن‌ها رشدی در حدود ۷۴ درصد داشته است و افراد زیادی با کمک دسترسی رایگان فیلیمو این محتواها را تماشا کرده‌اند.

مطالب پیشنهادی فیلیمو شات: انیمیشن بچه رئیس
فیلیمو در راستای تلاش جمعی که در نهادها و ارگان‌های مختلف جهت کنترل شیوع کرونا انجام می‌شود، با ایجاد دسترسی رایگان برای تمام افرادی که از این وبسایت یا اپلیکیشن تماشای فیلم استفاده می‌کنند، بیش از پنج هزار انیمیشن متفاوت و مناسب برای رده‌های سنی کودکان و بزرگسالان را رایگان کرده است. از طرفی رشد ۷۴ درصدی تماشا نسبت به بازه ۱۰ روزه مشابه قبل از شروع این طرح نشان می‌دهد که تماشای فیلم یکی از مهم‌ترین اقدام مردم جهت ایجاد سرگرمی در روزهای قرنطینه است.


نقد انیمیشن بچه رئیس : بازگشت به کار | دنبالۀ فیلم سینمایی محبوب شبکۀ نتفلیکس


این افزایش رشد تماشا که به‌طور مستقیم با ایجاد دسترسی رایگان بر روی محتواهای انیمیشن رابطه دارد، به ترتیب پنج انیمیشن بچه رئیس، تام و جری حمله مهاجمان فضایی»، «هتل ترانسیلوانیا»، «زوتوپیا» و «داستان اسباب‌بازی ۳» را در صدر جدول پربازدیدها قرار داده است. ترکیبی که نشان می‌دهد علاوه بر ایجاد دسترسی رایگان، ارائه محتوای باکیفیت نیز بر افزایش ایجاد سرگرمی و تشویق به افراد برای ماندن در خانه تاثیرگذار است.
در پایان، روابط عمومی فیلیمو با اعلام اینکه طرح دسترسی رایگان در بخش انیمیشن‌ها تا پایان سال ادامه‌دار خواهد بود، از مردم دعوت می‌کند تا با ماندن در خانه به هر چه بیشتر کنترل شدن شیوع ویروس کرونا کمک کنند.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. سعید شیری می‌نویسد

    عالیه