banner header desktop fajr

ساخت فیلم شزم ۲ با حضور لوسی لیو | خشم خدایان!

ساخت فیلم شزم ۲ با یک گروپه بازیگری قوی در حال طی کردن مراحل تولید است. این فیلم برای اکران در ژوئن ۲۰۲۳ (۲۳ خرداد ۱۴۰۲) آماده می‌شود.

ساخت فیلم شزم ۲ با تکمیل گروه بازیگران پیش می‌رود. گروه بازیگران دنباله فیلم شزم! خشم خدایان (با عنوان اصلی Shazam! Fury Of the Gods) در حال تکمیل شدن است و مدام بهتر و قوی‌تر می‌شود. آخرین بازیگر اضافه شده به این گروه لوسی لیو است که در نقش کالیپسو (یکی از اشرار) بازی خواهد کرد. برای اطلاعت بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


فیلم کوتاه «سایه‌وار»؛ اثر جدید کارگردان فیلم «شزم!» در دوران قرنطینه


به‌این‌ترتیب ساخت فیلم شزم ۲ باحضور خواهر هسپرا (با بازی هلن میرن، که اخیراً به این فیلم پیوست) روبه تکمیل شدن می‌رود که این کاراکتر قسمتی از جذابیت این اثر است که در ماجرای فیلم شزم برای قهرمان زکری لی‌وای دردسر ایجاد می‌کند. به نظر نمی‌رسد که هیچ یک از دو زن ارتباط مستقیمی با شخصیت DC Comics داشته باشند، اما هر دو دختر خدای اطلس هستند، که استقامت آنها یکی از قدرت‌های شزم را تشکیل می‌دهد.

دیوید اف سندبرگ نیز با بازگشت هنری هیدن به فیلم‌نامه، بار دیگر شزم را کارگردانی می‌کند. آشر آنجل نیز برای بازی در نقش بیلی بتسون (شزم) بازگشته است.

شزم ۲ برای اکران در ژوئن ۲۰۲۳ (۲۳ خرداد ۱۴۰۲) آماده می‌شود.

منبع: EmpireOnline


شزم ۲ ساخته می‌شود

ساخت فیلم شزم 2

خبر منتشر شده در ۱۹ آذر ۱۳۹۸
همان‌طور که پیش از این کمپانی برادران وارنر و استودیو دی سی با پخش تریلر «زن شگفت‌انگیز در سال ۱۹۸۴» در کامیک کان اکسپرینس برزیل باعث حیرت همگان شده بودند، این بار نیز با اعلام رسمی ساخت فیلم «شزم ۲» شگفتی‌ساز شدند. این خبر هیجان‌انگیز از بازگشت زکری لی وای، ابرقهرمان شوخ‌طبع و قدرتمند قسمت اول نوید می‌دهد.

اخباری که در ماه آوریل منتشر شد، حاکی از آن بود که هنری گیدن بار دیگر وظیفه نوشتن فیلم‌نامه را برای ادامه داستان ابرقهرمان فیلم «شزم» بر عهده گرفته است و دیوید اف. سندبرگ همچنان کارگردانی این فیلم را انجام می‌دهد. هم‌چنین اعلام شده بود که پیتر سفرن هم مانند قسمت اول، تهیه‌کننده این اثر خواهد بود؛ ولی در مورد بازگشت و همکاری سایر بازیگران و عوامل فیلم اطلاعاتی در دست نبود.

البته در حال حاضر تاریخ دقیق ساخت و پخش فیلم «شزم ۲» مشخص نشده است ولی طبق خبرهای منتشرشده، زکری لی وای پیش‌بینی کرده که تولید این فیلم، در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی آغاز خواهد شد.

اگرچه فیلم «شزم» به‌خودی‌خود داستانی تمام و کمال داشت، ولی به نظر می‌رسد ساخت ادامه آن نیز خالی از لطف نیست؛ به‌طور مثال ممکن است در قسمت دوم، بیلی بتسون تنها ابرقهرمان قصه نباشد و شخصیت‌های جدیدی به فیلم اضافه شوند، شاید یک ضدقهرمان شرور از شخصیت‌های کتاب‌های کمیک!

البته شایعاتی هم در مورد حضور بلک ادم در فیلم «شزم ۲» به گوش می‌رسد، اگرچه هنوز صحت آن تایید نشده است.

پیش‌ازاین در سال ۲۰۱۴، قرار بر این بود که بلک ادم به‌عنوان شخصیت مقابل شزم معرفی شود، ولی بعدها تصمیم بر آن شد که در فیلمی جداگانه به داستان زندگی این ابرقهرمان شرور پرداخته شود. اکنون در فیلم جدید ژاومه کویت-سرا کارگردان اسپانیایی، دواین جانسون ایفای نقش بلک ادم را بر عهده گرفته است.

هم‌چنین در اوایل ماه آوریل، جانسون در حساب کاربری اینستاگرام خود برای موفقیت فیلم «شزم» ابراز خوشحالی کرده بود.
طبق خبرهای منتشرشده، دواین جانسون از آغاز فیلم‌برداری فیلم مستقل بلک ادم در تابستان سال آینده خبر داده است.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. مطنعسم می‌نویسد

    میگما آوریل بیس بیس گذشت پس چرا نیومده