تیزر و اطلاعات کامل Shazam دو را اینجا بخوانید

همه چیز درباره شزم! خشم خدایان

شزم 2 به زیر عنوان خشم خدایان منتشر شده است

فیلم شزم Shazam پس از انتشار در سال ۲۰۱۹ با استقبال بی‌نظیری روبه‌رو شد. این فیلم با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری، ۳۶۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد. همین دلیل کافی بود تا شزم ۲ با عنوان اصلی شزم! خشم خدایان Shazam!Fury of the Gods ساخته شود. همه آنچه درباره شزم ۲ لازم است بدانید را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

در فیلم شزم ۲ یا شزم! خشم خدایان بیشتر بازیگران شزم ۱ حضور دارند. دیوید اف سندبرگ کارگردانی هر دو شزم را برعهده داشت. در این فیلم، اشر آنجل را در نقش بیلی بتسون دیدیم. نوجوانی که در پرورشگاه زندگی می‌کند و از توانایی‌های خاصی برخوردار است. بیلس بتسون طی اتفاق‌هایی که در مسیر زندگی‌اش رخ می‌دهد متوجه می‌شود که از قدرت شزم برخوردار است. وقتی بیلس کلمه شزم را بر زبان می‌آورد یکباره شمایل او از پسری نوجوان به مردی بالغ با ماهیچه‌های ورآمده تغییر می‌کند. این ماجرا و ظهور قدرت‌های شگفت‌انگیز برای بیلس بسیار خوشحال کننده و غرور آفرین است تا زمانی که دکتر سیوانای خبیث از راه می‌رسد و شزم متوجه می‌شود مسئولیت‌های سنگینی برعهده دارد.

 

خلاصه داستان فیلم شزم ۲

فیلم شزم! خشم خدایان، اثری ابرقهرمانانه از دی‌سی است. این فیلم دنباله‌ای بر شزم ۱ است. همانطور که از تماشای تریلر آن بر می‌آید شزم ۲ سراسر صحنه‌های اکشن و تعقیب و گریزهای پی‌درپی است. ماجرا همچنان روبه‌رو شدن شزم با ابرقدرتی شرور است. دختران اطلس نیز به عنوان ابرشرورهای جدید به این اثر اضافه شده‌اند؛ اما دکتر تادئوس سیوانا (با بازی مارک استرانگ) به قصه باز نمی‌گردد.

 

بازیگران و عوامل فیلم شزم! خشم خدایان

 • بازیگران:
  زکری لی‌وای در نقش شزم
  اشر آنجل در نقش بیلس بتسون
  جک دیلن گریزر در نقش فردی فریمن 
  جایمن هانسو در نقش شزم جادوگر
  ریچل زگلر
  هلن میرن در نقش دختر اطلس
  لوسی لیو در نقش دختر اطلس
 • ارگردان: دیوید اف. سندبرگ
 • تهیه‌کننده: پیتر سفرن
 • نویسنده: هنری گِیدن
 • موسیقی: کریستف بک

 

تریلر رسمی فیلم شزم ۲

نقد فیلم شزم یک

خبرهای قدیمی درباره شرم! خشم خدایان

شزم ۲ ساخته می‌شود

۱۹ آذر ۱۳۹۸
همان‌طور که پیش از این کمپانی برادران وارنر و استودیو دی سی با پخش تریلر «زن شگفت‌انگیز در سال ۱۹۸۴» در کامیک کان اکسپرینس برزیل باعث حیرت همگان شده بودند، این بار نیز با اعلام رسمی ساخت فیلم «شزم ۲» شگفتی‌ساز شدند. این خبر هیجان‌انگیز از بازگشت زکری لی وای، ابرقهرمان شوخ‌طبع و قدرتمند قسمت اول نوید می‌دهد.

اخباری که در ماه آوریل منتشر شد، حاکی از آن بود که هنری گیدن بار دیگر وظیفه نوشتن فیلم‌نامه را برای ادامه داستان ابرقهرمان فیلم «شزم» بر عهده گرفته است و دیوید اف. سندبرگ همچنان کارگردانی این فیلم را انجام می‌دهد. هم‌چنین اعلام شده بود که پیتر سفرن هم مانند قسمت اول، تهیه‌کننده این اثر خواهد بود؛ ولی در مورد بازگشت و همکاری سایر بازیگران و عوامل فیلم اطلاعاتی در دست نبود.

البته در حال حاضر تاریخ دقیق ساخت و پخش فیلم «شزم ۲» مشخص نشده است ولی طبق خبرهای منتشرشده، زکری لی وای پیش‌بینی کرده که تولید این فیلم، در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی آغاز خواهد شد. اگرچه فیلم «شزم» به‌خودی‌خود داستانی تمام و کمال داشت، ولی به نظر می‌رسد ساخت ادامه آن نیز خالی از لطف نیست؛ به‌طور مثال ممکن است در قسمت دوم، بیلی بتسون تنها ابرقهرمان قصه نباشد و شخصیت‌های جدیدی به فیلم اضافه شوند، شاید یک ضدقهرمان شرور از شخصیت‌های کتاب‌های کمیک!

البته شایعاتی هم در مورد حضور بلک ادم در فیلم «شزم ۲» به گوش می‌رسد، اگرچه هنوز صحت آن تایید نشده است. پیش‌ازاین در سال ۲۰۱۴، قرار بر این بود که بلک ادم به‌عنوان شخصیت مقابل شزم معرفی شود، ولی بعدها تصمیم بر آن شد که در فیلمی جداگانه به داستان زندگی این ابرقهرمان شرور پرداخته شود. اکنون در فیلم جدید ژاومه کویت-سرا کارگردان اسپانیایی، دواین جانسون ایفای نقش بلک ادم را بر عهده گرفته است.

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
 1. مطنعسم می‌نویسد

  میگما آوریل بیس بیس گذشت پس چرا نیومده