بستن
تاریخچه جستجو
   اگر به فیلتر شکن (vpn) وصل هستید برای دسترسی به تمامی فیلم ها و استفاده از حجم اینترنت های رایگان فیلیمو، فیلترشکن خود را خاموش کنید.
   فیلتر
   همه
   همه
   اکشن
   تاریخی | مذهبی
   عاشقانه
   خانوادگی
   مستند
   کمدی
   انیمیشن
   فیلم تئاتر
   علمی تخیلی
   وحشت
   تاک شو
   فیلم کوتاه
   دوبله ترکی
   کنسرت
   فقط HD
   مرتب‌سازی بر اساس
   زبان فیلم
   کشور سازنده
   • قسمت 1 %78.4
    %78.4
    303 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 1

    علی تبریزی از زندگی شخصی اش می گوید... اسحاق قویدل می خواهد مجسمه ساندو را به ایران بیاورد... دکتر کوثری مباحث تغذیه برای سه تیپ بدنی را آغاز کرد... دکتر موسوی از فلسفه مکمل و شناخت آن می گوید... دکتر میری برخی حرکات عضلات سینه را مورد بررسی قرار داده است.

   • قسمت 2 %76
    %76
    81 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 2

    مسلم دارابی قویترین مرد ایران و جهان از زندگی شخصی خود می گوید ، گزارش جالب از بابک اکبرنیا تنها نماینده ایران در مسترالمپیا. دکتر کوثری، دکتر موسوی و دکتر میری در مورد تمام مسایل بدنسازی در ماه رمضان می گویند.

   • قسمت 3 %87
    %87
    83 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 3

    این برنامه گپی صمیمانه با نزدیکترین دوستان بیت الله عباسپور از جمله رضا زینت لو , مرتضی محمودی , افشار کامرانی و مجید امانی و مصاحبه ای با همسر و دختر ایشان . دکتر کوثری در بخش تغذیه به مبحث پروتیین ها می پردازند دکتر موسوی در بخش مکمل ها توضیحاتی درباره پروتیین و مکمل وی می دهد دکتر میری حرکات سرشانه را بصورت کاملا علمی و جذاب آموزش می دهد.

   • قسمت 4 %73.8
    %73.8
    62 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 4

    سامان سرابی از زندگی قهرمانی و شخصی اش می گوید... حسن رهنمائیان از ادامه ندادن قهرمانی می گوید و شاید بزودی خواننده شود...دکتر کوثری مباحث تغذیه و ادامه بحث پروتیین را توضیح میدهد و دکتر موسوی از مکمل کراتین بیشتر می گوید ... دکتر میری برخی حرکات عضلات پشت را مورد بررسی قرار داده است.

   • قسمت 5 %67
    %67
    62 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 5

    محراب فاطمی از زندگی شخصی و پِشت پرده قویترین مردان می گوید...عباس عاقلی به میادین باز خواهد گشت...دکتر کوثری مباحث تغذیه و بحث کربوهیدرات را توضیح میدهد...دکتر موسوی از مکمل گینر بیشتر می گوید...دکتر میری برخی حرکات عضلات پشت بازو را مورد بررسی قرار داده است.

   • قسمت 6 %78.4
    %78.4
    49 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 6

    محسن یزدانی از زندگی شخصی و دوران حرفه ای خود می گوید...دکتر کوثری مباحث تغذیه و بحث کربوهیدرات و بیشتر توضیح می دهد...دکتر موسوی از مکمل آمینو می گوید...دکتر میری برخی حرکات عضلات سر شانه را مورد بررسی قرار داده است.

   • قسمت 7 %70.8
    %70.8
    50 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 7

    محمد اسدی قهرمان حرفه ای فیزیک از زندگی شخصی و دوران حرفه ای خود می گوید، دکتر موسوی مکمل بی سی ای و به ما معرفی می کنند و دکتر کوثری در مورد چربیها ماده غذایی بسیار مهم صحبت می کنند.

   • قسمت 8 %77
    %77
    47 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 8

    علی داداشی برادر و مربی روح الله داداشی از زندگی شخصی تا قتل روح الله می گوید...دکتر موسوی به سراغ مکمل گلوتامین رفته ودکتر کوثری در مورد افزایش وزن صحبت می کنند...دکتر میری عضله پشتی بزرگ یا زیر بغل رو به ما معرفی می کنند.

   • قسمت 9 %66.8
    %66.8
    53 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 9

    خانم سودابه صبور مربی بدنساز بانوان از شروع بدنسازی تا مربیگری می گوید...دکتر کوثری درباره لاغری و دوره کات صحبت می کند...دکتر موسوی مکمل پرحاشیه ال کارنتین را بیشتر معرفی کردند..دکتر میری و عضله سرینی و اموزش چند حرکت...گزارش عیادت از مهدی حاتمی قهرمان حرفه ای بدنسازی

   • قسمت 10 %76.2
    %76.2
    36 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 10

    مجید غلام قمری قهرمان آرنولد کلاسیک 2012 از زندگی شخصی تامربیگری افراد سرشناس می گوید...دکترالیاس کوثری در مورد رژیم های غذایی منعطف صحبت می کند...دکترمصطفی موسوی درمورد مکمل ال آرژنین بیشتر می گوید...دکتر علیرضا میری عضله همسترینگ و بصورت علمی توضیح داده است.

   • قسمت 11 %80
    %80
    32 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 11

    مهدی عیاری قهرمان حرفه ای پرورش اندام از زندگی شخصی و قهرمانی می گوید...دکتر مصطفی موسوی مارو بامکمل اچ ام بی آشنا می کند..گزارش جالب از مسابقات شمال غرب و شمیرانات...دکتر علیرضا میری در مورد عضلات ساق پا توضیح می دهد و در پایان گزارش ویژه فیت از نوشهر و سیدرضا حسینی قهرمان بادی کلاسیک کشور

   • قسمت 12 %74
    %74
    33 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 12

    این قسمت با حضور محمود ساوالان از مربیان سرشناس بدنسازی می باشد...یادی از زنده یاد بیت الله عباسپور...دکتر موسوی شناختی از سوماتروپین به ما می دهد...دکتر الیاس کوثری از ریکاوری بعد از تمرینات صحبت می کنند.

   • قسمت 13 %82.6
    %82.6
    31 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 13

    آیدین ختایی از قویترین مردان تا سینما می گوید...دکتر میری عضلات شکم را بررسی و اموزش میدهد دکتر الیاس کوثری در مورد ماده غذایی مهم یعنی آب توضیح میدهد و دکتر موسوی مکمل پمپ را به ما معرفی میکندو در پایان گزارش جالب و دیدنی از سه برادر ورزشکار ومطرح برادران علی اکبر...

   • قسمت 14 %76.4
    %76.4
    34 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 14

    این برنامه با حضور اسحاق قویدل قهرمان حرفه ای پرورش اندام و صحبتهای جالب او...دکتر الیاس کوثری و رژیم غذایی متابولیک دایت.. دکتر مصطفی موسوی و مکمل سی ال ای...دکتر علیرضا میری و آموزش حرکات سرشانه...گزارش ویژه فیت از انتخابی تیم ملی پرورش اندام ایران

   • قسمت 15 %66
    %66
    40 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 15

    شیرین نوبهاری از زندگی شخصی تا بدنسازی حرفه ای می گوید...دکتر کوثری درباره وعده های غذایی و دکتر موسوی درباره چربی سوزها می گوید.دکتر میری حرکات سرشانه را بیشتر توضیح می دهند و در پایان گزارش ویژه فیت از رضا زینت لو قهرمان رزمی و پرورش اندام

   • قسمت 16 %73.4
    %73.4
    21 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 16

    در این برنامه مهرداد تشکری نویسنده و تحلیلگر مسابقات پرورش اندام نشستی داشتیم، مسابقات مسترالمپیای 2016 رو در دو رده سنگین وزنها و 212 پوندی ها گزارش و تحلیل شد.

   • قسمت 17 %70.8
    %70.8
    39 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 17

    رامین فرج نژاد قویترین مرد مسابقات آرنولد کلاسیک اروپا از شروع ورزش تا قهرمانی میگوید. دکتر الیاس کوثری در مورد برنامه غذایی بانوان و دکتر مصطفی موسوی دوپینگ و عوارض استفاده از داروها را می گوید. اقای معراج مژده در اولین بحث به سراغ علم تمرین رفته است.

   • قسمت 18 %66.2
    %66.2
    39 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 18

    این برنامه با حضور یاسین لک و طوفان سلیمیان از قهرمانان فیزیک کشور، دکتر موسوی درباره پپتایدها GHRP-6 و دکتر کوثری از رژیم گیاهخواری می گویند.

   • قسمت 19 %76.2
    %76.2
    31 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 19

    در این برنامه گفتگویی صمیمی با وحید اکبرزاده مربی سرشناس تیم ملی پرورش اندام ایران و صحبتهای جالب در مورد خود ایشون و جام الماس و گزارشهای با شرکت کنندگان از گمنام ترین ها تا حرفه ای ها و در پایان عیادت از محمد پاشایی قهرمان جهان

   • قسمت 20 %57.6
    %57.6
    34 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 20

    حسن رهنمائیان از زندگی شخصی تا قهرمانی فوق سنگین می گوید، دکتر مصطفی موسوی درباره دوره پاکسازی و اقای معراج مژده در مورد علم تمرین و هایپرتروفی صحبت می کنند .

   • قسمت 21 %76.6
    %76.6
    41 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 21

    در این برنامه محمد کاشانکی قهرمان حرفه ای فیزیک ایران و جهان از زندگی شخصی تا بعد از قهرمانی صحبت می کند، دکتر الیاس کوثری در مورد وعده غذایی قبل تمرین و دکتر مصطفی موسوی در مورد تزریق موضعی مباحثی را مطرح می کنند.

   • قسمت 22 %64.6
    %64.6
    31 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 22

    در این برنامه محرم پناهی قهرمان آسیا و جهان و موسی اسماعیل پور قهرمان فیزیک کلاسیک و مربی بدنساز امیر تتلو حضور دارند، دکتر معراج مژده درباره ادامه سیستمهای تمرینی صحبت می کنند. دکتر علیرضا میری آموزشی در مورد حرکات زیر بغل ارائه می دهند.

   • قسمت 23 %68.2
    %68.2
    34 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 23

    در این برنامه بابک اکبرنیا مرد حرفه ای پرورش اندام و صحبتهای جالبی درباره اتفاقات امسال می کند. مهندس علیرضا نوبخت درمورد نحوه دریافت کارت مربیگری درجه 3 توضیحاتی را ارائه می دهند. دکتر موسوی بحث ترکیب مکملها برای تیپ های مختلف بدنی و دکتر میری آموزشهایی درباره حرکت جلو بازو می دهند.

   • قسمت 24 %68.6
    %68.6
    23 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 24

    در این برنامه امید جبلی نایب رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی و مرد پر تلاش این روزهای پرورش اندام ایران و جهان حضور دارد.محمود کافی قهرمان فوق سنگین درگزارش ویژه فیت از شروع ورزش تا حرفه ای شدنش می گوید. دکتر موسوی به سراغ اکتومورف ها رفت و مکملهای مورد نیاز این تیپ بدنی را می گوید.

   • قسمت 25 %77.6
    %77.6
    33 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 25

    در این برنامه معصومه مولایی بانوی بدنسازی که 100 کیلو بوده وباتلاش خودش به یک بدن متناسب رسیده و باعشق در این رشته فعالیت میکند حضور دارد . گزارش ویژه این هفته به سراغ علیرضا شیرین رفته است که درامریکا زندگی می کند و قهرمان رشته فیزیک کلاسیک شده است.

   • قسمت 26 %60
    %60
    25 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 26

    در این قسمت آقای ناصر گرجی پیشکسوت و مربی نام آشنا و حسین کلاته قهرمان طلایی جهان و معروف به گلادیاتورحضور دارند. دکتر مژده بحث سیستمهای تمرینی و دکتر موسوی درباره مکملهای مورد نیاز تیپ بدنی مزومورفمطالبی را بیان می کنند.

   • قسمت 27 %65.2
    %65.2
    34 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 27

    در این قسمت محمد پاشایی قهرمان کشتی و بدنسازی حضور دارد . بخش جدید آشپزی رژیمی فیت و آموزش تی ار ایکس از بخش های دیگر برنامه هستند.

   • قسمت 28 %70.4
    %70.4
    29 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 28

    در این قسمت مجید افلاکی قهرمان تکواندوی جهان و المپیک و پاورلیفتینگ و صحبتهای بسیار جالبی از تکواندو تا پاورلیفتینگ بیان می کند. دکتر کوثری نیز مباحث جدیدی را درباره آسیبهای استروئیدبیان می کند.

   • قسمت 29 %77.4
    %77.4
    23 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 29

    در این قسمت مصاحبه های جالبی با مربیان پرورش اندام مشاهده می کنید. مربیانی مانند ناصر پورعلیفرد ، امید جبلی ، علیرضا نوبخت،آیدین خطایی،محمد کاشانکی،وحید اکبرزاده،محسن قرآن نویس،محمود ساوالان،بابک اکبرنیا،موسی اسماعیل پور ،سارا مصطفی نژاد و ...

   • قسمت 30 %75.2
    %75.2
    25 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 30

    در این برنامه گزارشی از سفر به لاهیجان و قهرمان مطرح این شهر زیبا سعید کرجالیان . خواهید دید.

   • قسمت 31 %73
    %73
    26 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 31

    در این برنامه با پیشکسوتان سال های دور پرورش اندام مصاحبه می شود. عزیزانی همچون سهراب سرابی ، احد عبادی ، یزدان راد،محسن شاکری ،عباس کاکولی،سید رحمت الله عظیمی ، امیربیات،خسرو محمدی و ...

   • قسمت 32 %76.2
    %76.2
    21 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 32

    در این قسمت دکتر کوثری مطالبی در مورد آسیبهای قلبی و عروقی بدنسازان بیان می کند. گزارش از مسابقات شمال غرب تهران و بحث ژنتیک در پرورش اندام از قسمت های دیگر این برنامه است.

   • قسمت 33 %74.4
    %74.4
    25 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 33

    در این برنامه گزارش ویژه از مسابقات بدنسازی استان تهران، دکتر موسوی و بحث تداخلات مکملی، گزارش پرس سینه استان تهران انتخابی تیم ملی و دکتر کوثری و بحث اثرات استرویید بر مغز را خواهید دید.

   • قسمت 34 %63
    %63
    27 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 34

    در این قسمت میثم کشوری قهرمان آسیا و جهان، دکتر علیرضا میری و بحث سیستمهای تمرینی، دکتر الیاس کوثری و بحث آسیبهای استروئید بر مغز را خواهید دید.

   • قسمت 35 %66.6
    %66.6
    39 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 35

    در این قسمت استاد سعدون حیدری از مربیان نام آشنای بدنسازی ایران و صحبتهایی از شروع بدنسازی تا قهرمانان حال حاضر دارند و در قسمت دیگر آموزش هایی درباره تی ار ایکس خواهید دید.

   • قسمت 36 %69.4
    %69.4
    30 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 36

    در این قسمت آیت نجد باقری ملقب به مرد نقره ای پرورش اندام ایران مهمان ویژه برنامه فیت هستند.

   • قسمت 37 %67.4
    %67.4
    52 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 37

    در این قسمت دکتر کوثری و بحث تغذیه و تمرین در تعطیلات نوروز، گزارش ویژه از خوانتده محبوب فرزاد فرزین در باشگاه بدنسازی و پیشنهادهای دکتر موسوی در رابطه با نگهداری بدن در ایام عید خواهید دید.

   • قسمت 38 %71.4
    %71.4
    28 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 38

    در این قسمت گفتگو با آقای حمزه هوشمند سلطان بازوی ایران، دکتر کوثری و بحث اثرات استرویید بر کلیه را خواهید دید.

   • قسمت 39 %68
    %68
    25 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 39

    در این قسمت پیمان ماهری پور از قویترین مردان ایران ملقب به شیر هیر اردبیل حضور دارند.

   • قسمت 40 %71.8
    %71.8
    27 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 40

    در این برنامه گفتگو با سجاد نیکنام قهرمان پرافتخار پرورش اندام ایران،بخش آموزش تی آر ایکس و عضلات پشت و دکترالیاس کوثری و بررسی تاثیرات استرویید بر کلیه را خواهید دید.

   • قسمت 41 %80
    %80
    26 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 41

    دکتر الیاس کوثری مهمان ویژه این هفته فیت، از نوابغ علمی و مدرس فدراسیون پرورش اندام ایران هستند.

   • قسمت 42 %55.8
    %55.8
    29 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 42

    در این برنامه امید اسکندری قهرمان حرفه ای فیزیک حضور دارد.دکتر علیرضا میری آموزش سیستم تمرینی هرمی معکوس را می دهند و در بخش آشپزی فیت، طبخ کوکوی ماهی مخصوص بدنسازان را مشاهده خواهید کرد.

   • قسمت 43 %64.2
    %64.2
    24 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 43

    در این برنامه مهدی ذات پرور قهرمان بادی کلاسیک جهان حضور دارد. گزارشی از گردهمایی بدنسازان و گزارش از جشن تقدیر نامداران رشته های مختلف بدنسازی با حضور بزرگان این رشته خواهید دید.

   • قسمت 44 %70.4
    %70.4
    21 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 44

    در این برنامه گزارشی از اردوی تیم ملی پرورش اندام ایران اعزامی به مسابقات آسیایی مغولستان و گزارشی از اردوی پاورلیفتینگ اعزامی به مسابقات اکراین خواهیم داشت و در پایان بخش هایی از نمایشگاه مکمل در هتل المپیک نشان داده می شود.

   • قسمت 45 %50
    %50
    24 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 45

    در این برنامه قهرمانان آرنولد کلاسیک آفریقای جنوبی با حضور مهدی پیر سراندیب ، علی اجلالی ، فرهاد عزیزی ، میثم پور احمد ، رضا لک و پیمان صادقی حضور داردند.

   • قسمت 46 %61
    %61
    44 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 46

    در این برنامه خانم سارا مصطفی نژاد مربی بدنساز نام آشناحضور دارند. دکتر کوثری و بحث در مورد فواید روزه داری...دکتر موسوی و مکمل پروتیین کازیین دار و مصرف آن در ماه رمضان..

   • قسمت 47 %60
    %60
    29 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 47

    در این برنامه میلاد صادقی قهرمان حرفه ای فیزیک کلاسیک حضور دارد. دکتر کوثری از تغذیه در ماه رمضان می گوید. دکتر علیرضا میری درباره سیستمهای تمرینی و آموزش سیستم هرمی ناقص می گوید و در پایان دکتر موسوی توضیحاتی از مصرف مکملها در ماه رمضان مخصوصا گلوتامین میدهد.

   • قسمت 48 %76.8
    %76.8
    38 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 48

    در این برنامه بنیامین جهرمی اولین ایرانی که کارت حرفه ای فیزیک گرفت است حضور دارد.

   • قسمت 49 %78.4
    %78.4
    39 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 49

    در این برنامه بنیامین جهرمی قهرمان حرفه ای فیزیک حضور دارد و دکتر کشاورز متخصص تغذیه از لزوم استفاده از مکمل ها می گوید.

   • قسمت 50 %75.6
    %75.6
    41 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 50

    در این برنامه در سفر به بوشهر با قهرمانان پرورش اندام این شهر گفتگو شده است. مهمان ویژه این برنامه خداداد شفیع پور قهرمان حرفه ای فیزیک است که از شرایط سختش تا رسیدن به قهرمانی جهان می گوید.

   • قسمت 51 %70.6
    %70.6
    43 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 51

    در این برنام مجتبی ملکی از قهرمان مردان آهنین و پاورلیفتینگ ایران که در حال حاضر سرمربی تیم پاورلیفتینگ ایران هم هستند حضور دارند. در ادامه گزارشی از مسابقات ددلیفت حوزه شمال غرب و سپس به سراغ گزارش ویژه فیت از امید حاتمی قهرمان جوان کشورمون خواهیم رفت.

   • قسمت 52 %62.8
    %62.8
    21 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 52

    مهمان ویژه این قسمت از برنامه فیت آقای عباس مهدوی از قهرمانان و مربیان نام آشنای کشور است. دکتر صالحیان درباره مکملها و شناخت مکمل ایزو گلد برند ژن استار و دکتر علیرضا میری در مورد سیستم تمرینی فول بادی صحبت می کند.

   • قسمت 53 %69.4
    %69.4
    47 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 53

    در این قسمت از برنامه علی ماهر قهرمان و فعال رشته بدنسازی طبیعی در ایران حضور دارند. دو گزارش ویژه از جواد عزیزی و علی کاظمی از بدنسازان مطرح نچرال یا طبیعی و معرفی مکمل بی سی ای شرکت ژن استار توسط دکتر صالحیان را خواهید دید.

   • قسمت 54 %64.2
    %64.2
    34 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 54

    در این قسمت از برنامه فیت به نمایشگاه و همایش مکمل در هتل المپیک سرزدیم و از علی دایی تا رضا کاکاوند از بدنسازی پرسیدیم در ادامه رفتیم عسلویه و مراسم تقدیر از قهرمانان و در پایان گزارش بسیار جالب از مسابقات بدنسازی بیتو کلاسیک شهریار با حضور قهرمانان بزرگ را خواهید دید.

   • قسمت 55 %80.8
    %80.8
    56 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 55

    در این قسمت از برنامه فیت، سفر به شیراز و گفتگو با هادی چوپان تنها نماینده ایران در مسترالمپیا، گزارش ویژه از محمد علامه زاده قهرمان بادی کلاسیک جهان و یک مصاحبه کوتاه با رئیس هیئت بدنسازی استان فارس خواهید دید.

   • قسمت 56 %67.8
    %67.8
    46 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 56

    در این قسمت از برنامه فیت، مصاحبه ای با برادران ارزشمند، معرفی مکمل سی ال ای و سپس به سراغ باشگاه آدلی رفتیم در زعفرانیه باشگاهی با مدرنترین تجهیزات روز دنیا و در ادامه مسابقات شمال غرب تهران و در پایان گزارشی از هادی محمدی قهرمان بدنسازی جهان را حواهید دید.

   • قسمت 57 %68.4
    %68.4
    45 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 57

    دوم شهریور مصادف بادومین سالگرد زنده یاد بیت عباسپور پرافتخارترین بدنساز تاریخ ایران است و برنامه فیت با کلیپی به یاد این بزرگ مرد آغاز و در ادامه گفتگوی ویژه با اسحاق قویدل در مورد حرفه ایها، بخش آموزش زوایای حرکات با دکتر میری، گزارش از مسابقات استان تهران و دکتر صالحیان درباره مکمل گلوتامینصحبت می کنند.

   • قسمت 58 %68.6
    %68.6
    44 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 58

    مهمان ویژه این برنامه حسن خسروآبادی قهرمان پرورش اندام است. دکتر میری زوایای حرکات را آموزش می دهند و دکتر صالحیان مکمل آرژنین را معرفی می کنند.

   • قسمت 59 %79
    %79
    41 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 59

    در این قسمت از برنامه فیت به دلیل اهمیت و بالا بودن سطح مسابقات و تعداد قهرمانان مطرح، به مسابقات کارگری پرداخته ایم.

   • قسمت 60 %79.8
    %79.8
    185 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 60

    در این قسمت از برنامه فیت، در نمایشگاه ورزش اسپورتکس ۲۰۱۷ به سراغ چهره های نام آشنا رفتیم. از قهرمان مچ اندازی بانوان تا محمدرضا گلزار و به زودی با تحلیل مسترالمپیا در خدمت شما خواهیم بود.

   • قسمت 61 %65.2
    %65.2
    27 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 61

    در این برنامه با امیرحسین منظوری و فرشید نزاکتی به تحلیل مستر المپیا پرداختیم با توجه به تایم کم برنامه مجبور شدیم چند نفر اصلی هر دسته رو بررسی کنیم امیدواریم ببینید و لذت ببرید بدلیل طولانی شدن ضبط برنامه اشتباهی در رتبه پنجم دسته آزاد اعلام شد براندو کوری هشتم و شان رودن پنجم شد از اشتباه بوجود امده عذرخواهی میکنیم.

   • قسمت 62 %58.6
    %58.6
    29 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 62

    قسمت شصت و دوم فیت رو از اسپانیا تقدیم شما می کنیم اولین سفر فیت به مسابقات آرنولد کلاسیک آسپانیا و پوشش شرکت کنندگان ایرانی که در این مسابقات حضور داشتند بدنهای ایرانی خوب درخشیدند و با دست پر به ایران برگشتیم تشکر ویژه از آقایان تلخابی،عطارد و شعبانی بابت هماهنگی و همراه کردن تیم فیت در این سفر قسمت بعدی هم به نمایشگاه و مسابقات حرفه ایها خواهیم پرداخت.

   • قسمت 63 %80.8
    %80.8
    78 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 63

    قسمت شصت و سوم فیت و از شهر بارسلونا اسپانیا تقدیم شما میکنیم آشنایی با شهر و جاهای گردشی و ورزشی بارسلونا و مصاحبه با بهترین بدنسازان دنیا و گزارشی متفاوت از پشت صحنه مسابقات حرفه ای با حضور آرنولد - دو قسمت آشنایی با مکمل و آموزش زوایای حرکات هم در این برنامه تدوین شد

   • قسمت 64 %68.4
    %68.4
    31 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 64

    قسمت شصت و چهارم فیت - با حضور آقای مرتضی اویسی قهرمان پرورش اندام دنیا - گزارشی از مسابقه جام الماس تهران - آمورش بخش جدید کراس فیت در باشگاه آدلی و در پایان معرفی مکمل گینر برند ژن استار از شرکت ستارگان

   • قسمت 65 %70.8
    %70.8
    24 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 65

    گزارشی از مجید امانی ملقب به بیتوی کوچک از بدنسازان مطرح کشور افتتاحیه باشگاه آرسس در کرج دکتر کوثری و بحث تثبیت رژیم و وزن آموزش کراس فیت قسمت دوم از باشگاه آدلی و در پایان صحبتهای اقای امید جبلی در مورد اتفاقات اخیر پرورش اندام دنیا

   • قسمت 66 %77.4
    %77.4
    23 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 66

    سمت شصت و ششم برنامه فیت با حضور آرات حسینی کودک چهار ساله با توانایی های خارق العاده که در دنیا شناخته شده است و صحبتهای جالب پدر آرات - در ادامه صحبتهای دکتر کوثری و معرفی رژیمهای جدید غذایی - گزارشی از بازیگر سینما و تلویزیون آقای رامبد شکرابی در مورد بدنسازی هنرمندان و در پایان قسمت سوم آموزش کراس فیت از باشگاه آدلی

   • قسمت 67 %65
    %65
    28 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 67

    در این برنامه با دکتر مصطفی موسوی فیزیولوژیست ورزشی و مدرس فدراسیون به پاسخ سوالات مهم شماعزیزان در مورد بدنسازی پرداختیم بخش آموزش زوایای حرکت سرشانه با دکتر علیرضا میری و یک گزارش از مسابقات کراس فیت بانام آماده باش تقدیم شما خواهد شد

   • قسمت 68 %65.2
    %65.2
    31 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 68

    مهمان ویژه این قسمت از برنامه فیت محسن صمدی قهرمان و اورال مسابقات جهانی اسپانیا بود - قسمت آموزش زوایای حرکات پا با دکتر میری از باشگاه آدلی و در پایان یک گزارش ویژه از مهدی عبدالوند قهرمان مچ اندازی دنیا

   • قسمت 69 %63.6
    %63.6
    28 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 69

    در این برنامه اسحاق قویدل قهرمان بدنسازی به ما آشپزی آموزش میده البته بسیار بادقت با وسواس! - دکتر کشاورز متخصص تغذیه در مورد مصرف زیاد مکمل توضیح دادند - آموزش فیگور توسط دکتر میری و علی اجلالی در باشگاه آدلی - دکتر موسوی و شناخت بیشتر در مورد پپتایدها و در پایان صحبتهای اقای زندی نویسنده ورزشی در مورد حرفه ایها

   • قسمت 70 %69
    %69
    29 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 70

    سفر تیم فیت همراه با نمایندگان تیم بدنسازی ایران در مسابقات مسترالمپیای آماتوری سن مارینو و درخشش بدنسازان ایرانی در این مسابقات این تیم با مدیریت آقای مجید تلخابی و عطارد و مربیگری اقای رهنماییان عازم این مسابقات شدند

   • قسمت 71 %72.2
    %72.2
    46 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 71

    در ادامه قسمت قبلی برنامه فیت به سراغ مسابقات حرفه ای سن مارینو با قهرمانان ایرانی رفتیم و در ادامه مصاحبه با بزرگان بدنسازی دنیا از جمله شان ری ، دنیس جیمز ، بیگ رامی و احمد عسگر و... گفتگوی ویژه با هادی چوپان در مورد اتفاقات اخیر و در پایان جشن سالگرد باشگاه آدلی با حضور هنرمندان و قهرمان

   • قسمت 72 %64.4
    %64.4
    18 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 72

    در این قسمت از برنامه فیت رفتیم سراغ اورال مسابقات ماسل شو اقای وحید بهارلو قهرمان خوب کشور - آموزش مکمل مولتی ویتامین از شرکت ستارگان نیک با دکتر صالحیان - ادامه اموزش فیگور با دکتر میری در باشگاه آدلی و در پایان دکتر شاهد صدر با بحث حرکات اصلاحی

   • قسمت 73 %84.8
    %84.8
    112 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 73

    در این قسمت از برنامه فیت به سراغ آقای یوسف کریمی مربی و قهرمان پرورش اندام رفتیم و صحبتهای در مورد حواشی این روزهای بدنسازی ایران انجام دادیم در ادامه با مکمل کراتین از شرکت ستارگان نیک توسط دکتر صالحیان بیشتر آشنا شدیم و سپس به باشگاه آدلی و دکتر میری رفتیم و زوایای حرکات پا را به ما آموزش دادند و در پایان آموزش حرکات اصلاحی توسط

   • قسمت 74 %67.6
    %67.6
    24 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 74

    مهمان این هفته فیت شاهین ذوالفقاری قهرمان حرفه ای فیزیک بود - معرفی حامی جدید برنامه فیت شرکت راک دارو - دکتر کوثری و معرفی مکمل C4 از برند سلکور - آموزش زوایای حرکات پا در پرس پا توسط دکتر میری در باشگاه آدلی و در پایان گزارش ویژه از بهمن حلیمی قهرمان پاورلیفتینگ ایران و جهان

   • قسمت 75 %85.4
    %85.4
    22 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 75

    در این قسمت از برنامه فیت رفتیم سراغ آبتین شکرابی قهرمان بادی کلاسیک کشور که جزو بدنهای متفاوت در این رشته است - معرفی یکی دیگر از محصولات برند سلکور توسط دکتر کوثری - آموزش زوایای حرکات سینه توسط دکتر میری در باشگاه آدلی - معرفی باشگاه تیتان که بزودی افتتاح خواهد شد

   • قسمت 76 %66.4
    %66.4
    22 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 76

    خانم هدی جراح از ورزشکاران رشته بدنسازی که سوابق زیادی در این رشته دارند و بیشتر در امریکا زندگی میکنند-معرفی باشگاه تیتان یکی از مجهزترین باشگاههای تهران - معرفی مکملهای برند سلکور با دکتر کوثری - نکاتی در مورد باشگاه داری توسط اقای امین دانشگر مدیر باشگاه آدلی - دکتر موسوی و نکاتی در مورد فصل مسابقات بدنسازی

   • قسمت 77 %60
    %60
    20 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 77

    زارش ویژه از مشهد و منزل آقای سهراب سرابی شناسنامه پرورش اندام ایران - ادامه معرفی مکمل پروتئین وی برند سلکور با دکتر کوثری - جلسه هیئت استان تهران در مشهد با حضور رواسای هیئتهای استان تهران - باشگاه داری نوین با آقای امین دانشگر مدیریت باشگاه آدلی - دکتر موسوی و نکات بسیار مهم در مورد بدنهای مسابقه ای - گزارش پایانی با حمید لکزایی قهرمان حرفه ای پرورش اندام ایران

   • قسمت 78 %71.2
    %71.2
    18 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 78

    چالش برند بی اس ان با آبتین شکرابی - مسابقات بیتو کلاسیک شهریار و رونمایی از تندیس زنده یاد بیت الله عباسپور - معرفی باشگاه مشتریان شرکت راک دارو - دکتر کوثری و بحث چاقی - باشگاه داری نوین با امین دانشگر در باشگاه آدلی - دکتر موسوی و بحث تمرین ، بارگیری و تخلیه کربو هیدرات در زمان مسابقه - گزارشی از وحید مرادی بدنسازی با یک پای سالم و در پایان ادامه گزارش بیتو کلاسیک

   • قسمت 79 %63.2
    %63.2
    19 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 79

    دکتر الیاس کوثری فیزیولوژیست ورزشی از نوابغ علم بدنسازی در این قسمت از برنامه به سوالات زیاد شما در مورد بدنسازی پاسخ داده است مابین برنامه گزارش از مسابقات شمال شرق استان تهران که در چند بخش تهیه شده تقدیم شما خواهد شد

   • قسمت 80 %69
    %69
    20 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 80

    گفتگوی دوستانه با علی شمس قمر قهرمان حرفه ای فیزیک کلاسیک ایران یک لر تمام عیار و دوست داشتنی با بدنی زیبا و چشم گیر - چالش برند سلوکور با فرشید نزاکتی - گزارشی از مسابقات شهرستان پردیس

   • قسمت 81 %49.4
    %49.4
    17 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 81

    در این قسمت از برنامه به چالش قهرمان من پرداختیم طرحی از طرف شرکت راک دارو برای ورزشکاران معمولی تا با قهرمانان واقعی و ایده آلشون تمرین و گپ و گفت کنند محمد کاشانکی ، فرشید نزاکتی ، آبتین شکرابی ، شاهین ذوالفقاری و کاوه جزنی قهرمانان مطرح کشور گزارشی کامل از مسابقات شمال غرب استان تهران و تقدیر از استاد سعدون حیدری

   • قسمت 82 %53.6
    %53.6
    19 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 82

    در آغازبرنامه چالش برند بی اس ان با کاوه جزنی عزیز و سپس گفتگو با قهرمانانی که در مسابقات شرو کلاسیک هند اورال شدند و به جمع حرفه ایها پیوستن اشکان متقیان قهرمان حرفه ای فیزیک وحید نظری قهرمان حرفه ای فیزیک کلاسیک ایمان رضایی قهرمان حرفه ای پرورش اندام این تیم با مدیریت آقای علی عسگری ریاست فدراسیون ناک و مجتبی قبادی مربی و معاون ایشون به این مسابقات اعزام شده بودند

   • قسمت 83 %55
    %55
    20 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 83

    گزارش ویژه از مسابقات کشوری با حضور شرکت کنندگان و قهرمانان بنام در شیراز که در ۲ قسمت تقدیم شما خواهد شد - صحبت های دکتر موسوی در مورد ریکاوری بعد از مسابقات

   • قسمت 84 %62.6
    %62.6
    15 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 84

    در این قسمت از برنامه فیت ادامه مسابقات کشوری - شیراز و تقدیم شما میکنیم بدنهای متفاوت و دیدنی و در ادامه گزارشی از اولین دوره مسابقات کراس فیت کشوری با حضور ۲۲ تیم از استانهای مختلف و در پایان گزارشی از مسابقه نمایش قدرت با حضور پاورلیفترهای مطرح کشور

   • قسمت 85 %53.4
    %53.4
    18 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 85

    قسمتهای جذاب و دیدنی از قسمتهای گذشته فیت و تقدیم شما عزیزان میکنیم

   • قسمت 86 %75
    %75
    12 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 86

    پرسش و پاسخهای علمی در مورد بدنسازی نکات بسیار مهمی که دکتر الیاس کوثری بیان کردند و توصیه میکنیم حتما ببینید - گزارشی از مهدی علوی قهرمان ایران و جهان با ۴۰ مقام مختلف داخلی و بین المللی - گزارشی در مورد باشگاه داری در شیراز و در پایان صحبتهای فرشید نزاکتی در مورد استقبال جوانان از بدنسازی و تب تند سیکس پک

   • قسمت 87 %70.6
    %70.6
    19 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 87

    مهمان ویژه این هفته فیت امید اسکندری قهرمان حرفه ای فیزیک بود که در سه مسابقه اخیرش تونسته مجوز مسترالمپیا رو کسب کنه و حالا باید دید مشکل روادید حل خواهدشد و در ادامه بخش آموزشی اصلاح تمرینات با دکتر میری برای نقاط ضعف بدن و بعد دکتر محسنی در مورد هوازی بیشتر توضیح دادند

   • قسمت 88 %61
    %61
    22 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 88

    در این قسمت از برنامه فیت به سراغ محراب ، مهدی و حسین فاطمی از قویترین مردان ایران رفتیم و صحبتهایی در مورد حواشی پخش تلویزیونی قویترین مردان سال ۹۷ از شبکه سه انجام دادیم - دکتر میری و بخش بهبود نقاط ضعف بدن با تمرینات بدنسازی و دکتر محسنی در مورد تمرین زدگی صحبت کردند

   • قسمت 89 %69.4
    %69.4
    19 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 89

    در آغاز چالش برند بی اس ان با آبتین شکرابی _ گزارشی کامل از بازبینی تیم ملی پرورش اندام ایران اعزامی به مسابقات آسیایی مغولستان _ آموزش حرکات سرشانه قسمت پشتی با دکتر میری در باشگاه تیتان _ معرفی برند mdm و آقای دین محمدی تولید کننده وزنه های ایرانی _ دکتر موسوی و شروع مباحث بدنسازی بانوان

   • قسمت 90 %63.8
    %63.8
    27 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 90

    گفتگوی متفاوت با بابک اکبرنیا قهرمان حرفه ای پرورش اندام دنیا - دکتر میری و بخش تقویت عضله جلو بازو - برنامه تمرینی جلو بازو به پیشنهاد بابک اکبرنیا و در پایان ادامه صحبت های دکتر موسوی در مورد ورزش بانوان

   • قسمت 91 %69.6
    %69.6
    25 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 91

    گفتگو با کاوه جزنی قهرمان بادی کلاسیک جهان و فرشید نزاکتی کارشناس ورزشی پیرامون دغدغه ها و مشکلات بدنسازان ایران - آموزش حرکات شکم با دکتر میری در باشگاه تیتان - آموزش چند حرکت شانه توسط قهرمان حرفه ای بابک اکبرنیا با تجهیزات شرکت mdm و در انتها ادامه بحث بانوان با دکتر موسوی

   • قسمت 92 %73.4
    %73.4
    66 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 92

    فرید شیرمحمدزاده قهرمان فیزیک آسیا و موسیقیدان مهمان ویژه برنامه فیت بود - دکتر موسوی و نکاتی برای ماه رمضان - گزارشی از ساخت وزنه های بدنسازی برند mdm- آموزش چند حرکت برای عضلات پشت در باشگاه تیتان

   • قسمت 93 %79
    %79
    21 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 93

    آیت نجد باقری قهرمان پرافتخار پرورش اندام ایران از زندگی شخصی تا قهرمانی گفت و در ادامه برای ما آشپزی کرد تا نشون بده بدنسازها آشپزهای خوبی هم هستند - دکتر موسوی و صحبت در مورد روزه داری برای لاغر اندامها - دکتر میری و بخش آموزش حرکات زیر بغل - آموزش چند حرکت زیر بغل توسط حسن خسروآبادی قهرمان آسیا با وزنه های mdm

   • قسمت 94 %69.6
    %69.6
    23 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 94

    از بحث ممنون شدن مکمل های امریکایی تا ندادن ویزا به ورزشکاران ایرانی - صحبتهای آقای تقوی از مدیران شرکت راک دارو - گزارشی از افتتاح باشگاه R1 در گیشا - گفتگو با علی رسا ، نیما خانزاده و فرشید نزاکتی در مورد بحث روادید و اعزامهای خارجی آموزش چند حرکت موثر برای عضلات سینه با دکتر میری در باشگاه تیتان

   • قسمت 95 %72.6
    %72.6
    35 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 95

    گفتگوی جالب این هفته با استاد ابوالقاسم کاکلی از قهرمانان سالهای دور با کلکسیونی از افتخارات - چالش برند سلوکور - آموزش چند حرکت موثر برای عضلات شانه با دکتر میری - گزارشی از افطاری هیئت استان تهران با حضور مسئولین فدراسیون پرورش اندام - دکتر موسوی و ادامه مباحث ماه رمضان

   • قسمت 96 %64.8
    %64.8
    38 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 96

    مهمان ویژه برنامه فیت دکتر علیرضا میری فیزیولوژیست ورزشی و پاسخ به سوالات بدنسازان - چالش برند اپتیموم - مصاحبه با رضا افشار مربی نام آشنای پرورش اندام - صحبتهای فرشید نزاکتی کارشناس ورزشی در مورد عوارض داروهای بدنسازی و در پایان آموزش چند حرکت خوب و موثر برای عضلات شکم

   • قسمت 97 %80.6
    %80.6
    32 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 97

    مهمان ویژه این هفته قهرمان مازندرانی جعفر غفارنژاد قهرمان حرفه ای پرورش اندام که مجوز مسترالمپیا را دریافت کرده است - برندگان چالش اپتیموم - فواید استفاده از دمبل با فرید شیر محمدزاده و برند mdm - معرفی دستگاه ems با دکتر بهرامی نژاد - پاسخ چند سوال بدنسازی با دکتر موسوی و کوثری

   • قسمت 98 %59.4
    %59.4
    33 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 98

    نمایشگاه مکمل و گفتگو با قهرمانان مطرح کشور که در قالب شرکت راک دارو با سه برند اپتیمم ، بی اس ان و سلوکور حضور داشتند و استقبال زیاد طرفداران بدنسازی - فواید استفاده از وزنه های ازاد با محسن صمدی و برند mdm - معرفی باشگاه پنج ستاره شاهین در شیان

   • قسمت 99 %62
    %62
    29 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 99

    دورهمی باحضور محسن صمدی ، بابک اکبرنیا ، حسن خسرو آبادی ، فرید شیر محمدزاده و آقای دین محمدی در مورد مسایل و اتفاقات اخیر پرورش اندام ایران - فواید استفاده از وزنه های آزاد - چربی سوزی در سیستم ems با دکتر بهرامی نژاد و گزارش از مسابقه قدرت و سرعت در باشگاه شاهین

   • قسمت 100 %69.6
    %69.6
    25 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 100

    در آغاز چالش برند سلوکور - با مجید خرسندی قهرمان حرفه ای فیزیک کلاسیک صحبت کردیم سپس با آقای فرزاد صمیمی داور بین المللی مباحث داوری و آغاز کردیم - بابک اکبرنیا و نکاتی در مورد وزنه های mdm - گفتگو با مسعود هارونی قهرمان فیزیک کلاسیک و در پایان پاسخ سوالات شما توسط دکتر کوثری و موسوی

   • قسمت 101 %67.4
    %67.4
    35 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 101

    مهمان ویژه ضیا موسوی قهرمان حرفه ای فیزیک - چالش برند bsn با کاوه جزنی - بحث آسیب شناسی در سیستم ems با دکتر بهرامی نژاد - معرفی سیستمهای تمرینی در باشگاه شاهین با دکتر میری - گزارشی از مسابقه جاده ابریشم در نسیم شهر

   • قسمت 102 %70
    %70
    30 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 102

    مهمان ویژه این قسمت بهروز تابانی قهرمان حرفه ای پرورش اندام ایران - چالش برند اپتیمم با سپهر حاجی قربانی - گزارشی از سمینار برند سلوکور با حضور دکتر کوثری و فرشید نزاکتی - دکتر میری و بحث سیستمهای تمرینی برای فصل مسابقات و چربی سوزی - نکات مهم داوری برای ورزشکارانی که قصد شرکت در مسابقه را دارند با فرزاد صمیمی داور بین المللی

   • قسمت 103 %60
    %60
    45 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 103

    سفری به اردبیل و آشنا شدن با چند قهرمان مطرح این شهر زیبا - چالش سلوکور با فرشید نزاکتی - گفتگو با استاد داود گلابی از سرشناسان بدنسازی اردبیل ، داود شکرالله قهرمان بدنسازی جهان و مهران رئیسی قهرمان کشور - گفتگو با پیمان رجبی در مورد سیستم ems - گزارشی از مسابقات شمال غرب با حضور پیشکسوتان این رشته

   • قسمت 104 %69
    %69
    33 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 104

    قرعه کشی برند بی اس ان با جوایز ارزنده - گفتگو با مظاهر تابانی قهرمان خوب کشور و اهل سراب - پرسش و پاسخ با دکتر موسوی و دکتر کوثری - نکات مهم در داوری با فرزاد صمیمی داور بین المللی - گفتگو با آقای آبیده کارشناس روابط بین الملل در مورد بحث صدور ویزاهای قهرمانان

   • قسمت 105 %75.8
    %75.8
    38 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 105

    چالش برند بی اس ان با کاوه جزنی - گفتگو با کوه اراده وحید مرادی عزیز بدنسازی که با تمام مشکلات و معلولیتها تونسته به نمادی از خواستن در بیاد - معرفی رشته مربیگری پرورش اندام در دانشگاه علمی کاربردی طبرسی - گزارش از مسابقات بیتو کلاسیک شهریار

   • قسمت 106 %70
    %70
    24 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 106

    گفتگو با فرهاد و فرامرز عزیز قهرمانان بدنسازی - گزارشی از مسابقات استان البرز - آموزش برنامه نویسی پایه توسط دکتر علیرضا میری

   • قسمت 107 %74.6
    %74.6
    30 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 107

    فتگو با هادی حقیقی قهرمان فیزیکی که امسال در تمام مسابقات یا اول شده یا اورال - پرسش و پاسخ با دکتر کوثری و موسوی - نکات داوری با فرزاد صمیمی - گفتگو با فیزیک کلاسیک کار حرفه ای محسن قهرمانی

   • قسمت 108 %79
    %79
    39 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 108

    گفتگو با محمد کاشانکی قهرمان حرفه ای فیزیک که بتازگی نایب قهرمان مسابقات ویتنام شد و بخش آموزش برنامه نویسی برای سطح متوسط با دکتر میری فیزیولوژیست ورزشی

   • قسمت 109 %70.6
    %70.6
    36 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 109

    گزارشی کامل از مسابقات پرورش اندام کشوری در تبریز و حواشی آن در این قسمت نفرات برتر دسته جوانان ، پیشکسوتان ، بادی کلاسیک و فیزیک و خواهید دید و هفته بعد با نفرات برتر بادی بیلدینگ آشنا خواهید شد

   • قسمت 110 %63.4
    %63.4
    24 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 110

    گفتگو با آقای مجتبی دین محمدی در مورد حمایت شرکت ها از بدنسازان - گزارشی کامل از دسته بادی بیلدینگ مسابقات کشوری تبریز و حواشی - گفتگو با آقای علی عسگری رئیس فدراسیون ناک در ایران پیرامون اعزام های برون مرزی

   • قسمت 111 %86.6
    %86.6
    18 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 111

    تحلیل و بررسی بزرگترین رخداد بدنسازی دنیا مسترالمپیا ۲۰۱۸ با حضور فرشید نزاکتی کارشناس و نویسنده ورزشی , شاهین ذوالفقاری قهرمان حرفه ای فیزیک و کاوه جزنی قهرمان بادی کلاسیک جهان _ تمرین عضلات سینه با محسن صمدی قهرمان حرفه ای پرورش اندام و برند ام دی ام

   • قسمت 112 %81.4
    %81.4
    30 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 112

    گزارش کامل از قهرمانان حرفه ای که در مسابقات گرند پریکس کره جنوبی خوش درخشیدند محمد کاشانکی ، میثم کشوری ، سجاد نیکنام و علی شمس قمر - تمرین سینه با محسن صمدی و برند ام دی ام - دکتر میری و اهمیت گرم کردن و باورهای غلط ورزشی در باشگاه تیتان

   • قسمت 113 %80
    %80
    36 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 113

    گفتگوی ویژه با مهدی شرافت قهرمان حرفه ای فیزیک - گزارشی از سفر به دبی و دورهمی بچه های برند سلوکور - گفتگو داغ با سرمربی تیم ملی پرورش اندام اقای وحید اکبرزاده - باورهای غلط در حرکات جلوبازو توسط دکتر میری در باشگاه تیتان

   • قسمت 114 %82.2
    %82.2
    18 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 114

    گفتگو با حسن خسروی قهرمان حرفه ای و پر افتخار کشور - دکتر موسوی و بحث هورمون رشد - دکتر میری و درست و غلط حرکات زیر بغل

   • قسمت 115 %70
    %70
    16 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 115

    گزارشهای متفاوت از حال و هوای نمایشگاه ورزش یا همون اسپورتکس تهران که از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ مهرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار شد ادامه گزارش در قسمت بعدی فیت تقدیم شما خواهد شد و در انتها گزارش از مسابقات جام الماس در تهران

   • قسمت 116 %70.6
    %70.6
    17 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 116

    ادامه گزارش از نمایشگاه ورزش و مصاحبه با کلی قهرمان مطرح و صاحبان صنعت در بدنسازی ایران

   • قسمت 117 %71.2
    %71.2
    32 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 117

    گزارشی از اردوی تیم ملی پرورش اندام ، اعزامی به مسابقات جهانی اسپانیا و مصاحبه با نمایندگان دسته فیزیک و بادی کلاسیک و ادامه در قسمت بعدی _ آموزش و معرفی بتل روپ و کتل بل از محصولات برند ام دی ام _ ادامه مصاحبه های نمایشگاه ورزش و حواشی

   • قسمت 118 %68
    %68
    10 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 118

    گفتگوی ویژه با محمد زیادی قهرمان کهنه کار و باسابقه بادی کلاسیک ایران و صحبت در مورد حواشی این روزهای تیم ملی - ادامه گزارش از اردوی تیم ملی و گفتگو با قهرمانان بادی بیلدینگ - معرفی و آموزش تجهیزات برند ام دی

   • قسمت 119 %70.6
    %70.6
    34 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 119

    گزارشی از تیم پاورلیفتینگ بانوان که چند وقتیه فعالیت دارند و مسابقات داخلی و خارجی و شرکت میکنند - گفتگو با احسان کولیوند قهرمان حرفه ای فیزیک - گفتگو با مرتَضی اویسی پیرامون تیم ملی پرورش اندام ایران - گزارشی خاص با مریم زنبق یکی از بانوان فعال در رشته کراس فیت

   • قسمت 120 %73.4
    %73.4
    18 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 120

    گفتگوی جالب با سجاد حیدری یکی از بهترین بدنهای کلاسیک در ایران با پنج مدال طلای کشوری و چندین مدال آسیایی و جهانی _ سالگرد افتتاح داروخانه رویال در ولنجک با حضور مهمانان ویژه و استقبال خوب هواداران بدنسازی

   • قسمت 121 %65.8
    %65.8
    28 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 121

    گفتگو با مهران حداد قهرمان و مربی مقیم امریکا در مورد بدنسازی در آمریکا - دکتر کوثری و موضوع جایگزینی مکمل با غذا - دکتر موسوی و شناخت بیشتر از هورمون آی جی اف وان - دکتر کشاورز و بحث چاقی

   • قسمت 122 %81.8
    %81.8
    32 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 122

    گفتگوی ویژه با رضا زینت لو قهرمان حرفه ای پرورش اندام ایران و جهان _ آموزش حرکات فیله کمر و گردن توسط دکتر میری در باشگاه تیتان _ گزارش ویژه با حسین عبدی از قهرمانان مطرح فیزیک کشور

   • قسمت 123 %67.2
    %67.2
    22 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 123

    گزارشی از مراسم گلریزون استان تهران برای قهرمان خوبمون اسحاق قویدل _ نشست خبری اولین نمایشگاه فیتنس در تهران _ روشهایی برای تقارن بدن توسط دکتر میری در باشگاه تیتان _ گزارشی از مسابقات مچ اندازی حوزه شمال غرب تهران و در پایان گفتگو با اقایان نصرالله زاده و تشکری در مورد آخرین خبرهای پرورش اندام ایران

   • قسمت 124 %71
    %71
    44 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 124

    گفتگو با قهرمانان شرکت راک دارو و زرسان سلامت در بازارچه خیریه داروخانه رویش برای کمک به اسحاق قویدل _ آموزشهای دکتر میری در مورد تقارن بدن در باشگاه تیتان _ گفتگو با محسن صمدی قهرمان حرفه ای پرورش اندام

   • قسمت 125 %61.4
    %61.4
    28 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 125

    دورهمی قویترین مردان ایران به میزبانی آقای مهدی فاطمی ریاست هیئت قویترین مردان تهران و با حضور چهرهای سر شناس این رشته از جمله محراب فاطمی ، پیمان ماهری پور و آیدین ختایی _ بخش آموزش استفاده از دستگاههای هوازی در باشگاه تیتان _ گزارش ویژه با علی فاطمی از قهرمانان فیزیک کلاسیک

   • قسمت 126 %73.6
    %73.6
    28 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 126

    جشن بزرگ آپارات و برای سال دوم برنامه فیت بهترین برنامه ورزشی آپارات انتخاب شد . گفتگو با دکتر مصطفی موسوی فیزیولوژیست ورزشی در مورد استروئیدها و پپتایدها . گزارشی از گردهمایی چالش برتر بامدیریت خانم براتی . صحبت های دکتر الیاس کوثری در مورد مصرف مکمل ها....

   • قسمت 127 %77.2
    %77.2
    14 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 127

    ادامه صحبتهای دکتر موسوی در مورد استروئیدها و پپتایدها _ گفتگو با آرش اسکندری قهرمان حرفه ای پرورش اندام _ گفتگو با تورج شریعت از قهرمانان پرسابقه و قدیمی پرورش اندام ایران

   • قسمت 128 %54.2
    %54.2
    24 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 128

    گزارش فوتبال ایران و عراق توسط چهرهای نام آشنای پرورش اندام ایران آقایان مجتبی دین محمدی ، محسن صمدی ، حسن خسروی ، محمد کاشانکی ، علی رضا رسا و مسعود آبتین و گپ و گفت دوستانه با این عزیزان و مسابقه خندوانه در پایان برنامه _ گفتگو با محمد احسان هاتف قهرمان و مربی بدنساز ساکن دبی

   • قسمت 129 %80.6
    %80.6
    37 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 129

    گفتگوی دیدنی بین حسن رهنماییان قهرمان حرفه ای پرورش اندام و آقای امیر بیات از پیشکسوتان این رشته و نایب رئیس فدراسیون wpbf _ صحبتهای دکتر صادق هاشمی در مورد هوازی در بدنسازی _ نکات مهم تمرینی با یاسین لک قهرمان فیزیک

   • قسمت 130 %84
    %84
    15 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 130

    فتگو با مسعود ذات پرور اورال دو دوره مسابقات جهانی در رشته بادی کلاسیک و یکی از مربیان نام آشنای کشور _ دکتر صادق هاشمی و بحث هوازی ناشتا _ یاسین لک و میزان مصرف پرورتئین مورد نیاز ورزشکاران

   • قسمت 131 %92
    %92
    20 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 131

    گفتگو با دکتر علیرضا میری فیزیولوژیست ورزشی در مورد تمرینات بدنسازی و گزارشی از مسابقات جایزه بزرگ جهان پهلوان بیت الله عباسپور در ماهدشت کرج

   • قسمت 132 %82
    %82
    10 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 132

    گزارشی از مسابقات پرورش اندام استان تهران با حضور ۵۰۷ ورزشکار _ معرفی پپتاید دیگری توسط دکتر موسوی _ صحبتهای دکتر کوثری در مورد انواع تمرینات بدنسازی

   • قسمت 133 %74.2
    %74.2
    14 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 133

    قسمت دوم گفتگو با دکتر علیرضا میری فیزیولوژیست ورزشی در مورد باورهای درست و غلط در بدنسازی _ شاهین ذوالفقاری و چند نکته در مورد رژیم غذایی و هوازی _ کاوه جزنی و نکاتی در مورد هوازی و تمرینات بدنسازی

   • قسمت 134 %76.4
    %76.4
    11 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 134

    گفتگو با دو بانوی بدنساز خانم مهان جامعی و خانم سحر عبدالله پور _دکتر صادق هاشمی و بحث در مورد بدنسازی بانوان _ آزمایش محصولات شرکت راک دارو و زرسان سلامت توسط اقای بابازاده

   • قسمت 135 %73.4
    %73.4
    6 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 135

    سفری به مازندران و شهر بابل برای پوشش خبری مسابقات کشوری که به دلایلی از فعالیت ما جلوگیری شد و در ادامه به شهر زیبای آمل رفتیم و با دو قهرمان مطرح کشور گفتگو کردیم آقای علی اکبر نیکبخت اورال پرورش اندام آسیا و امیر حسین محمدی قهرمان جوان و آینده دار کشور

   • قسمت 136 %75.6
    %75.6
    9 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 136

    ادامه سفر به آمل و گفتگو با آریا نوروزی قهرمان فیزیک _ بخش آشپزی رژیمی با شاهین ذوالفقاری و همسر این قهرمان _ دورهمی قهرمانها در داروخانه رویال

   • قسمت 137 %84
    %84
    5 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 137

    گفتگو با آقای آرش نویدی قهرمان و مربی پرورش اندام در کافه فکرکده _ محمد کاشانکی و تمرین عضلات شانه _ ستاره یونسی و صحبتهایی در مورد بدنسازی بانوان

   • قسمت 138 %86.6
    %86.6
    12 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 138

    گفتگوی علمی همراه با دکتر مصطفی موسوی و پاسخ سوالات متداول بدنسازی _ صحبتهای کاوه جزنی در مورد آماده سازی مسابقه پیش رو _ گزارشی طنز و جالب با پایا پاینده قهرمان بدنسازی ساکن امل

   • قسمت 139 %89.6
    %89.6
    27 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 139

    گلچینی از قسمتهای مختلف برنامه فیت که مطمئنا برای شما عزیزان جالب خواهد بود . مصاحبه با سهراب سرابی تا علی دایی ، مجتبی ملکی تا موسی اسماعیل پور ، اکبر سرباز تا خلیل اسدی ، هادی چوپان تا بیگ رامی و خیلی مصاحبه های دیگه

   • قسمت 140 %79
    %79
    41 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 140

    گفتگو با تعدادی از قهرمانان مطرح کشور در مورد مسایل و مشکلات این روزهای بدنسازی ایران _ گزارش بازگشت قهرمانان ایرانی از ترکیه _ آشپزی رژیمی همراه با قهرمان حرفه ای فیزیک و برند سیکس پک

   • قسمت 141 %93.8
    %93.8
    13 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 141

    پاسخ سوالات بدنسازی در گفتگوی دوستانه با دکتر موسوی فیزیولوژیست ورزشی _ گفتگو با آقای مهدی تقوی از مدیران شرکت راک دارو _ صحبتهای محمد کاشانکی قهرمان حرفه ای فیزیک در مورد دوره آماده سازی مسابقات

   • قسمت 142 %85.4
    %85.4
    11 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 142

    همراه شدن با تیم اعزامی به لبنان و نشان دادن صحنه های که کمتر دیده اید از رژیم و سختی های روزهای آخر تا قهرمانی روی استیج لبنان بعلت طولانی شدن ، برنامه در دو قسمت تقدیم شما میشود

   • قسمت 143 %86.4
    %86.4
    37 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 143

    ادامه مسابقات لبنان با حضور قهرمانان حرفه ای و مصاحبه با چهرهای نام آشنای کشور ، پوریا پایون ، سجاد نیکنام ، مرتضی مشایخ و جعفر غفارنژاد

   • قسمت 144 %82.8
    %82.8
    14 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 144

    گفتگو با محمد عزت پور قهرمان قویترین مردان ایران _ آشپزی با قهرمان فیزیک حرفه ای و برند سیکس پک _ گفتگو با مدیر عامل شرکت راک دارو مهندس مهدی تقوی

   • قسمت 145 %65
    %65
    32 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 145

    گفتگو با سپهر حاجی قربانی قهرمان پرسابقه فیزیک کشور _ صحبتهای دکتر موسوی در مورد هزینه های بدنسازی _ احسان کولیوند و پاسخ یک سوال مهم _ گفتگو با مژگان بختیاری از مربیان بدنسازی بانوان

   • قسمت 146 %77.2
    %77.2
    14 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 146

    گفتگو با سجاد رحیمی قهرمان حرفه ای فیزیک _ دکتر صادق هاشمی و نکته های برای مربیان _ دکتر مصطفی موسوی و طراحی تمرین برای تیپ بدنی اندومورف _ شهرام نیکبخت قهرمان حرفه ای فیزیک و توضیحی در مورد فدراسیون ifbb و npc

   • قسمت 147 %78.4
    %78.4
    12 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 147

    گفتگو با علیرضا سرلک قهرمان پر افتخار پرورش اندام کشور _ دکتر موسوی و طراحی تمرین برای تیپ بدنی اکتومورف _ احسان کولیوند قهرمان حرفه ای فیزیک و بیان یک تجربه در ایام مسابقات

   • قسمت 148 %86.6
    %86.6
    6 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 148

    گفتگو با هادی پورحسین قهرمان حرفه ای پرورش اندام ساکن کیش _ دکتر صادق هاشمی و راه حل هایی برای کسانی که زود چاق میشوند _ ستاره یونسی و مکملهای مورد نیاز بانوان _ گفتگو با علی حقیقی از قهرمان مسابقات نچرال

   • قسمت 149 %87.2
    %87.2
    14 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 149

    گفتگو با با قهرمانان شرکت راک دارو و زرسان سلامت در مورد بدنسازی این روزها _ دکتر فرزانه ترابی مهر و بحث بانوان _ دکتر مصطفی موسوی و طراحی تمرین برای تیپ بدنی مزومورف

   • قسمت 150 %73.4
    %73.4
    15 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 150

    گفتگو با سه قهرمان مسابقات فیزیک نچرال یا بدنهای طبیعی _ دکتر رضا سلطانی و خبر برگزاری مسابقات نچرال در تهران و حواشی انتخابی تیم ملی _ دکتر صادق هاشمی و بحث رژیمهای غذایی _ دکتر فرزانه ترابی مهر و بحث ورزش بانوان در دوران قاعدگی _ گزارشی از سمینار هیئت شمال غرب استان تهران

   • قسمت 151 %71.4
    %71.4
    14 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 151

    دورهمی بزرگان پرورش اندام ایران برای کمک به آزادی یکی از قهرمانان پیشکسوت و گزارشی در مورد حواشی انتخابی تیم ملی و قویترین مردان ایران _ عضله سازی بدون چربی با دکتر هاشمی _ آموزش حرکات ساعد با دکتر میری _ گزارشی از فینال رقابتهای کراس فیت کشوری

   • قسمت 152 %77.6
    %77.6
    17 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 152

    دورهمی بزرگان پرورش اندام ایران برای کمک به آزادی یکی از قهرمانان پیشکسوت و گزارشی در مورد حواشی انتخابی تیم ملی و قویترین مردان ایران _ عضله سازی بدون چربی با دکتر هاشمی _ آموزش حرکات ساعد با دکتر میری _ گزارشی از فینال رقابتهای کراس فیت کشوری

   • قسمت 153 %85
    %85
    16 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 153

    اسپورتکس ۲۰۱۹ با حضور پررنگ شرکتها و قهرمانان فعال دنیای بدنسازی طی چهار روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد و برنامه فیت طبق روال هر ساله گزارشهای متنوعی از این فستیوال ورزشی تهیه کرده که اولین قسمت و در این برنامه خواهید دید و ادامه در هفته های بعدی

   • قسمت 154 %92
    %92
    10 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 154

    قسمت دوم نمایشگاه اسپورتکس ۲۰۱۹ با حضور چهرهای سرشناس پرورش اندام ایران

   • قسمت 155 %96.4
    %96.4
    22 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 155

    گزارشی از اردوی تیم ملی پرورش اندام اعزامی به مسابقات آسیایی چین و ادامه گزارش از نمایشگاه اسپورتکس ۲۰۱۹ با حضور چهره های سرشناس دنیای پرورش اندام

   • قسمت 156 %81.4
    %81.4
    15 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 156

    پاسخ سوالات بدنسازی توسط دکتر علیرضا میری فیزیولوژیست ورزشی _ دکتر فرزانه ترابی مهر و باورهای غلط در بدنسازی بانوان _ دکتر صادق هاشمی و انواع رژیم کتوژنیک

   • قسمت 157 %89.2
    %89.2
    41 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 157

    علی شمس قمر قهرمان حرفه ای فیزیک کلاسیک و تمرین روز شانه در باشگاه فیت شو _ دکتر فرزانه ترابی مهر و بدنسازی برای خانمهای باردار _ دکتر صادق هاشمی و راههای بدست آوردن عضله در اکتومورف ها

   • قسمت 158 %80
    %80
    4 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 158

    اولین دوره مسابقات فیزیک سلامت یا بدنهایی که از دارو استفاده نکردند، در تهران برگزار شد و در این برنامه به چند و چون این رقابت ها پرداختیم . گزارش با قهرمانان و مسئولان و مهمانان ویژه

   • قسمت 159 %87.4
    %87.4
    19 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 159

    گقتگوی جالب با محمد جوادزاده قهرمان ایرانی مقیم آلمان که در تیم ملی پرورش اندام این کشور هم عضویت دارد _ دکتر مصطفی موسوی و دکتر سمانه کنشلو و گفتگو در مورد چربی سوزی و مسایل جانبی _ گفتگو با دبیر فدراسیون wnbf در مورد مسابقات و سمینارهای پیش رو در زمینه نچرال

   • قسمت 160 %84
    %84
    5 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 160

    سفر به شراز همراه با تیم بی اس ان و سلوکور و تمرین مشترک این تیم با طرفداران شیرازی ( من و قهرمان )

   • قسمت 161 %75.8
    %75.8
    47 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 161

    ادامه سفر شیراز و سمینار سلوکور و گفتگو با شاهین ذوالفقاری ، یاسین لک و مسعود ذات پرور قهرمانانان خوش نام کشور و جهان ، گزارش از مسابقات سعدون کلاسیک و در پایان گزارش از مسابقات استان البرز

   • قسمت 162 %83
    %83
    20 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 162

    صحبت های دکتر علیرضا میری در مورد چند سوال مهم بدنسازی _ دکتر فرزانه ترابی مهر و صحبت در مورد تاثیرات استروئید در بدنسازی _ معرفی مرکز ایکس بادی کیانی در گوهردشت کرج _ معرفی چند سیستم تمرینی توسط مسعود ذات پرور _ دکتر موسوی و کنشلو و بافت سینه آقایان و بانوان _ آموزش حرکاتی برای ساق پا توسط دکتر علیرضا میری

   • قسمت 163 %93.4
    %93.4
    93 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 163

    تحلیل پنج نفر برتر دسته اوپن مستر اامپیا ۲۰۱۹ با استاد آرش نویدی ، مسابقاتی که امسال با حضور هادی چوپان برگزار شد و شور و هیجان خاصی به مشتاقان این رشته داد مابین این برنامه گزارشهای استقبال از هادی چوپان در فرودگاه امام خمینی تقدیم شما شده است مصاحبه اختصاصی با هادی چوپان هم انجام شده است.

   • قسمت 164 %74.6
    %74.6
    22 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 164

    استقبال از قهرمانان مسابقات کره جنوبی _ گفتگو در مورد شرایط زن و مرد ورزشکار _ شناخت بیشتر از فدراسیون wnbf ( نچرال ) در سفر به ارمنستان

   • قسمت 165 %82.2
    %82.2
    98 رای ثبت شده
    فیت - قسمت 165

    مسابقات پرورش اندام استان تهران با حضور چهره های آشنای پرورش و مصاحبه با تعدادی از شرکت کنندگان _ سمینار سلوکور و من و قهرمان بی اس ان در اصفهان

   سایر عوامل

   دیدگاه های فیت - قسمت 28

   وب اپلیکیشن فیلیمو را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.
   • برای نصب اپلیکیشن فیلیمو سایت فیلیمو را روی مرورگر سافاری باز کنید.
   • 1- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
   • 2- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه "Add to home screen" را انتخاب کنید.
   • 3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی "Add" یا "save" کلیک کنید.
   باشه
   از نوار پایین مراحل را شروع کنید!
   بیش از 1800
   فیلم، سریال و انیمیشن از سینمای ایران و جهان
   برای استفاده از همه امکانات فیلیمو ابتدا باید وارد شوید.