لوگو فیلیمو

فروشگاه محصولات فیلیمو

نمای فیلیمو استیک

اندروید باکس فیلیمو

فیلیمواستیک جدیدترین محصول پلتفرم فیلیمو است که به‌ همراه ۳ ماه اشتراک رایگان و ریموت کنترل بلوتوث با قابلیت جستجوی صوتی عرضه می گردد.

قابلیت پخش تصاویر با وضوح 4K

پردازنده ۴ هسته ای و 1GB RAM

دارای پورت HDMI به همراه 8GB حافظه داخلی

اندروید باکس فیلیمو

فیلیموباکس جدیدترین محصول پلتفرم فیلیمو است که به‌ همراه ۳ ماه اشتراک رایگان و ریموت کنترل بلوتوث با قابلیت جستجوی صوتی عرضه می گردد.

قابلیت پخش تصاویر با وضوح 4K

پردازنده ۴ هسته ای و 2GB RAM

خروجی HDMI/AV به همراه 16GB حافظه داخلی

نمای فیلیموباکس
نمای یاغی
لوگو یاغی

دستبند یاغی

این دستبند که می‌بینید از جنگل‌های لیانگ شان پو آمده است.
دستبند چرمی سریال زیبا و محبوب یاغی، پربیننده‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی رو می‌تونید همین الان سفارش بدید، البته شرط خرید این دستبند اینه که شمام مثل جاوید قصه ما یاغی عشق و زندگی باشین.

لوگو یاغی

گردنبند یاغی

من یاغی عشقم من، یاغی زندگی‌ام!
گردنبند یاغی برای طرفدارهای بی‌شمار این شاهکار نمایش خانگی هم به بازار اومد، از همین امروز می تونید با ثبت سفارش و خرید این گردنبند زیبا یاد و خاطره عشق اَبرا و جاوید رو برای همیشه به همراه داشته باشی.

نمای یاغی
نمای گردنبند جیران
لوگو جیران

گردنبند جیران

گردنبند مهر و ماه برای طرفدارها و هوادارهای سریال جیران رسید. با سفارش و خرید این گردنبند یه یادگاری زیبا از سریال عاشقانه جیران برای همیشه به همراه داشته باشین. برای سفارش کافیه روی دکمه زیر کلیک کنین تا در اسرع وقت به دستتون برسه.

لوگو مافیا

برد گیم بازی مافیا فیلیمو

اگر به رئالیتی‌شو شب‌های مافیا فیلیمو و بازی محبوب جهانی مافیا علاقه‌مند هستید، هم‌اکنون می‌توانید با تهیه «برد گیم بازی‌ مافیا فیلیمو» در کنار خانواده و دوستان خود از این بازی لذت ببرید

نمای مافیا
نمای لباس
لوگو یاغی

تی‌شرت‌های سریال یاغی

تی‌شرت‌های زیبا با طرح‌های متنوع سریال محبوب یاغی برای همه یاغی‌های عشق با طرح و نقش‌های متنوع و در سایزهای مختلف تولید شد و می‌تونید برای خرید تی‌شرت مورد نظرتون اقدام کنین.

انتخاب طرح روی تی‌شرت

لوگو لباس
لوگو لباس
لوگو لباس
لوگو لباس
لوگو لباس
لوگو لباس
لوگو یاغی

تی‌شرت‌های سریال جیران

تی‌شرت‌های سریال محبوب جیران برای هوادارهای این سریال عاشقانه با طرح و نقش‌های متنوع و در سایزهای مختلف تولید شد و می‌تونید برای خرید تی‌شرت مورد نظرتون اقدام کنین.

انتخاب طرح روی تی‌شرت

لوگو لباس
لوگو لباس
لوگو لباس
لوگو لباس
لوگو لباس
لوگو لباس
نمای لباس