بستن
تاریخچه جستجو
   سریال اسب بخار - فصل 7 قسمت 2
   اسب بخار / قسمت دوم

   سریال اسب بخار - فصل 7 قسمت 2

   Asbe Bokhar S07E02

   95 % (304)
   مناسب برای بالای 18 سال
   کارگردان: حامد زارع پور
   59 دقیقه - محصول ایران - 1400 - کیفیت HD
   دانلود

    • فصل 7 قسمت 1
     %93.8
     %93.8 (365)

     بهمن پایه بلند : تست و بررسی بهمن فیدلیتی و یاماها اروکس بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر 1400 آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل هفتم اسب بخار با نام "بهمن پایه بلند" منتشر شده و در آن به تست و بررسی بهمن فیدلیتی و موتورسیکلت یاماها اروکس پرداخته ایم. همچنین در میانه قسمت اول این فصل به سراغ بررسی خودروهای کارکرده موجود در بازار رفته ایم و نگاهی به مزدا 3 مونتاژی و پژو 2008 انداخته ایم. در بحث نکات آموزشی هم نگاهی به تنظیم صحیح نور کاسه چراغ خودروها انداخته ایم و نکاتی جالب را در مورد آن مرور کرده ایم.

     دانلود فصل 7 قسمت 1
    • فصل 7 قسمت 2
     %94.2
     %94.2 (304)

     در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده است. در بخش خودروچی قسمت هفتم هم، مقایسه ای از پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو پارس LX تهیه شده و این دو خودروی ایران خودرویی با توجه به شرایط قیمتی در بازار آزاد با هم رقابت کرده اند.

     دانلود فصل 7 قسمت 2
    • فصل 7 قسمت 3
     %96
     %96 (403)

     قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این قسمت در یک سفر 48 ساعته بیش از 700 کیلومتر با عوامل اسب بخار همراه می شویم و با دو خودروی یواز در ایران که توسط سروش دیزل مونتاژ می شود، یعنی پاتریوت و پیکاپ، از تهران خارج شده و به استان قزوین می رویم و پس از آن با رسید به ارتفاع 3240 متری، در مسیرهای سخت آفرودی به سمت استان مازندران سرازیر می شویم. در قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار تست و بررسی همه جانبه یواز پاتریوت و یواز پیکاپ در آب و هوای گرم ایران انجام شده و نکات مثبت و منفی این خودروهای Heavy Duty و غیر چینی بیان گردیده است. یواز پاتریوت و پیکاپ به پیشرانه ۲.۷ لیتری ۴ سیلندر تنفس طبیعی مجهز است که ۱۵۰ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۳۵ نیوتن متر تولید می کند. پاتریوت و پیکاپ به جعبه دنده ۵ سرعته دستی هیوندای مجهز هستند و در آینده نسخه اتوماتیک آن ها به گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک پانچ تجهیز خواهد شد.

     دانلود فصل 7 قسمت 3
    • فصل 7 قسمت 4
     %96.2
     %96.2 (279)

     یونگ-اُ-تول: تست و بررسی دو نسل هیوندای آزرا و مقایسه هوندا کلیک و وسپا VX-L در قسمت چهارم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست بررسی نسل های چهارم و ششم هیوندای آزرا رفته ایم و مدل 2008 و 2018 این سدان های نیمه لوکس کره ای را بررسی کرده ایم. همچنین در بخش تست و بررسی موتورسیکلت ها به سراغ دو اسکوتر پرفروش رفته ایم. هوندا واریو یا همان کلیک 150 سی سی به همراه وسپا VX-L به اسب بخار آمده اند و مورد تست و بررسی مجریان این برنامه قرار گرفته اند. همچنین در قسمت تیپ کار قسمت چهارم فصل هفتم، فناوری جدید جوش سپرهای پلاستیکی را با تجهیزات "پرو الکترو" بررسی نموده ایم و این قابلیت برای تعمیرات خودرو را معرفی کرده ایم.

     دانلود فصل 7 قسمت 4
    • فصل 7 قسمت 5
     %96
     %96 (283)

     در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و مقایسه ای میان نسخه های استاندارد و کیت های تقویتی برگزار نموده ایم.

     دانلود فصل 7 قسمت 5
    • فصل 7 قسمت 6
     %94.6
     %94.6 (209)

     در قسمت ششم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی یک سدان جدید و اتوماتیک رفته ایم. FMC 511 جدیدترین محصول شرکت فردا موتورز است که به تازگی وارد خیابان ها شده و این روزها فروش نقدی و اقساطی را در این شرکت تجربه می کند. همچنین یاماها اِن مکس نیز به عنوان یک اسکوتر مورد بررسی قرار گرفته است و در بخش خودروچی، مقایسه ای میان پژو 207i دنده ای و دنا پلاس دنده ای انجام داده ایم.

     دانلود فصل 7 قسمت 6
    • فصل 7 قسمت 7
     %97.2
     %97.2 (235)

     در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را تست کرده ایم. از سویی در بخش تیپ کار، به مجموعه بوتیک گاراژ سری زده ایم و با مبحث راهکارهای کاهش نفوذ صدا به کابین خودرو آشنا شده ایم.

     دانلود فصل 7 قسمت 7
    • فصل 7 قسمت 8
     %97.2
     %97.2 (224)

     در قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.

     دانلود فصل 7 قسمت 8
    • فصل 7 قسمت 9
     %95.4
     %95.4 (158)

     عصر یخبندان : تست و بررسی هایما S5 6AT و رانا پلاس تست و بررسی هایما S5 جدید با جعبه دنده 6AT آیتم اصلی قسمت نهم فصل هفتم اسب بخار است که می توانید در این برنامه به تماشای آن بنشینید. در این برنامه نیز جدیدترین کراس اوور ارتقا یافته ایران خودرو و هایما در بازار ایران مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین در بخش دیگر برنامه به معرفی تاریخچه سدان های کلاس B ایران خودرو، یعنی خانواده پژو 206 و 207i و رانا، پرداخته ایم و تست و بررسی رانا پلاس TU5 را انجام داده ایم. پیش از این پایگاه خبری اسب بخار در محتوایی ویدیویی، نسخه TU5 پلاس و شش دنده رانا پلاس را با سقف شیشه ای (پانوراما) معرفی کرده بود.

     دانلود فصل 7 قسمت 9
    • فصل 7 قسمت 10
     %91
     %91 (265)

     تل ماسه : تست و بررسی دایون Y5 در کویر. در قسمت دهم فصل هفتم اسب بخار، سفرنامه سفر یک روزه به کویر مرنجاب را آماده کرده ایم. در این برنامه تست و بررسی دایون Y5 صنایع خودروسازی ایلیا و کیان موتور وارنا در کویر مرنجاب انجام شده است. همچنین نتایج تجربه رانندگی هزار کیلومتری با این شاسی بلند دو دیفرانسیل برای مخاطبان این برنامه گفته شده است.

     دانلود فصل 7 قسمت 10
    • فصل 7 قسمت 11
     %93.8
     %93.8 (143)

     پسفرداش: تست و بررسی FMC T5 و مقایسه رنو تندر ۹۰ اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس در قسمت یازدهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور جدید فردا موتورز رفته ایم. FMC T5 یک کراس اوور لوکس چینی است که در کارخانه فردا موتورز با نشان این خودروساز ایرانی مونتاژ می شود. همچنین در بخش خودروچی این برنامه، به سراغ مقایسه دو خودرو اتوماتیک کارکرده یعنی دانگ فنگ H30 کراس و رنو تندر ۹۰ اتوماتیک رفته ایم.

     دانلود فصل 7 قسمت 11
    • فصل 7 قسمت 12 (قسمت آخر)
     %95.6
     %95.6 (166)

     تست و بررسی لاماری ایما به عنوان جدیدترین کراس اوور مونتاژی بازار ایران و مقایسه دو اسکوتر یاماها N-MAX و هوندا PCX، آن چیزی است که در آخرین قسمت فصل هفتم اسب بخار به نمایش در آمده است. قسمت دوازدهم فصل هفتم این برنامه خودرویی، در آخرین روز قرن و سال منتشر شده و قرار است تا در این برنامه با اولین خودروی مونتاژی آرین موتور آشنا شویم. همچنین در آیتم «دوچرخه» این قسمت اسب بخار، دو موتورسیکلت شهری هم رده و ژاپنی را در کنار هم گذاشته ایم.

     دانلود فصل 7 قسمت 12

   سایر عوامل سریال اسب بخار - فصل 7 قسمت 2

   دیدگاه‌های سریال اسب بخار - فصل 7 قسمت 2

   • u
    ۷ آذر ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    عالیییی

   • u
    ۲۶ مرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    ممنون

   • u
    ۱ مرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    مثل همیشه عالی

   • u
    ۱ مرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    عالی

   • u
    ۳۱ تیر ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    😍😍😍

   • u
    ۳۱ تیر ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    عالی بود

   • c
    captain ۳۱ تیر ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    معمولی

   • u
    محمدرضا ۳۰ تیر ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    عالی