تام هاردی در ونوم ۲ حضور دارد

ایمی پاسکال تهیه‌کننده فیلم‌های ابرقهرمانی سونی از دنیای مارول اعلام کرد که تام هاردی در ونوم ۲ حضور دارد. این فیلم در مهرماه سال ۲۰۲۰ راهی سینما می‌شود.

در حالی که فیلم «ونوم» با آن هم هزینه تولید نتوانست نظر بیننده‌ها را به خود جلب کند، سونی قصد دارد دنباله این فیلم را هم بسازد. به هر حال ونوم در باکس آفیس عملکرد بدی از خود نداشت. به تازگی «ایمی پاسکال» تهیه‌کننده این فیلم اعلام کرده که تام هاردی در ونوم ۲ هم حضور دارد.

پاسکال در حالی خبر حضور تام هاردی در ونوم ۲ را تایید کرد که گفت افراد دیگری از جمله «میشل ویلیامز» و «وودی هارلسون» هم در این فیلم بازی خواهند کرد. پاسکال در گفت‌وگو با وب‌سایت Fandango اعلام کرد که در پروژه‌های سونی که مربوط به دنیای مارول می‌شوند، حضور دارد و به همین دلیل در ونوم ۲ هم تهیه‌کننده خواهد بود. پاسکال در این مصاحبه گفت:

«تام هاردی در ونوم ۲ حضور دارد. او شخصیتی شگفت‌انگیزی را بازی می‌کند که کسی از پس آن برنمی‌آید. سونی کار شگفت‌انگیزی با خلق این شخصیت انجام داد و دنیای خاص آن را خلق کرد. من فکر نمی‌کنم که کسی بهتر از تام هاردی بتواند نقش ونوم را بازی کند.»

تام هاردی در ونوم 2

به نظر می‌رسد که مارول هم از عملکرد ونوم ناراضی نبوده و حتی اعلام کرده که بعید نیست در آینده دنیای فیلم‌های سونی و مارول با هم ترکیب شوند و می‌توان انتظار داشت که فیلم ونوم و مرد عنکبوتی هم ساخته شود. پاسکال در این باره می‌گوید:

«همه دوست دارند که چنین اتفاقی را ببیند. شاید روزی این اتفاق رخ بدهد. احتمال دارد که این فیلم را بسازیم. ما برنامه‌های بزرگی برای تام هالند داریم و دوست داریم او را در پروژه‌های دیگر هم مشاهده کنیم. بعید نیست او در هر فیلمی که من می‌سازم حضور داشته باشد.»

فیلم ونوم توانست به فروش ۸۸۵ میلیون دلاری در سرتاسر دنیا برسد؛ اما نقدهای بدی دریافت کرد. ونوم یکی از شخصیت‌های منفی دنیای مارول است که یکی از دشمنان اصلی مرد عنکبوتی هم به‌حساب می‌آید. ونوم اولین بار در سال ۱۹۸۴ در کمیک شماره ۲۵۲ مرد عنکبوتی نشان داده شد. از آن سال به بعد ونوم را در داستان‌های مختلف مشاهده کردیم که هر بار از بدن یک فرد خاص به‌عنوان میزبان استفاده می‌کرد.

سونی در حال حاضر قصد دارد فیلم‌های ابر قهرمانی بیشتری تولید کند. این شرکت در حالی بررسی ساخت فیلم از روی قهرمان‌هایی مانند «جکپات»، «گربه سیاه»، «کراون شکارچی» و «سمور نقره‌ای» است. سونی در حال حاضر روی فیلم «موربیوس» با بازی «جرد لتو» کار می‌کند. فیلمی که قرار است در تیرماه سال ۲۰۲۰ اکران شود. فیلم ونوم ۲ هم قرار است در مهر ماه سال ۲۰۲۰ راهی سینما شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم