بیشتر
کارگردان :
تهیه کننده :
در حال بارگذاری

گرم تماشای فیلیمو هر شنبه یک تبلت برنده شو

تبلت‌های Galaxy S2 و تلویزیون هوشمند LG در قرعه کشی‌های هفتگی فیلیمو!

تا ۲۴ دی تمدید شدخرید اشتراک و شرکت در قرعه‌کشی
بدون نیاز به اشتراک همه فیلمها رایگان
از 12 شب تا 6 بامداد همه فیلم های فیلیمو را رایگان تماشا کنید.

در سرمای این روزهای هوا برای کاربران فیلیمو مژده داریم

  • به مناسبت روز دانشجو، تمامی فیلم‌ها و سریال‌های فیلیمو به صورت رایگان و بدون نیاز به اشتراک از ۱۲ شب الی ۶ صبح در دسترس تمامی مخاطبان فیلیمو است و تنها لازم است که در فیلیمو ثبت‌نام کنید.
  • کاربرانی که از ایرانسل و آسیاتک اینترنت تهیه می‌کنند از این به بعد برای تماشای فیلم و سریال در فیلیمو حجمی از اینترنتتان کم نخواهند شد.
  • هر شنبه بین کاربرانی که اشتراک فیلیمو دارند قرعه‌کشی می‌کنیم و به برنده یک تبلت سامسونگ به قید قرعه اهدا می‌نماییم. درضمن به دو نفر از کاربرانی که در هفته اشتراک خود را تمدید کنند نیز جوایز هیجان‌انگیزی نیز اهدا خواهد شد.
  • در ۱۸ دی ماه به جز قرعه‌کشی‌ای که در بالا اشاره شد، یک تلویزیون اینچ بالای هوشمند ال‌جی نیز به یکی از کاربران خوش‌شانس ما اهدا خواهد‌شد.
برای شرکت در قرعه کشی فقط کافیه اشتراک داشته باشید خرید اشتراک و شرکت در قرعه کشی
بدون نیاز به اشتراک همه فیلمها رایگان
از 12 شب تا 6 بامداد همه فیلم های فیلیمو را رایگان تماشا کنید.

جوایز مشترکین فیلیمو

جایزه ویژه

LG Smart TV

جایزه فیلیمو - تلویزیون ال جی

جایزه ویژه هفته ششم یک دستگاه تلویزیون هوشمند قرعه‌کشی بزرگ در ۲۴ دی ماه ۱۳۹۵

پهنای باند رایگان اینترنت برای آسیاتکی‏‌ها و ایرانسلی‏‌ها!

با تهیه اشتراک فیلیمو, از حجم اینترنت رایگان برای دیدن هزاران فیلم و سریال برخوردار شوید

یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران فیلیمو حجم اینترنت است که خوشبختانه و با تلاش شبانه روزی تیم فیلیمو برآن شدیم تا حجم اینترنت کاربران عزیز را برای دیدن فیلم‌ها و سریال‌های روز ایران و جهان به حداقل آن کاهش دهیم.

فیلیمو با توافقاتی که با بهترین ارائه‌دهندگان سرویس‌های اینترنتی انجام داده است، توانسته به شرایطی دست پیدا کند که حجم اینترنت را برای مخاطبان و کاربرانش کمتر یا رایگان کند. لازم به ذکر است که این توافقات تنها شامل حجم مصرف شده شما از طرف ISP است و خرید اشتراک در فیلیمو برای آنکه حجم رایگان برای شما فعال شود لازم است.

شما کاربران عزیز با داشتن اشتراک فیلیمو می‌توانید از حجم رایگان سرویس‌دهنده خدمات اینترنت خود بهره مند شوید. در حال حاضر فیلیمو با سرویس‌دهندگان خدمات اینترنتی آسیاتک و ایرانسل طرف قرارداد است و در تلاشیم تا این طرح‌ها در ماه‌های آتی بهتر و پروپیمان‌تر شود..