همه چیز درباره فیلم اکشن Sweet Girl + تاریخ اکران و تریلر

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

تابستان امسال فیلم‌های جذابی در نتفلیکس منتشر خواهند شد که یکی از آنها فیلم اکشن Sweet Girl با بازی جیسون موموآست. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


جدیدترین و بهترین فیلم های ۲۰۲۱

بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۱


ستارۀ سریال بازی تاج‌وتخت در نقش ری کوپر بازی می‌کند؛ مردی که در پی انتقام گرفتن است.

اطلاعات چندانی در مورد این فیلم که کارگردانی آن را برایان مندوزا بر عهده دارد در دست نیست و تنها نتفلیکس در ابتدای این ماه تصاویری از آن منتشر کرد تا طرفداران جیسون موموآ در این حد بدانند که او نقش پدری را دارد که به دنبال گرفتن انتقام است.


بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۱


تاریخ اکران فیلم اکشن Sweet Girl

فیلم اکشن Sweet Girl قرار است که در تاریخ ۲۰ آگوست (۲۹ مرداد ۱۴۰۰) در نتفلیکس منتشر شود. فیلم‌برداری این فیلم در پاییز سال ۲۰۱۹ در پیتسبرگ آغاز شده بود.

تیزر فیلم Sweet Girl

گرچه نتفلیکس هنوز تیزر رسمی فیلم را منتشر نکرده است، ما یک تیزر کوتاه از آن پیدا کرده‌ایم:

تیم بازیگران

جیسون موموآ (بازیگر سریال بازی تاج و تخت و فیلم آکوامن) در نقش ری کوپر ظاهر شده است؛ مردی که تصمیم گرفته انتقام همسرش را از عاملان مرگ او بگیرد، و ایزابلا مرسید (بازیگر فیلم تبدیل‌شوندگان: آخرین شوالیه) در نقش ریچل دختر او بازی می‌کند.

دیگر بازیگران فیلم عبارت می‌شوند از مانوئل گارسیا رولفو، رضا جفری، آدریا آرجونا، جاستین بارتا، لکس اسکات دیویس، مایکل ریموند جیمز، دومینیک فوموسا، برایان هاو، نلسون فرانکلین، رجی لی و مریسا تومی.

جیسون موموآ و ایزابلا مرسید در نمایی از فیلم اکشن دختر شیرین

داستان فیلم

در فیلم Sweet Girl به کارگردانی برایان مندوزا، جیسون موموآ در نقش مردی بازی می‌کند که به تازگی همسرش را از دست داده و می‎‌خواهد از کسانی که مسبب مرگ او بوده‌اند انتقام بگیرد، اما محافظت از دختر نوجوانش ریچل نیز مسئولیت دیگری است که بر عهدۀ او خواهد بود.

فیلم اکشن Sweet Girl که به قلم فیلیپ آیزنر، گرگ هرویتز و ویل استپلز نوشته‌شده؛ داستان یک پدر و دختر است که می‌خواهند به روش خودشان برای اجرای عدالت مبارزه کنند.


منبع: RadioTimes

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.