سریال می خواهم زنده بمانم در فیلیمو رایگان شد

فیلیمو با هدف تشویق مردم به ماندن در خانه، کنترل پاندمی کرونا و قدردانی از کادر درمان، سریال می خواهم زنده بمانم را به‌صورت رایگان در دسترس کاربران قرار داد.

سریال می خواهم زنده بمانم به‌صورت رایگان در دسترس کاربران فیلیمو قرار گرفت. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


کاربران فیلیمو می‌توانند سریال می خواهم زنده بمانم را به‌صورت رایگان تماشا کنند. به گزارش روابط عمومی فیلیمو، سریال عاشقانه می‌خواهم زنده بمانم، به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته، ازیکشنبه ۲۴ مرداد تا شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ بعد از ثبت نام در فیلیمو به‌صورت رایگان و بدون خرید اشتراک قابل مشاهده خواهد بود.

این سریال عاشقانه که در ۲۰ قسمت تولید شده است، با هدف تشویق مخاطبان به ماندن در خانه، کنترل پاندمی کرونا و قدردانی از کادر درمان، به‌صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است.

در خلاصه داستان می‌خواهم زنده بمانم، آمده است: «هما حقی و نامزدش به همراهِ خانواده حقی آماده می‌شوند تا برای شب تولد همایون حقی (پدر خانواده) او را غافل‌گیر کنند. اما با رسیدن پدر، همه خانواده غافل‌گیر می‌شوند.»

در این سریال حامد بهداد، سحر دولتشاهی، پدرام شریفی، علی شادمان، آناهیتا درگاهی، مهران احمدی، آزاده صمدی، امیر نوروزی، مهدی حسینی نیا، فرید سجادی حسینی، بابک کریمی، افسانه چهره آزاد، عزت‌الله مهرآوران، محمدرضا مالکی، بهاره کیان افشار و مهدی صباغی به هنرمندی پرداخته‌اند.


درباره سریال می خواهم زنده بمانم


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. رضائی می‌نویسد

    آیا حجم مصرفی هم رایگانه؟