تهیه کننده دریای سایه‌ها مشخص شد؛ لئوناردو دی‌کاپریو به محافظت از محیط زیست ادامه می‌دهد

لئوناردو دی‌کاپریو تهیه کننده دریای سایه‌ ها خواهد بود. ای مستند جدید به گراز ماهی کالیفرنیا می‌پردازد تا از انقراض جلوگیری شود.

لئوناردو دی‌کاپریو تهیه کننده مستند دریای سایه‌ ها شد. مستندی درباره محیط زیست که این بار قرار است به کارتل‌های مکزیکی به‌پردازد. یکی دیگر از تهیه‌کننده‌های این مستند گفته:

در حال حاضر لئوناردو دی‌کاپریو به دشمن شماره یک خیلی‌ها تبدیل شده است و گروه‌های کارتل اصلا او خوششان نمی‌آید.

مستند دریای سایه‌ها به تهیه کنندگی دی‌کاپریو و «نشنال جئوگرافیک» ساخته می‌شود. در برنامه جدید به «گرازماهی کالیفرنیا» پرداخته می‌شود که در معرض انقراض قرار گرفته‌اند. گروه‌های خلاف‌کار مکزیکی با همکاری مافیای چین به شکل غیرقانونی گرازماهی کالیفرنیا را شکار می‌کنند. گفته می‌شود مثانه این موجود دریایی خاصیت‌های پزشکی زیادی دارد و می‌توان آن را با قیمت ۱۰۰ هزار دلار در بازار سیاه فروخت. در حال حاضر کمتر از ۱۵ عدد از این جانور دریایی در دنیا وجود دارد.

دریای سایه ها

دی‌کاپریو در نقش تهیه کننده دریای سایه‌ ها قصد دارد تحقیقاتی در این مورد انجام دهد تا شاید بتوان این‌گونه جانور دریایی را نجات داد و حتی گروه‌های خلاف‌کار را از بین برد. «ریچارد لاکانی» کارگردان این مستند به این موضوع اشاره کرد که دریای سایه‌ها یکی از خطرناک‌ترین پروژه‌هایی بوده در آن نقش داشته است. او در سال ۲۰۱۶ هم در مستندی به نام The Ivory Game با دی‌کاپریو همکاری کرده بود. لاکانی می‌گوید:

دی‌کاپریو با ساخت این مستند قصد دارد نظر مردم را به گراز ماهی کالیفرنیا جلب کند و خودش هم بسیار به این جانور اهمیت می‌دهد. حتی ایده ساخت این مستند برای دی‌کاپریو بود. او راه‌های زیادی پیش روی دولت و رییس‌جمهور قرار داد تا شاید راهی برای محافظت از این موجودات پیدا شود.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم