حضور اسکارلت جوهانسون در گروه بازیگران فیلم جدید وس اندرسن

اسکارلت جوهانسون، مارگو رابی به تام هنکس در تیم بازیگران فیلم جدید وس اندرسن پیوسته است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

فیلم جدید وس اندرسن در دست تولید قرار گرفته و خبرها حاکی از آن است که اسکارلت جوهانسون در گروه بازیگران این اثر حضور دارد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


اسکارت جوهانسون که این روزها درگیر دادگاه و شکایت خود از پروژه بیوه سیاه است، با وس اندرسن به توافق رسیده تا برای اولین بار با یکدیگر همکاری کنند. بنابراین او در فیلم وس اندرسون که یک لایو اکشن است حضور خواهد داشت و در حال حاضر به همراه دیگر اعضای تیم فیلم‌برداری در اسپانیا اقامت دارد.

آدرین برودی، بیل مری و تیلدا سویینتن که بازیگران همیشگی و موردعلاقه اندرسن هستند نیز در این پروژه حضور دارند و تام هنکس و مارگو رابی نیز به‌عنوان دو بازیگر جدید به این فیلم اضافه شده‌اند.
در مورد داستان فیلم وس اندرسن هنوز اطلاعاتی منتشر نشده و همچنان باید منتظر باشیم!


حضور مارگو رابی در گروه بازیگران فیلم جدید وس اندرسن

فیلم جدید وس اندرسن

خبر منتشر شده در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
فیلم جدید وس اندرسن در دست تولید قرار گرفته و خبرها حاکی از آن است که مارگو رابی در گروه بازیگران این اثر حضور دارد.
گرچه وس اندرسن از آن کارگردان‌هایی است که اغلب با تیم بازیگران موردعلاقه خودش کار می‌کند، اما از حضور بازیگران جدید نیز استقبال می‌کند. طبق اخبار منتشرشده، تام هنکس قرار است با حضور بازیگران فیلم جدید وس اندرسن اولین تجربۀ کاری خود با این کارگردان را داشته باشد (که گویا یک نقش کوتاه است) و همچنین خبرهایی در مورد نقش‌آفرینی مارگو رابی در این فیلم به گوش می‌رسد.

فیلم‌برداری فیلم جدید وس اندرسن در اواخر همین ماه در اسپانیا آغاز خواهد شد، با این وجود اندرسن همچنان نمی‌خواهد اطلاعات زیادی را در مورد فیلمش لو بدهد. همان‌طور که شاید حدس زده‌اید، بیل مورای، تیلدا سویینتن و آدرین برودی نیز در فیلم او بازی می‌کنند.

رابی در حال حاضر فیلم جوخه انتحار را با نقش هارلی کویین رو پرده سینما دارد و مشغول بازی در فیلم بابل به کارگردانی دیمن شزل است. جدیدترین فیلم اندرسن یعنی گزارش فرانسوی در تاریخ ۲۲ اکتبر در سینماهای انگلستان اکران می‌شود.


جدیدترین و بهترین فیلم های ۲۰۲۱

همه چیز درباره فیلم «گزارش فرانسوی»


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم