تریلر فیلم کاپ شاپ منتشر شد | اکشنی دیوانه‌وار از جو کارنهان

فیلم جدید جو کارنهان یک اکشن دیوانه‌وار است که در پروسه تولید قرار گرفته؛ برای تماشای تریلر فیلم کاپ شاپ (Copshop) با فیلیمو شات همراه باشید.

وقتی اسم جو کارنهان، جرارد باتلر و فرانک گریلو را می‌شنویم مطمئناً انتظار یک فیلم آرام و بی‌سروصدا را نداریم و می‌دانیم که یک اکشن دیوانه‌وار در راه است! برای تماشای تریلر فیلم کاپ شاپ (Copshop) با فیلیمو شات همراه باشید.

فیلم کاپ شاپ به نویسندگی کارنهان و کرت مک‌لود دربارۀ فردی شیاد به نام تدی مورتو (با بازی گریلو) است که برای فرار از دست قاتلی بی‌رحم به نام باب ویدیک (با بازی باتلر) خودش را در ادارۀ پلیس شهری کوچک حبس می‌کند. اما زندان نمی‌تواند برای مدتی طولانی از مورتو محافظت کند و ویدیک راهی برای نفوذ به یکی از سلول‌های نزدیک به او پیدا می‌کند. در این بین، پیدا شدن سروکلۀ قاتل دیگری (با بازی توبی هاس) باعث پیچیده‌تر شدن ماجرا می‌شود و ویدیک حالا باید خلاقیت بیشتری به خرج دهد تا بتواند کار خودش را به پایان برساند.

همان‌طور که می‌توانید از تماشای تریلر فیلم کاپ شاپ نیز حدس بزنید، با یک اثر هیجان‌انگیز و جذاب طرف هستیم. فیلم کاپ شاپ در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور ۱۴۰۰) در سینماهای انگلستان اکران خواهد شد.


بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۱


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم