همه چیز درباره سریال جیران

تصویربرداری سریال تاریخی عاشقانه جیران به کارگردانی حسن فتحی در قزوین ادامه دارد. برای تماشای تصاویر جدید سریال جیران با فیلیمو شات همراه باشید.

فیلمبرداری سریال تاریخی جیران به کارگردانی حسن فتحی این روزها در شهر قزوین ادامه دارد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با سریال جیران با فیلیمو شات همراه باشید.


به گزارش روابط عمومی سریال، پس از آنکه تمامی عوامل گروه واکسن کرونا دریافت کردند، ادامه تصویربرداری سریال تاریخی جیران در شهر قزوین ادامه پیدا کرده است.
فیلمبرداری بخش‌هایی از این سریال پیش از این در شهرهای خوانسار و گلپایگان انجام شد و گروه پس از بازگشت به تهران به دلیل عدم واکسیناسیون ادامه تصویربرداری را متوقف نمود. سرانجام پس از واکسیناسیون تیم توسط دانشکده علوم پزشکی قزوین، فیلمبردای در این شهر تاریخی ادامه پیدا کرد.

سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی، نویسندگی احسان جوانمرد و حسن فتحی و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه سال ۱۴۰۰ به‌صورت اختصاصی از فیلیمو پخش می‌شود.


تصاویر جدید از سریال جیران | پایان فیلمبرداری در خوانسار و گلپایگان

تصاویر جدید سریال جیران

خبر منتشر شده در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۴۰۰
تصویربرداری سریال تاریخی عاشقانه جیران به کارگردانی حسن فتحی در تهران ادامه دارد. برای تماشای تصاویر جدید سریال جیران با فیلیمو شات همراه باشید.


مروری بر بهترین سریال های شبکه نمایش خانگی
همه چیز درباره سریال جیران


به گزارش روابط عمومی سریال، پس از آنکه گروه فیلمبرداری سریال جیران، برای ضبط برخی از تصاویر به شهرهای خوانسار و گلپایگان رفتند، با اتمام فیلمبرداری در این دو شهر، به تهران بازگشتند تا باقی تصاویر را ضبط کنند.

بهرام رادان و مهدی پاکدل در نمایی از سریال جیران - تصاویر جدید سریال جیران

اسماعیل عفیفه تهیه‌کننده سریال جیران، با اشاره به سفر گروه فیلمبرداری به خوانسار و گلپایگان گفت: تصویربرداری سریال جیران که از ۲۰ خرداد در منطقه خوانسار و گلپایگان شروع شده بود، اوایل مرداد به پایان رسید و گروه فیلمبرداری به تهران مراجعت نمود.

وی در ادامه گفت: گروه سازنده سریال جیران بدین‌وسیله از اهالی و مسئولان محترم شهرهای خوانسار و گلپایگان و به خصوص مردم خونگرم روستای وانشان، که در مدت یک‌‌ ماه‌ونیم با گروه صمیمانه همکاری کرده و آن‌ها را یاری داده‌اند، تشکر می‌کنم. امیدوارم تصویری که از لوکیشن‌های زیبا و بکر منطقه ارائه می‌دهیم مورد پسند مردم مهربان این منطقه قرار بگیرد.

بهرام رادان، پریناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیرجعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی‌ور، کتانه افشاری نژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل‌کاشی، هومن برق‌نورد، مهدی کوشکی، سمیرا حسن‌پور، فاطمه مسعودی‌فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، پاشا جمالی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی‌پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی و مریلا زارعی در نقش مهدعلیا بازیگران این سریال تاریخی هستند.

پریناز ایزدیار در نمایی از سریال جیران - تصاویر جدید سریال جیران

در خلاصه داستان این قصه عاشقانه-تاریخی به قلم احسان جوانمرد و حسن فتحی آمده است: «زنهار که طراز و طریقت گمشده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که: ایهاالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد…»

سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه، در سال ۱۴۰۰ به صورت اختصاصی از فیلیمو پخش می‌شود. عکاسی تصاویر جدید سریال جیران از نازلی هروی است.


شاید برایتان جالب باشد
1 نظر
  1. Sen10 می گوید

    تصویر اولی چرا ماشین و تابلو مشخصه؟!

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.