تریلر فصل آخر سریال خانه کاغذی منتشر شد

تریلر سریال خانه کاغذی (La Casa De Papel) را در فیلیمو شات ببینید. فصل آخر این مجموعه در دو سری منتشر خواهد شد: سری اول در ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ و سری دوم در ۱۲ آذر ۱۴۰۰.

تریلر سریال خانه کاغذی (La Casa De Papel) که از ابتدا با نام Money Heist به شهرت رسید، در نتفلکیس منتشر شد. برای تماشای تریلر فصل نهایی سریال خانه کاغذی با فیلیمو شات همراه باشید.


جدیدترین و بهترین فیلم های ۲۰۲۱


در بخشی از تریلر فصل نهایی سریال خانه کاغذی، توکیو در مورد شرایطی که گروه در آن به سر می‌برد می‌گوید: «این ۱۰۰ ساعت مثل ۱۰۰ سال گذشت.» و در همین حین، کلنل تامایو نیروهای خودش را برای ورود به بانک مرکزی اسپانیا آماده کرده است.

خلاصه داستان فصل ۵ سریال خانه کاغذی

گروه به مدت ۱۰۰ ساعت در بانک مرکزی اسپانیا گیر افتاده است. آنها قرار بوده که لیسبون را نجات دهند، اما اوضاع آن‌طور که انتظارش را داشتند پیش‌ نمی‌رود. پروفسور، توسط سیرا دستگیر می‌شود و برای اولین بار نقشه‌ای برای فرار ندارد. در ادامه، درست جایی که فکر می‌کنیم اوضاع از این بدتر نمی‌شود، دشمنی قدرتمند در برابر آنها قرار می‌گیرد؛ و این دشمن کسی نیست جز ارتش. پایان بزرگ‌ترین سرقت تاریخ در حال رقم خوردن است و چیزی که به‌عنوان یک دزدی شروع شد، تبدیل به یک جنگ می‌شود.

بازیگران این مجموعه عبارتند از اورسولا کوربیرو، آلوارو مورته، ایتسیار ایتونیو، پدرو آلنسو، پاکو توس، البا فلوریس، میگل هران، هایمه لورنته، انریکه آرسه، ماریا پدراسا، دارکو بریچ، کیتی مانبر، رودریگو دلاسرنا، هویک کوچکریان، نجوا نیمری، لوکا بروش و روبرتو گارسیا رویز.

فصل آخر این مجموعه در دو سری منتشر خواهد شد: سری اول در ۳ سپتامبر (۱۲ شهریور ۱۴۰۰) و سری دوم در ۳ دسامبر (۱۲ آذر ۱۴۰۰).


۳۵ نمونه از بهترین سریال های خارجی ۲۰۲۱


منبع: DeadLine

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.