گروه بازیگران فیلم مرد مورچه‌ای و زنبورک | شیدایی کوانتومی

گروه بازیگران فیلم مرد مورچه‌ای و زنبورک در حال تکمیل شدن است؛ پیتون رید، کارگردان این اثر، اعلام کرده که فیلمبرداری مرد مورچه‌ای و زنبورک آغاز شده. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

می‌دانستید که قرار است به‌زودی پیتون رید، پل راد و اوانجلین لیلی را دوباره در دنیای کوانتومی ببینیم؟ گروه بازیگران فیلم مرد مورچه‌ای یک‌بار دیگر دور هم جمع شده‌اند تا سومین فیلم یکی از ابرقهرمان‌های محبوب دنیای سینمایی مارول روی پرده برود، که این‌بار عنوان جذابی هم دارد: مرد مورچه‌ای و زنبورک: شیدایی کوانتومی (Ant-Man And The Wasp: Quantumania). برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


رید، کارگردان این فیلم که دو فیلم قبلی مرد مورچه‌ای را نیز خودش ساخته بود، اعلام کرده که فیلمبرداری این اثر آغاز شده است. او هنوز تصویری از گروه بازیگران فیلم مرد مورچه‌ای و زنبورک منتشر نکرده، ولی در عوض عکس خرگوش تولد کسی لنگ (دختر اسکات لنگ) از فیلم اول این مجموعه را در اکانت رسمی خود در توییتر پست کرده است.

یعنی این تصویر فقط برای خنده پست شده؟ یا قرار است پیغامی را دربارۀ اسباب‌بازی کودکی کسندرا به ما برساند؟ گرچه دو فیلم اول مرد مورچه‌ای بیشتر سرگرم‌کننده و خانوادگی بودند (به‌ویژه مرد مورچه‌ای و زنبورک)، در پایان بازی (End game) وقتی‌که اسکات لنگ از قلمروی کوانتوم خارج می‌شود، پی می‌برد که دخترش از روزی که او را ندیده، پنج سال بزرگ‌تر شده! بنابراین این اتفاق دراماتیک می‌تواند بار عاطفی بیشتری را به فیلم سوم اضافه کند.

نقش نوجوانی کسی را کاترین نیوتون (ستارۀ فیلم Freaky) ایفا خواهد کرد و در کنار او مایکل داگلاس و میشل فایفر در نقش‌های قبلی خود یعنی هنک پایم و جنت ون داین به این فیلم بازخواهند گشت. بازیگر مهم دیگر فیلم هم جاناتان میجرز است، که در نقش کنگ فاتح ظاهر شده. جف لاونس نگارش فیلمنامۀ مرد مورچه‌ای ۳ را برعهده دارد، پس می‌توانیم انتظار یک فیلم هیجان‌انگیز و جذاب را داشته باشیم که به احتمال زیاد در تابستان سال ۲۰۲۲ به سینماها خواهد آمد.

نقد فیلم عجیب وغریب یا Freaky


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم