دواین جانسون برای سریع و خشن ۱۰ و ۱۱ بازنخواهد گشت!

دواین جانسون اعلام کرده که در فیلم های سریع و خشن ۱۰ و ۱۱ حضور نخواهد داشت! برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

دواین جانسون اعلام کرده که برای فیلم سریع و خشن ۱۰ و ۱۱ بازنخواهد گشت! برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


فیلم های سریع و خشمگین

نقد فیلم سریع و خشن ۹


اگر یادتان باشد قسمت پنجم فیلم سریع و خشن (Fast Five) بود که پای دواین جانسون را به این فرانچایز باز کرد. کاراکتر او یعنی لوک هابز شخصیتی بود که با دیالوگ‌های طنز و صحنه‌های اکشن توانست جایگاه خود را میان بازیگران محبوب این مجموعه پیدا کند و حضورش به مذاق طرفداران سریع و خشن نیز خوش آمد. پس از جدایی جانسون از گروه در سریع و خشن ۹ (به دنبال مسائلی که در سری ۸ بین بازیگران به وجود آمد)، دواین جانسون حالا اعلام کرده که برای بازی در سری ۱۰ و ۱۱ این فرانچایز نیز بازنمی‌گردد.

در فیلیمو تماشا کنید: گشت و گذار در جنگل با بازی دواین جانسون

به نظر می‌رسد که همه‌چیز به مسائلی برمی‌گردد که در پشت‌صحنۀ سریع و خشن ۸ اتفاق افتاد، یک سری بحث و جنجال کلامی که در پی انتشار اظهارنظر تندوتیز اینستاگرامی جانسون دربارۀ رفتار یکی از بازیگران فیلم (که گویا منظورش وین دیزل بوده) در فضای مجازی پخش شد. اما وین دیزل در یکی از مصاحبه‌های اخیرش گفته بود که اگر سر صحنۀ فیلمبرداری حرفی زده فقط برای این بوده که بازیگران (شما بخوانید جانسون) بازی بهتری از خودشان ارائه دهند. جانسون نیز طی مصاحبه با هالیوود ریپورتر در واکنش به نظرات دیزل اعلام کرد که به فیلم بازنخواهد گشت. او دربارۀ مصاحبۀ اخیر وین دیزل گفت: «هیچ‌وقت این‌طور نخندیده بودم. فکر کنم هرکسی که آن مصاحبه را خوانده مثل من خندیده باشد. بااین‌حال، برای تمام تیم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در سری ۱۰ و ۱۱ و تمامی سریع و خشن‌هایی که قرار است بدون حضور من بسازند، بدرخشند و در اوج باشند.»


همه چیز درباره سریع و خشن ۱۰


اگر جانسون واقعا از این فرانچایز کناره‌گیری کند رفتن او خبر خیلی بدی برای طرفداران سریع و خشن است و به ضرر کل مجموعه نیز تمام می‌شود؛ زیرا بار طنز فیلم عمدتاً بر دوش او بود، چون اگر یادتان باشد گرچه سری ۹ (F9) جذابیت خیلی زیادی داشت، اما جای خالی او کاملاً حس می‌شد. حتی اگر او به این فیلم برنگردد، شاید بهتر باشد که منتظر اسپین‌آف هابز و شاو باشیم!


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم