حضور شادی مختاری در گروه بازیگران سریال جزیره | پایان فیلم‌برداری جزیره در کیش

شادی مختاری به گروه بازیگران سریال جزیره، اثر سیروس مقدم پیوست. فیلمبرداری سریال جزیره در کیش به پایان رسید. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

شادی مختاری به گروه بازیگران سریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم پیوست. سریال جزیره به‌زودی به‌صورت اختصاصی از پلتفرم فیلیمو پخش می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


همه چیز درباره سریال جزیرهشادی مختاری در عرصه بازیگری، در سینما و تلویزیون فعالیت دارد. حضور در گروه بازیگران سریال جزیره اولین تجربه بازیگری شادی مختاری در نمایش خانگی است؛ او در این سریال نقش صحرا را بازی می‌کند.

مختاری از جمله بازیگران نوظهور و جدید در سینما و تلویزیون ایران است، که با حضور در سریال جزیره، به نظر می‌رسد آینده هنری خوبی در انتظار او خواهد بود.

تصویربرداری سریال در جزیره کیش به پایان رسید و گروه برای ادامه فیلم‌برداری به تهران آمدند تا بتوانند به‌زودی خود را برای پخش آماده کنند.

پیش از این حضور محمدرضا فروتن، هنگامه قاضیانی، میترا حجار، حسام منظور، غزل شاکری، کاظم سیاحی، اکبر زنجانپور، حمیدرضا پگاه، سامیه لک، زهیر یاری، مینا وحید، امیر کاظمی، السا فیروزآذر و امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند به‌عنوان بازیگر در این سریال قطعی شده بود و قرار است در روزهای آینده بازیگران دیگری نیز به گروه ملحق شوند.
علی طالب‌آبادی نویسنده فیلمنامه سریال جزیره است، و منوچهر محمدی و امیرحسین حیدری تهیه‌کنندگی این اثر را برعهده دارند.

عکاس: امیرحسین شجاعی


ممکن است به این مطلب‌ها نیز علاقه‌مند باشید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم