حضور آنا کندریک در گروه بازیگران فیلم ترسناک «آلیس، عزیزم»

آنا کندریک به گروه بازیگران فیلم آلیس، عزیزم (Alice, Darling) پیوست.

آنا کندریک به گروه بازیگران فیلم «آلیس ، عزیزم» (Alice, Darling) پیوست. این بازیگر در سابقۀ بازیگری خودش نشان داده که هم از پس نقش‌های درام برمی‌آید و هم کمدی، و حالا این‌بار قرار است که بازی در یک فیلم روان‌شناختی و دلهره‌آور به نام Alice, Darling را تجربه کند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


جدیدترین فیلم های وحشتناک سال ۲۰۲۱


کارگردانی این فیلم را مری نای برعهده دارد و فیلمنامۀ آن را آلانا فرانسیس نوشته است. فیلم دربارۀ دختری به نام آلیس است که رفتارهای عجیبی دارد و رازهایی را در مورد دوست‌پسرش (با بازی چارلی کریک) از دوستان صمیمی‌اش (با بازی وونمی موساکو و گانیهدیو هورن) مخفی می‌کند. زمانی که این سه دوست برای یک سفر دخترانه از شهر خارج می‌شوند، گم‌شدن یک دختر بومی و سرزده از راه رسیدن دوست‌پسر آلیس همۀ رازها را فاش می‌کند . . .

نای می‌گوید: «فیلم «آلیس ، عزیزم» داستانی دربارۀ اجبار و کنترل در رابطه است. من به‌عنوان کارگردان فکر می‌کنم که گروه بازیگران فیلم آلیس، عزیزم، بهترین تیم بازیگران و عوامل، برای جان بخشیدن به این داستان هستند. ارتباط صمیمی میان آنا کندریک، وونمی موساکو و گانیهدیو هورن به‌عنوان سه دوست واقعاً دیدنی و جذاب است.»

فیلم‌برداری این فیلم در کانادا در حال انجام است و به‌احتمال زیاد در سال ۲۰۲۲ در سینماها اکران خواهد شد.


جدیدترین و بهترین فیلم های ۲۰۲۱


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم