banner header desktop fajr

حضور آنا کندریک در گروه بازیگران فیلم ترسناک «آلیس، عزیزم»

آنا کندریک به گروه بازیگران فیلم آلیس، عزیزم (Alice, Darling) پیوست.

آنا کندریک به گروه بازیگران فیلم «آلیس ، عزیزم» (Alice, Darling) پیوست. این بازیگر در سابقۀ بازیگری خودش نشان داده که هم از پس نقش‌های درام برمی‌آید و هم کمدی، و حالا این‌بار قرار است که بازی در یک فیلم روان‌شناختی و دلهره‌آور به نام Alice, Darling را تجربه کند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


جدیدترین فیلم های وحشتناک سال ۲۰۲۱


کارگردانی این فیلم را مری نای برعهده دارد و فیلمنامۀ آن را آلانا فرانسیس نوشته است. فیلم دربارۀ دختری به نام آلیس است که رفتارهای عجیبی دارد و رازهایی را در مورد دوست‌پسرش (با بازی چارلی کریک) از دوستان صمیمی‌اش (با بازی وونمی موساکو و گانیهدیو هورن) مخفی می‌کند. زمانی که این سه دوست برای یک سفر دخترانه از شهر خارج می‌شوند، گم‌شدن یک دختر بومی و سرزده از راه رسیدن دوست‌پسر آلیس همۀ رازها را فاش می‌کند . . .

نای می‌گوید: «فیلم «آلیس ، عزیزم» داستانی دربارۀ اجبار و کنترل در رابطه است. من به‌عنوان کارگردان فکر می‌کنم که گروه بازیگران فیلم آلیس، عزیزم، بهترین تیم بازیگران و عوامل، برای جان بخشیدن به این داستان هستند. ارتباط صمیمی میان آنا کندریک، وونمی موساکو و گانیهدیو هورن به‌عنوان سه دوست واقعاً دیدنی و جذاب است.»

فیلم‌برداری این فیلم در کانادا در حال انجام است و به‌احتمال زیاد در سال ۲۰۲۲ در سینماها اکران خواهد شد.


جدیدترین و بهترین فیلم های ۲۰۲۱


منبع: EmpireOnline

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم