فیلم جوکر ارتباطی با کتاب‌های کمیک ندارد

تاد فیلیپس کارگردان فیلم جوکر در مصاحبه با سایت «امپایر» اعلام کرد که فیلم هیچ ارتباطی را کتاب‌های کمیک ندارد و یک داستان کاملا مستقل را روایت خواهد کرد.

«تاد فیلیپس» کارگردان فیلم «جوکر» در مصاحبه‌ای با سایت «امپایر» به این موضوع اشاره کرد که فیلم جوکر ارتباطی با کتاب‌های کمیک دنیای «دی سی» ندارد. کارگردان فیلم جوکر اعلام کرد که فیلم، داستانی کاملا جدید و اصیل خواهد داشت و فضای خاص خود را دنبال می‌کند. تاد فیلیپس به عنوان کارگردان فیلم جوکر گفت:

ما اصلا به کتاب‌های کمیک توجه نکردیم و به همین دلیل مردم عصبانی خواهند شد.  ما از دید خودمان داستانی خلق کردیم که نشان می‌دهد جوکر چگونه به وجود آمده است. این موضوع برای من بسیار مهم است. ما حتی قرار نیست ادای جوکر را در بیاوریم؛ اما نشان می‌دهیم که جوکر چگونه شکل گرفت. فیلم درباره مردی است که جوکر می‌شود.

کارگردان فیلم جوکر

کارگردان فیلم جوکر در ادامه صحبت‌هایش گفت که «واکین فینیکس» اولین انتخاب آن‌ها برای نقش جوکر بوده است و آن‌ها هیچ وقت گزینه‌ دیگری را در نظر نداشتند. او گفت:

ما یک عکس از واکین فینیکس بالای کامپیوتر خودمان داشتیم و همزمان هم داشتیم چیزهایی که درباره آن فکر می‌کردیم را می‌نوشتیم. به خودمان می‌گفتیم که اگر واکین فینیکس نقش جوکر را بازی کند، چه اتفاقی می‌افتد؟

کارگردان فیلم جوکر

در کنار واکین فینیکس، «رابرت دنیرو» هم در این فیلم حضور دارد. از دیگر بازیگران فیلم می‌توانیم به «بیل کمپ»، «فرانسس کانروی» و «برت کالن» اشاره کرد. فیلم جوکر تمام تمرکز خود را روی جوکر گذاشته است و یک داستان کاملا مستقل از او را روایت خواهد کرد که تاکنون در سینما دیده نشده است. فینیکس در این فیلم نقش فردی به نام «آرتور فلک» را بازی می‌کند که از سمت جامعه نادیده گرفته می‌شود.

تاد فیلیپس که قبلا سه‌گانه فیلم‌های «خماری» را ساخته بود فیلم جوکر را می‌سازد. فیلم‌نامه هم توسط «اسکات سیلور» نوشته است. بردلی کوپر و فیلیپس تحت شرکتی به نام Joint Effort تهیه‌کننده فیلم جوکر خواهند بود. فیلم جوکر در تاریخ ۱۲ مهرماه اکران می‌شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم