ساموئل جکسون در اره بازی می‌کند

شرکت لاینزگیت اعلام کرد که ساموئل جکسون در اره جدید حضور دارد. این فیلم که یک بازسازی مجدد خواهد بود قرار است تاریخ ۳ آبان سال ۹۹ اکران شود.

شرکت «لاینزگیت» اعلام کرد که ساموئل جکسون در اره بازی خواهد کرد. ریبوت مجموعه فیلم‌های «اره» یا (Saw) قرار است توسط «کریس راک» ساخته شود. در حالی ساموئل جکسون در اره بازی می‌کند که قبلا مشخص شده بود که «کریس راک» هم نقش اصلی فیلم را بازی خواهد کرد. راک نقش یک کاراگاه پلیس را دارد که قصد دارد پرده از قتل‌های مرموزی بردارد. ساموئل جسکون در اره نقش پدر راک را ایفا خواهد کرد. «مکس مینگلا» هم یکی دیگر از بازیگران این فیلم خواهد بود که نقش «ویلیام چنک» همکار راک را ایفا می‌کند.

«جو دریک» رییس شرکت لاینزگیت می‌گوید:

ما فکر می‌کنیم که ساموئل جکسون در اره بهترین انتخاب بود و حضور او در کنار راک و دیگر بازیگران این فیلم را کامل می‌کند تا به یک چیز خاص تبدیل شود. نمی‌توانیم صبر کنیم تا فصل جدیدی از داستان اره را بیان کنیم و طرفداران این مجموعه را به سطح دیگری ببریم.

ساموئل جکسون در اره

فیلم جدید اره توسط کمدین معروف کریس راک ساخته می‌شود. فیلمی که یک بازسازی مجدد از این مجموعه به حساب می‌آید و ارتباطی با قسمت‌های قبلی ندارد. قبلا از اینکه رسما مشخص شود که ساموئل جکسون در اره بازی می‌کند، این خبر در یکی از فروم‌های سایت Reddit دیده شد. حتی تصویری از جکسون در صحنه فیلم‌برداری هم منتشر شده است. جدیدترین فیلمی که جکسون در آن حضور داشت، فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه بود. او در این فیلم نقش «نیک فیوری» را ایفا می‌کند.

تهیه کننده‌های فیلم جدید اره «مارک برگ» و «اورن کولس» خواهند بود که فیلم‌های قبلی این مجموعه را هم ساخته بودند. سناریوی فیلم جدید توسط  «پیت گلدفینگر» و «جاش استولبرگ» نوشته شده است. فیلم جدید اره قرار است در تاریخ ۲ آبان سال ۱۳۹۹ اکران شود. روند فیلم‌برداری این فیلم مدتی است که شروع شده.


حضور ساموئل ال جکسون در دنباله فیلم محافظ آدمکش


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم