تریلر فیلم بکت با بازی جان دیوید واشنگتن | سفری جنجالی به یونان

تریلر فیلم بکت (Beckett) با بازی جان دیوید واشنگتن منتشر شد. این اثر ماجرایی هیجان‌انگیز را در یونان روایت می‌کند. برای تماشای تریلر فیلم بکت با فیلیمو شات همراه باشید.

تریلر فیلم بکت (Beckett) با بازی جان دیوید واشنگتن منتشر شد؛ این اثر ماجرایی هیجان‌انگیز را در یونان روایت می‌کند. برای تماشای تریلر فیلم بکت با فیلیمو شات همراه باشید.


جدیدترین و بهترین فیلم های ۲۰۲۱


اگر برای تعطیلات قصد رفتن به یونان را داشته باشید، شاید تنها نگرانی‌تان این باشد که نکند چمدان‌هایتان به جای آتن به تورمولینوس فرستاده شود؛ یا اینکه چون غریب هستید در بازارهای محلی، قیمت اجناس را گران‌تر برایتان حساب کنند. اما فکرش را بکنید که با همسرتان به یک تعطیلات جذاب رفته‌اید، اما اتفاقی می‌افتد که مجبور می‌شوید مدام از دست پلیس فرار کنید! این دقیقاً همان موقعیتی است که کاراکتر بکت (با بازی جان دیوید واشنگتن) در فیلم جدید نتفلیکس درگیر آن می‌شود.

بکت به همراه نامزدش آپریل (با بازی آلیسیا ویکاندر) به یونان رفته تا تعطیلات‌شان را باهم بگذرانند، اما پس از یک تصادف وحشتناک، تحت تعقیب پلیس قرار می‌گیرد. بکت مجبور می‌شود که  برای نجات جانش پا به فرار بگذارد و تلاش می‌کند تا خودش را به سفارت آمریکا برساند و بی‌گناهی‌اش را اثبات کند، اما با پاگرفتن آشوب و ناآرامی‌های سیاسی، اوضاع از قبل هم خراب‌تر می‌شود و بکت در یک جریان خطرناک توطئه گیر می‌افتد.

فردیناندو سیتو فیلومارینو کارگردانی این فیلم را برعهده دارد که بر اساس فیلمنامۀ کوین ای. رایس نوشته شده است. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توانیم به بوید هالبروک، ویکی کریپس، یورگوس پیرپاسپولوس و دافنه الکساندر اشاره کنیم. فیلم بکت در تاریخ ۱۳ آگوست ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم