مری کمرون راجرز در تیزر فیلم علمی‌تخیلی و ترسناک ریور

تیزر فیلم ریور منتشر شد؛ این اثر اولین فیلم بلند امیلی اسکای است و کمرون راجرز نقش اصلی این فیلم را ایفا می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

گراویتاس ونچرز به‌تازگی تیزر رسمی فیلم دلهره‌آور و علمی‌تخیلی خود بانام ریور (River) را منتشر کرده است. این فیلم درباره دختری جوان به نام ریور آلن است که پس از مرگ مادرش از نظر روحی و عاطفی دچار پریشانی می‌شود. برای تماشای تیزر فیلم ریور با فیلیمو شات همراه باشید.


بهترین فیلم های علمی تخیلی تا سال ۲۰۲۱


ریور اسیر یک سری توهمات می‌شود و وقتی‌که دوستش سعی دارد به او کمک کند، متوجه می‌شود که خود او هم رازهای سربه‌مهر بسیاری در دل دارد. در این فیلم مری کمرون راجرز در نقش ریور بازی می‌کند، الکساندرا رز، باب مارشال، کورتنی گینز و بکی هیز نیز نقش‌های دیگر را برعهده دارند. امیلی اسکای نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده این فیلم روان‌شناختی، تخیلی و ترسناک است و این اولین تجربه کارگردانی او به شمار می‌رود.


جدیدترین فیلم های وحشتناک سال ۲۰۲۱


ریور دختری بیست‌وچندساله است و بعد از اینکه مادرش را از دست می‌دهد به‌قدری از نظر روحی ضربه می‌بیند که احساسات و عواطفش از کنترل خارج می‌شوند. پس از اینکه او به مدت یک هفته ناپدید می‌شود، احساس می‌کند که هویتش را از دست داده و دیگر هدفی برای زندگی کردن ندارد؛ از سوی دیگر، افکار وهم‌آلود و تصاویری ناخوشایند به ذهنش هجوم می‌آورند. او احساس می‌کند که به خاطر اندوه و غصه زیاد برای مادرش، دیگر نمی‌تواند دنیای واقعی را درک کند. اما رازی تاریک‌تر وجود دارد که او را آزار می‌دهد. آماندا، دوست صمیمی ریور به او کمک می‌کند تا درون خودش را جستجو کند و به حقیقت دست پیدا کند. با این حال، ریور متوجه می‌شود که آماندا هم رازهای وحشتناکی دارد که آن‌ها را پنهان می‌کند. ریور تمام تلاشش را می‌کند تا از کابوس‌هایی که منشأشان همان جنگل بزرگ است، رهایی پیدا کند. آیا ریور می‌تواند حقیقتی که او را از این وضعیت نجات می‌دهد، پیدا کند؟ یا بیش از این در ورطه جنون فرو می‌رود؟ همانطور که گفتیم، این فیلم اولین فیلم بلند امیلی اسکای است که پیش از این چند فیلم کوتاه ساخته بود.
ریور در ۱۳ جولای ۲۰۲۱ (۲۲ تیر ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.


منبع: FirstShowing

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم