حضور بیل مری در گروه بازیگران فیلم جدید وس اندرسون

بیل مری و تیلدا سوینتن در گروه بازیگران فیلم جدید وس اندرسون حضور دارند؛ فیلمبرداری این اثر از ماه سپتامبر در اسپانیا آغاز می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

بیل مری در فیلم جدید وس اندرسون حضور دارد؛ این اثر در اسپانیا فیلمبرداری خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


جایزه یک عمر دستاورد هنری به بیل مری داده می‌شود


وس اندرسون و بیل مری قرار است که در یک پروژۀ دیگر نیز باهم همکاری کنند؛ در فیلم جدید این کارگردان، مری به تیلدا سوینتون ملحق خواهد شد. 

گرچه بسیاری از فیلمسازان باید مری سخت‌گیر را به زحمت راضی کنند تا در فیلمشان بازی کند، اما اندرسون کارگردان خوش‌شانسی است و همان‌طور که احتمالاً می‌دانید، او و مری تابه‌حال در نه فیلم، با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

اندرسون ترجیح می‌دهد که فعلاً در مورد اثر جدیدش صحبتی نکند، اما تا جایی که می‌دانیم، لوکیشن فیلم در دست ساخت است و فیلم‌برداری آن ماه دیگر آغاز می‌شود. بدون شک، همه ما انتظار یک فیلم جذاب و داستانی گیرا را از این تیم خواهیم داشت.

گزارش فرانسوی (The French Dispatch) جدیدترین فیلم این کارگردان به‌تازگی در جشنوارۀ کن ۲۰۲۱ به نمایش درآمد، و از ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر ۱۴۰۰) در سینماهای انگلستان اکران خواهد شد.

منبع: EmpireOnline


برندگان جشنواره کن ۲۰۲۱

همه چیز درباره فیلم گزارش فرانسوی

فیلم گزارش فرانسوی در جشنواره کن ۲۰۲۱


حضور تیلدا سوینتن در گروه بازیگران فیلم جدید وس اندرسون

حضور تیلدا سوینتن فیلم جدید وس اندرسون

خبر منتشر شده در تاریخ ۱۳ تیر ۱۴۰۰
تیلدا سوینتن در گروه بازیگران فیلم جدید وس اندرسون حضور دارد؛ فیلمبرداری این اثر از ماه سپتامبر (شهریور ۱۴۰۰) در اسپانیا آغاز می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


تیلدا سوینتن در مصاحبه اخیر خود با ورایتی عنوان کرد که در فیلم جدید وس اندرسون حضور دارد. او همچنین اشاره کرد که این اثر در اسپانیا فیلمبرداری می‌شود اما مربوط به این سرزمین نیست!
تیلدا سوینتن در ادامه اشاره کرد که قادر نیست جزییات بیشتری را در رابطه با این اثر آشکار کند. گفته می‌شود که در ابتدا قرار بود این فیلم در رم فیلمبرداری شود، اما در اوایل سال جاری این پروژه به اسپانیا منتقل شد.

طبق اخباری که از جانب رسانه اسپانیایی El Pais گزارش شده، این فیلم در محیطی ضبط می‌شود که شمایلی شبیه به بیابان دارد؛ لوکیشن این فیلم، شهری کوچک در جنوب شرقی مادرید به نام چینچون است.
البته این نکته، که  این اثر در محیطی شبیه به بیابان ضبط می‌شود، به این معنی نیست که وس اندرسون درحال ساخت فیلمی وسترن است.

آخرین فیلمی که وس اندرسون در آمریکا ساخت، فیلم قلمرو طلوع ماه (Moonrise Kingdom) محصول ۲۰۱۲ بود؛ این کارگردان در پاریس زندگی می‌کند و اغلب فیلم‌هایی که تولید می‌کند در اروپا جریان دارند.


بهترین فیلم های عاشقانه خارجی


فیلم جدید وس اندرسون، پس از راشمور (Rushmore)، انیمیشن جزیره سگ‌ها (Isle of Dogsهتل بزرگ بوداپست (The Grand BudapestHotel) و قلمرو طلوع ماه (Moonrise Kingdom)، پنجمین همکاری او با تیلدا سوینتن محسوب می‌شود.


بهترین انیمیشن های جهان تا سال ۲۰۲۱


وس اندرسون و تیلدا سوینتن، هفته آینده در جشنواره فیلم کن حضور خواهند داشت. همچنین فیلم اعزام فرانسوی (The French Dispatch) که سال گذشته به‌دلیل شیوع ویروس کرونا فرصت نمایش در کن را از دست داد، امسال در این جشنواره به‌نمایش درمی‌آید.

اندرسون پیش از این برای آثاری چون فیلم هتل بزرگ بوداپست، فیلم خانواده اشرافی تننبام (The Royal Tenenbaumsآقای فاکس شگفت‌انگیز (Fantastic Mr. Fox)، فیلم قلمرو طلوع ماه و انیمیشن جزیره سگ‌ها نیز نامزد اسکار در بخش‌های مختلف شده است.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم