شروع تولید دنباله فیلم پلنگ سیاه | واکاندا برای همیشه

تولید دنباله فیلم پلنگ سیاه با عنوان Black Panther: Wakanda Forever از روز سه‌شنبه در استودیوی Pinewood در آتلانتا آغاز شد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

کوین فایگی مدیر استودیوی مارول به خبرگزاری ورایتی گفت:
«پروژه تولید دنباله فیلم پلنگ سیاه با عنوان پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه (Black Panther: Wakanda Forever) از روز سه‌شنبه در استودیوی Pinewood در آتلانتا آغاز شده است.» برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


رایان کوگلر برای کارگردانی این اثر بازمی‌گردد و فایگی می‌گوید که همه بازیگران اصلی فیلم اول، برای حضور در فیلم پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه باز می‌گردند؛ به‌جز چادویک بوزمن که در آگوست سال ۲۰۲۰ پس از چهار سال مبارزه با سرطان روده بزرگ درگذشت.

چادویک بوزمن و نقش‌های به‌یادماندنی‌اش

برندگان جوایز انجمن بازیگران آمریکا 2021

فایگی می‌گوید:
«بدون چاد واقعا دردناک است؛ اما احساس خوبی داریم که می‌توانیم دنیای واکاندا را بار دیگر برای علاقه‌‌مندان به نمایش بگذاریم. ما می‌خواهیم این کار با کیفیتی بالا انجام شود تا باعث افتخار چاد باشد.»

جزئیات داستان همچنان مشخص نیست و فایگی نگفت که کدام بازیگران برای حضور در دنباله فیلم پلنگ سیاه باز می‌گردند. اما دانای گوریرا، لتیشیا رایت، دنیل کالویا، وینستون دوک، لوپیتا نیونگو، فلورانس کسومبا و آنجلا باست، احتمالاً برای ایفای نقش‌های خود به گروه تولید فیلم واکاندا برای همیشه بازمی‌گردند.

هنگامی‌که فیلم پلنگ سیاه در فوریه ۲۰۱۸ اکران شد، یک اتفاق بزرگ رقم خورد و افسانه هالیوودی «فیلم‌هایی که بازیگران سیاه‌پوست زیادی دارند نمی‌توانند ازنظر تجاری در سطح بین‌المللی موفق باشند» از اعتبار افتاد.

فیلم پلنگ سیاه، در مجموع ۱.۳۴ میلیارد دلار درآمد کسب کرد و یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیای مارول شد؛ این اثر اسکار بهترین موسیقی متن، بهترین طراحی صحنه و بهترین طراح لباس را هم کسب کرد.

کوگلر (کارگردان) درباره شروع فرایند ساخت دنباله پلنگ سیاه گفت:
«ما خوشحالیم که اولین قدم خود را با کوین فایگی، لوئیس دی اسپوزیتو، ویکتوریا آلونسو و شرکای آن‌ها در استودیوی مارول، برداشته‌ایم. ما در حال حاضر درگیر پروژه‌هایی هستیم که برای اکران آن‌ها بسیار مشتاق و منتظریم.»


رنکینگ فیلم‌های سینمایی مارول

بهترین فیلم های سیاهپوستان در ۱۰ سال اخیر


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم