زخم کاری رکورد آقازاده را زد | ۱۳ میلیون دقیقه تماشا در ۱۶ ساعت

سریال زخم کاری در قسمت چهارم، موفق شد رکورد بیشترین میزان دقیقه تماشا را در میان سریال‌های نمایش خانگی در یک روز بشکند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

سریال زخم کاری در قسمت چهارم، موفق شد رکورد بیشترین میزان دقیقه تماشا را در میان سریال‌های نمایش خانگی در یک روز بشکند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


همه چیز درباره سریال زخم کاری + نقد و بررسی


به گزارش روابط عمومی فیلیمو، چهارمین قسمت از سریال زخم کاری که روز گذشته پخش شد توانست در بازه زمانی ۸ صبح تا ۲۴ رکورد بیشترین میزان دقیقه تماشا مربوط به یک قسمت از سریال نمایش خانگی را جابه‌جا کند.

در فیلیمو تماشا کنید: سریال آقازاده

سریال زخم کاری در یک روز بیش از ۱۳ میلیون بازدید را ثبت کرد و به عدد ۱۳ میلیون و ۱۰۴ هزار و ۳۳۲ رسید؛ این رکورد پیش از این در اختیار سریال آقازاده بوده است.

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان با اقتباس از رمانی به قلم محمود حسینی‌زاد در ۱۵ قسمت ساخته و در حال پخش است.

این نخستین سریال مهدویان در نمایش خانگی است که با توجه به فضای نوآر و داستان ملتهبی که دارد مخاطبان بسیاری را جلب کرده. سریال زخم کاری با نگاهی به نمایشنامه مکبث، اثر ویلیام شکسپیر نوشته شده و از این حیث اولین سریالی است که مبنای نگارش فیلمنامه آن اقتباس از دو اثر ادبی و نمایشی است.

حضور جواد عزتی در نقش اصلی سریال با واکنش‌های مثبت مخاطبان همراه شده و طرفداران بسیاری را جذب کرده است.

جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی‌فر، مهدی زمین‌پرداز، امیرحسین هاشمی، کاظم هژیرآزاد، منوچهر علی‌پور، مه‌لقا باقری، مائده طهماسبی، مرتضا امینی‌تبار و سارا حاتمی، نیوشا علی‌پور و مه‌یاس پازوکی، سیاوش طهمورث بازیگران زخم کاری هستند.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم