حضور واکین فینیکس و رونی مارا در گروه بازیگران فیلم پولاریس

واکین فینیکس و رونی مارا توسط لین رمزی برای حضور در گروه بازیگران فیلم پولاریس انتخاب شدند؛ این زوج در گذشته نیز در فیلم‌های او و مریم مجدلیه بایکدیگر همکاری داشته‌اند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

واکین فینیکس و رونی مارا توسط لین رمزی برای حضور در گروه بازیگران فیلم پولاریس (Polaris) انتخاب شدند؛ این زوج در گذشته نیز در فیلم‌های او (Her) و مریم مجدلیه (Mary Magdalene) بایکدیگر همکاری داشته‌اند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


۷ فیلم مستقل برتر تاریخ سینما


گروه بازیگران فیلم پولاریس درحال تکمیل شدن است و حضور واکین فینیکس و رونی مارا در این گروه قطعی شده. در رابطه با این فیلم جزییات بیشتری مشخص نشده اما ما برای تماشای این اثر بسیار هیجان زده‌ایم زیرا لین رمزی همیشه آثار باکیفیتی تولید کرده و بی‌شک این اثر نیز شایسته انتظار برای تماشاست.

حضور در این اثر پس از فیلم تو هیچوقت واقعا اینجا نبودی (You Were Never Really Here) یک فرصت هیجان‌انگیز دیگر برای واکین فینیکس است.

لین رمزی در رابطه با واکین فینیکس می‌گوید:
«او دیوانه ‌است، اما بهترین بازیگری است که من تاکنون دیده‌ام. هر کاری که او درطی پروژه انجام می‌دهد دلیل دارد. هنگام ساخت فیلم و همکاری با فینیکس غیرممکن است که شگفت‌زده نشوید.»


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم