کوین فایگی: فیلم Black Widow تنها پیش درآمد ساخته‌شده برای شخصیت های مارول نیست

مرگ، به ندرت پایان داستان شخصیت‌های کمیک است.

مرگ، به ندرت پایان داستان شخصیت‌های کمیک است. این ماجرا در مورد نسخه جهان سینمایی مارول از ناتاشا رومانف شخصیت اصلی فیلم بیوه سیاه (Black Widow) نیز وجود دارد؛ فیلمی که پیش درآمد یکی از شخصیت های محبوب مارول محسوب می‌شود و طرفداران ابرقهرمانان بی‌صبرانه منتظر اکران آن هستند.

کوین فایگی، مدیر ارشد خلاقیت مارول، در مورد فیلم Black Widow و سایر آثار مارول گفت: «این احتمال وجود دارد که همه شخصیت‌های جهان سینمایی مارول، پیش درآمد و اسپین‌آف خود را داشته باشند.»

فایگی درباره این موضوع به SlashFilm گفت:

«مطمئناً این فیلم و این داستان متمرکز بر شخصیت ناتاشاست. این ماجرا گذشته و آینده این شخصیت را به نمایش می‌گذارد.»


نقد فیلم Black Widow


بیوه سیاه اولین فیلم جهان سینمایی مارول است که بر شخصیت ناتاشا رومانوف تمرکز دارد. ناتاشا رومانوف ابتدا در فیلم مرد آهنی ۲ (Iron Man 2) و سپس در شش فیلم بعدی مارول حضور پیدا کرد؛ این فیلم‌ها عبارت هستند از انتقام جویان (The Avenger)، کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان (Captain America: The Winter Soldierانتقام جویان: عصر اولترون (Avengers: Age of Ultronکاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil Warانتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) و انتقام جویان: بازی آخر (Avengers: Endgame).
بیوه سیاه در آخرین فیلم، خود را فدا کرد و یکی از معدود قهرمانان اصلی دنیای سینمایی مارول است که (در حال حاضر) درگذشته است.

در فیلیمو تماشا کنید: سریال لوکی

فیلم بیوه سیاه، بین وقایع جنگ داخلی و جنگ بی‌نهایت اتفاق می‌افتد و همچنان بر شخصیت ناتاشا متمرکز است. در ماجرای آتی، او یک توطئه خطرناک را کشف می‌کند و روابط خود را با خانواده‌اش اصلاح می‌کند. همچنین در این فیلم فلورنس پیو، دیوید هاربر، O-T فاگبنل، ویلیام هرت، ری وینستون و ریچل وایس بازی می‌کنند.

تعجبی ندارد که پیش درآمد همه شخصیت های مارول ساخته شود؛ چرا که این جهان سینمایی مشتاق بازی کردن با زمان در داستان‌هایش است؛ در آثار این کمپانی بارها شاهد زنده شدن قهرمان‌های مرده بوده‌ایم! مثال بارز این ماجرا زنده شدن لوکی در لایه داستانی جدید است؛ او که در جنگ بی‌نهایت کشته شده بود، اینبار در داستانی نو، با موضوع سفر در زمان دوباره زنده و صاحب ماجرا می‌شود.


نقد سریال لوکی (Loki)

بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۱


منبع: IndieWire

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم