حضور کلنسی براون در گروه بازیگران جان ویک ۴

کلنسی براون آخرین بازیگری است که به گروه بازیگران جان ویک ۴ ملحق شده. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

درست همان لحظه‌ای که فکر می‌کنیم ستاره افسانه‌ای دیگری به فصل چهارم جان ویک اضافه نخواهد شد، این اتفاق می‌افتد! کلنسی براون آخرین بازیگری است که به گروه بازیگران جان ویک ۴ ملحق شده. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


چاد استاهلسکی مشغول ساخت آخرین قسمت سری فیلم‌های جان ویک است و به همراه شای هاتن و مایکل فینچ روی فیلم‌نامه نیز کار می‌کند. هنوز از داستان فیلم اطلاعات زیادی منتشر نشده، اما می‌دانیم که کیانو ریوز قرار است در نقش آدمکش همیشگی برگردد و دانی ین، هیرویوکی سانادا، رینا ساوایاما، شامیر اندرسون، لنس ردیک و ایان مک‌شین نیز در کنار او حضور دارند. فیلم‌برداری این فیلم قرار است در آلمان، فرانسه و ژاپن انجام شود.

استاهلسکی می‌گوید: «از زمانی که یادم می‌آید طرفدار کلنسی براون بودم. حضور او در این پروژه برای من یک افتخار است؛ او کامل‌کننده دنیای جان ویک خواهد بود.»

جان ویک ۴ در ۲۷ می سال ۲۰۲۱ (۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱) روی پرده سینما خواهد رفت.

تماشای آنلاین سریال دکستر

منبع: EmpireOnline


حضور ایان مک‌شین در گروه بازیگران جان ویک ۴

ایان مک‌شین در گروه بازیگران جان ویک 4

خبر منتشر شده در تاریخ ۲۶ تیر ۱۴۰۰
بله! مدیر شعبۀ نیویورک هتل کونتیننتال که هم دوست جان ویک است و هم دشمن او، با استایل کت‌وشلواری خود در این فیلم حضور خواهد داشت. لنس ردیک در نقش شرون ‌و لارنس فیشبرن در نقش پادشاه قدرت، جزو دیگر بازیگرانی هستند که در نقش‌های قبلی خود به فیلم بازمی‌گردند. بازیگران جدیدی نیز در این فیلم حضور دارند که عبارت هستند از دانی ین، رینا ساوایاما، هیرویوکی سانادا، اسکات آدکینز، شمیر اندرسون و بیل اسکاشگورد.

منبع: EmpireOnline


حضور مارکو زارور در گروه بازیگران جان ویک ۴

گروه بازیگران جان ویک 4

خبر منتشر شده در تاریخ ۲۲ تیر ۱۴۰۰
مارکو زارور (بازیگر سریال از غروب تا طلوع) به گروه بازیگران جان بله! مدیر شعبۀ نیویورک هتل کونتیننتال که هم دوست جان ویک است و هم دشمن او با استایل کت‌وشلواری خود در این فیلم حضور خواهد داشت. لانس ردیک در نقش شرون ‌و لورنس فیشبرن در نقش پادشاه قدرت جزو دیگر بازیگرانی هستند که در نقش‌های قبلی خود به فیلم بازمی‌گردند. بازیگران جدیدی نیز در این فیلم حضور دارند که عبارتند از دانی ین، رینا ساوایاما، هیرویوکی سانادا، اسکات آدکینز، شمیر اندرسون و بیل اسکاشگورد.ویک ۴ پیوست؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


جان ویک (با نقش‌آفرینی کیانو ریوز)، که همیشه دست به اسلحه است تا از آدم‌های شرور و خلاف‌کار انتقام بگیرد، در فصل ۴ درگیر مسئله جدیدی می‌شود. مارکو زارور در این اثر قرار است نقش آدم شروری را بازی کند که برای جان ویک دردسر درست می‌کند.

مثل همیشه باید ببینیم که جان ویک این‌بار در برابر گروه‌های جنایتکار قد علم می‌کند یا گیر آدمکش‌ها می‌افتد. هنوز جزئیات دقیقی دربارۀ نقش زارور مشخص نشده، اما باسابقه‌ای که از او سراغ داریم، به‌احتمال زیاد تهدیدی علیه جان ویک است.

دانی ین، رینا ساوایاما، بیل اسکاشگورد، هیرویوکی سانادا، اسکات آدکینز و شمیر اندرسون دیگر بازیگران این فیلم هستند. لنس ریدیک و لورنس فیشبرن نیز در نقش‌های قبلی خود یعنی شارون و پادشاه قدرت ایفای نقش خواهند کرد.

این فیلم که چاد استاهلسکی کارگردانی آن را بر عهده دارد در ماه می سال آینده (اردیبهشت ۱۴۰۱) اکران خواهد شد. 

منبع: EmpireOnline


حضور هیرویوکی سانادا در گروه بازیگران جان ویک ۴

گروه بازیگران جان ویک 4

خبر منتشر شده در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
هیرویوکی سانادا به گروه بازیگران جان ویک ۴ پیوست؛ این بازیگر، پیش از این در فیلم‌های معروفی از جمله آقای هولمز (Mr Holmes) و آخرین سامورایی (The Last Samurai) و انتقام جویان: پایان بازی (Avengers: Endgame) ایفای نقش کرده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


اسپین آف جان ویک در حال تولید است | ایان مک‌شین و هتل کانتیننتال!


طبق اخبار منتشرشده توسط خبرگزاری Collider، هیرویوکی سانادا به گروه بازیگران جان ویک ۴ پیوسته، اما نقش او در این اثر همچنان مثل یک راز باقی‌ مانده است.

به‌این‌ترتیب لیست بازیگران این اثر که توسط استاهلسکی انتخاب‌شده‌اند، عبارت است از: هیرویوکی سانادا، دانی ین، شامیر ایندرسن، رینا ساوایاما، کیانو ریوز؛ البته بیل اسکاشگورد نیز برای پیوستن به این گروه در حال مذاکره است.

فیلمنامه این اثر را شای هاتن و مایکل فینچ نوشته‌اند که برگذشته جان ویک تمرکز دارد. فیلم‌برداری جان ویک ۴ تابستان امسال (۲۰۲۱) آغاز می‌شود و این اثر در آلمان، فرانسه و ژاپن فیلم‌برداری خواهد شد.


منبع: EmpireOnline

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم