ایوان مک گرگور، مارک استرانگ و سم هیوین در گروه بازیگران فیلم Climbing Nut

گروه بازیگران فیلم climbing nut اثر جدید داگ لیمان، درحال تکمیل شدن است. داگ لیمان که همچنان چشمش به‌دنبال ساخت یک فیلم در فضا با حضور تام کروز است، به‌دنبال یک ماجراجویی جدید و تولید فیلمی به نام climbing nut رفته است.

گروه بازیگران فیلم climbing nut اثر جدید داگ لیمان، درحال تکمیل شدن است. داگ لیمان که همچنان چشمش به‌دنبال ساخت یک فیلم در فضا با حضور تام کروز است، به‌دنبال یک ماجراجویی جدید و تولید فیلمی به نام climbing nut رفته. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


۱۰ فیلم در مورد سفر


شیلدون تورنر فیلمنامه اثر جدید داگ لیمان را می‌نویسد که خلاصه آن از این قرار است:
جرج مالوری (با بازی مک گرگور) کاوشگر و کوهنورد، از طرف کشور انگلستان انتخاب می‌شود تا به‌عنوان اولین انسان به سمت اورست رفته و بلندترین قله جهان را فتح کند. جرج برای فتح اورست در ارتفاعی قرار می‌گیرد که اکسیژن نیز در آن وجود ندارد و حتی هواپیما نیز تا آن ارتفاع بالا نمی‌رود.
جرج، همسر و فرزندانش را ماه‌ها نمی‌بیند و برای سومین و آخرین بار در مسیر صعود به اورست به تلاش خود برای فتح این قله ادامه می‌‌دهد؛ در این مسیر او تمام شجاعت، توان جسمی و مقاومت خود را به‌کار می‌گیرد اما هیچ‌وقت از این مسیر به سمت خانه خود بازنمی‌گردد.
اورست برای جرج یک غول بزرگ بود که در نهایت همه‌چیز را از او گرفت؛ البته هیچ‌وقت مشخص نشد که آیا جرج به قله صعود کرد و سپس ناپدید شد یا اینکه پیش از صعود جان خود را از دست داد!
اما می‌توان او را مصداق بارز این جمله دانست: آن‌چیز که دوست می‌داری را پیدا کن و بگذار تو را بکشد…

ایوان مک گرگور، مارک استرانگ و سم هیوین در گروه بازیگران فیلم climbing nut حضور دارند.
داگ لیمان فیلم‌برداری این اثر را از ژانویه ۲۰۲۲ آغاز می‌کند و این فیلم بر اساس فیلم اورست اثر بالتاسار کورماکور (۲۰۱۵) ساخته می‌شود.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم