حضور جولیان مور و ناتالی پورتمن در گروه بازیگران فیلم May December

فیلم جدید تاد هینز در دست تولید قرار گرفته است؛ او جولیان مور و ناتالی پورتمن را برای حضور در گروه بازیگران فیلم بازیگران فیلم May December انتخاب کرده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

فیلم جدید تاد هینز در دست تولید قرار گرفته است؛ او جولیان مور و ناتالی پورتمن را برای حضور در گروه بازیگران فیلم May December انتخاب کرده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


گروه بازیگران فیلم May December در حال تکمیل شدن است؛ این اثر، یک درام جدید از تاد هینز است که سامی بورچ فیلمنامه آن را تالیف می‌کند.

در خلاصه داستان این اثر آمده که یک بازیگر مشهور هالیوود با نام الیزابت (با بازی ناتالی پورتمن) قرار است نقش زنی به نام گریسی آترتون-یو را بازی کند و برای آشنایی بیشتر به ملاقات او و خانواده‌اش می‌رود.
گریسی و همسرش جو (۲۳ سال از او بزرگتر) فرزندان دوقلوی خود را برای فارغ‌التحصیلی از دبیرستان آماده می‌کنند. هنگامی که الیزابت در کنار خانواده گریسی قرار می‌گیرد تا بیشتر با آن‌ها آشنا شود، پویایی این خانواده از بین می‌رود. جو، هیچ‌وقت جوانی خود را مرور نکرده و حالا که نگاهی به آن می‌اندازد تا روایتی از جوانی‌اش را بازگو کند، حقیقتی تلخ پیش چشمش قد علم می‌کند؛ حقیقتی تیره و تلخ که برای جو تداعی‌کننده احساس پوچی و تهی بودن است. در ادامه، هنگامی که گریس و الیزابت بیشتر باهم آشنا می‌شوند، شباهت‌ها و تفاوت‌های میان این دو زن آشکار می‌شوند و ماجرا به سمت هرچه جذاب‌تر شدن پیش می‌رود.

هینز که قصد دارد سال آینده فیلم‌برداری را شروع کند، می‌گوید:
«آنچه درمورد فیلمنامه سامی بورچ توجه مرا جلب کرد این بود که تک تک نقش‌ها این فرصت را دارند که به‌آرامی خود را با جزییاتی کامل به مخاطب معرفی کنند.»  


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم