حضور سرشا رونان در گروه بازیگران فیلم دشمن یا Foe

گرت دیویس، کارگردان فیلم‌های جذاب شیر و مریم مجدلیه، اینبار سراغ تهیه فیلمی علمی تخیلی به نام  دشمن (Foe) می‌رود. دیویس، اونا رونان، پاول مسکل و کیت استنفیلد را برای حضور در گروه بازیگران فیلم دشمن انتخاب کرده است.

گرت دیویس، کارگردان فیلم‌های جذاب شیر (Lion) و مریم مجدلیه (Mary Magdalene)، اینبار سراغ تهیه فیلمی علمی تخیلی به نام  دشمن (Foe) می‌رود. دیویس، سرشا رونان، پاول مسکل و کیت استنفیلد را برای حضور در گروه بازیگران فیلم دشمن انتخاب کرده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.  


۱۰ فیلم علمی تخیلی فوق‌العاده که احتمالاً ندیده‌اید


گروه بازیگران فیلم دشمن درحال تکمیل شدن است؛ این اثر، اقتباسی از رمان پرفروش آیین رید، با همین نام است که در آینده‌‎ای نزدیک تولید می‌شود و انتظار می‌رود جانی دوباره به سرویس‌های پخش بدهد.

خلاصه داستان فیلم جدید گرت دیویس از این‌ قرار است که:

جونیور (مسکال) و هن (رونان) یک زوج جوان هستند که هفت سال از ازدواج آن‌ها می‌گذرد؛ این زوج در مزرعه‌ای دنج و دور زندگی می‌کنند.
یک‌شب، غریبه‌ای به نام ترنس (استنفیلد) در خانه آن‌ها را می‌زند و خبرهای عجیبی می‌دهد که زندگی این زوج را آشفته می‌کند. درنتیجه این خبرها، جونیور به‌طور تصادفی انتخاب‌شده تا به یک ایستگاه فضایی بزرگ و آزمایشی در حال چرخش دور زمین برود.
جذابیت این ماجرا از جایی شروع می‌شود که هن پس از رفتن همسرش، حتی برای لحظه‌ای تنها نمی‌ماند!

دیویس به ددلاین می‌‍گوید:
«من رمان دشمن را مطالعه کردم و نتوانستم آن را کنار بگذارم. همیشه تمایل داشته‌ام که فیلمی علمی‌تخیلی بسازم و حالا این فرصت پیش آمده و من تمام سعی‌ام را می‌کنم تا اثری متفاوت تولید کنم.

این فیلم بسیار هیجان‌انگیز است و دررابطه با جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم صحبت می‌کند؛ در این اثر بسیاری از سوال‌های ما به‌صورت عمیق بررسی می‌شود. م را می‌کنم تا اثری ماندگار تولید کنم.    

آنچه در فیلم دشمن به‌درستی به‌نمایش گذاشته می‌شود، نحوه رفتار آدم‌ها و برخی خودخواهی‌های آن‌هاست؛ در این اثر به مخاطب یادآوری می‌شود که جنگیدن برای چیزهایی که در زندگی ارزشمند هستند، ضرورت دارد. ما در فیلم دشمن می‌بینیم که نحوه رفتار ما با یکدیگر، روشی است که می‌تواند به نجات کره زمین کمک کند.»

فیلم‌برداری این اثر از ژانویه ۲۰۲۲ (دی ۱۴۰۰) آغاز می‌شود.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم