«زخم کاری» به بازار کتاب رونق داد | رمان محمود حسینی‌زاد نایاب شد

کتاب بیست زخم کاری ، که سریال که سریال جدید مهدویان اقتباسی از آن است، پس از پخش قسمت نخست سریال در بازار کتاب نایاب شد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

کتاب بیست زخم کاری ، که سریال زخم کاری اقتباسی از آن است، پس از پخش قسمت نخست سریال در بازار کتاب نایاب شد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


همه چیز درباره سریال زخم کاری + نقد و بررسی


به گزارش روابط عمومی سریال، پس از پخش قسمت نخست زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان چاپ چهارم کتاب بیست زخم کاری نوشته محمود حسینی‌زاد در فروشگاه‌های کتاب نشر چشمه به‌پایان رسیده است.

مسئولان نشر چشمه با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از خرید کتاب بیست زخم کاری ابراز امیدواری کردند و اعلام نمودند که چاپ پنجم کتاب را هر چه سریع‌تر روانه بازار کتاب می‌کنند.

این در حالی است که بر اساس آمار سایت فیدیبو، فروش بیست زخم کاری به‌صورت الکترونیک رشد بالایی پیدا کرده و جزو پرفروش‌های بخش رمان به‌حساب می‌آید.


نگاهی به فیلم های کارنامه سینمایی محمدحسین مهدویان


محمود حسینی‌زاد نویسنده و مترجم ایرانی است که تا امروز تألیفات زیادی را در بازار کتاب عرضه کرده؛ رمان بیست زخم کاری در سال ۱۳۹۵ توسط نشر چشمه منتشر شد و تا امروز چهار بار تجدید چاپ‌شده است.

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان جدیدترین محصول فیلیمو است که با اقتباس از رمان حسینی‌زاد و نمایشنامه مکبث اثر ویلیام شکسپیر ساخته‌شده.

جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی‌فر، مهدی زمین‌پرداز، امیرحسین هاشمی، سیاوش طهمورث، کاظم هژیرآزاد، منوچهر علی‌پور، مه‌لقا باقری، مائده طهماسبی، مرتضی امینی‌تبار و سارا حاتمی، نیوشا علی‌پور و مه‌یاس پازوکی بازیگران زخم کاری هستند.


معرفی عوامل و بازیگران سریال زخم کاری

تماشای سریال زخم کاری

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم