بازگشت اما استون با قسمت دوم کروئلا

کمپانی دیزنی تصمیم دارد تا دنباله فیلم کروئلا را تولید کند؛ خبرها حاکی از آن است که اما استون در دنباله این اثر شرورتر و جسورتر بازمی‌گردد.

اما استون عصر روز جمعه قرارداد حضور در دنباله فیلم کروئلا را با دیزنی امضا کرد تا یک‌بار دیگر نقش این شرور جذاب را بازی کند. البته پس از موفقیت قسمت اول این فرانچایز در گیشه اخباری مبنی برساخت قسمت دوم آن بین رسانه‌ها پیچیده بود که بیشتر شایعه تلقی می‌شد، اما حالا این گمانه‌زنی‌ها درست از آب درآمده‌اند و امضای قرارداد اما استون برای دنباله فیلم کروئلا توسط این کمپانی تأیید شده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


پاتریک وایتسل دربارۀ امضای قرارداد با دیزنی می‌گوید: «با تغییر روزافزون دنیای رسانه به شیوه‌های متنوع برای کمپانی‌های پخش فیلم و منفعت بردن آنها از این موضوع، همکاران و دست‌اندرکاران فیلم‌ها نیز نباید از این پیشرفت جا بمانند یا منفعت کمتری ببرند. این توافق نشان داد که مسیر متعادل و برابری برای پیشرفت وجود دارد که از هنرمندان و منافعشان حافظت می‌کند و همچنین، منافع استودیو و هنرمندان را در یک راستا قرار می‌دهد. ما از همکاری با اما استون و دیزنی بسیار خوشحال هستیم و امیدواریم که این توافق سبب شود تا راه برای دیگر هنرمندان و استودیوها باز شود تا از موفقیت و منفعت‌های پلتفرم جدید بهره ببرند.»

البته تا اینجای کار هنوز مشخص نیست که دنباله فیلم کروئلا قرار است اکران سینمایی داشته باشد یا توسط دیزنی پلاس منتشر شود.

کریگ گیلسپی، کارگردان کروئلا پیش از این به Collider گفته بود: «زمانی که فیلم‌نامه به‌دستم رسید و آن را خواندم احساس کردم آن چیزی نیست که بتوانم به شکلی عالی اجرایش کنم. روایت داستانی کمی سرراست‌تر بود و من واقعاً می‌خواستم انرژی و شیطنت بیشتری به آن اضافه کنم. به همین دلیل بیشتر به آن فکر کردم تا ببینم که آیا می‌توانم آن را به‌جایی که می‌خواهم برسانم. واقعاً در این مورد مطمئن نبودم. اما بعد با تونی مک‌نامارا صحبت کردم. همراه او روی پروژه‌ای کار می‌کردم و اما استون نیز به‌تازگی بازی در فیلم سوگلی را به پایان رسانده بود. دیزنی هم با این ایده موافق بود، بنابراین تونی متن را بازنویسی کرد. وقتی‌که این بازنویسی انجام شد، با خودم گفتم: خیلی خب، این شد یک فیلم درست‌وحسابی! حالا می‌دانم که باید چه کار کنم.»

کروئلا در تاریخ ۲۷ آگوست (۲۶ مرداد ۱۴۰۰) به شکل رایگان از رسانه دیزنی پلاس منتشر می‌شود.

منبع: ComicBook


دیزنی دنباله فیلم کروئلا را می‌سازد

دنباله فیلم کروئلا

خبر منتشر شده در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۴۰۰
کمپانی دیزنی در حال برنامه‌ریزی برای تولید دنباله فیلم کروئلاست؛ ازآنجایی‌که اکران فیلم کروئلا در سینما و دیزنی پلاس با اقبال خوبی روبه‌رو شد، این کمپانی تصمیم دارد تا دنباله آن را نیز تولید کند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


نقد فیلم کروئلا یا Cruella | شرور دوست داشتنی


هالیوود ریپورتر اعلام کرد که انتظار می‌رود کریگ گیلسپی (کارگردان) و تونی مک نامارا (نویسنده) برای تولید دنباله فیلم کروئلا مجدد در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

با این‌ وجود، تولید این اثر هنوز مراحل ابتدایی را طی می‌کند و ممکن است بعضی جزییات آن تغییر کنند؛ اما درآمد ۴۸.۵ میلیون دلاری فیلم کروئلا، تضمینی برای تولید دنباله این اثر است.

جزییات بیشتری در رابطه با تولید دنباله این فیلم در دست نیست؛ اما می‌توانیم تصور کنیم که اما استون با افزایش قابل‌توجه دستمزدش مجددا به ایفای نقش کروئلای شرور و دوست‌داشتنی بازمی‌گردد.

تماشای فیلم کروئلا

منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم