حضور میترا حجار در سریال جزیره

میترا حجار به عنوان جدیدترین بازیگر سریال جزیره با سیروس مقدم همکاری می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

میترا حجار به عنوان جدیدترین بازیگر سریال جزیره با سیروس مقدم همکاری می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


حضور محمدرضا فروتن در سریال جزیره سیروس مقدم


به گزارش روابط عمومی سریال، میترا حجار بازیگر سینما و تلویزیون که سابقه حضور در آثار مطرح سینمای ایران در دهه‌های مختلف را دارد این روزها در دومین تجربه حضور در نمایش خانگی مقابل دوربین سیروس مقدم در سریال جزیره رفت.

میترا حجار که فعالیت سینمایی‌اش را از میانه دهه هفتاد و با بازی در آثار مطرحی همچون متولد ماه مهر، اعتراض، سگ کشی و شب‌های تهران آغاز کرد در طول بیش از دو دهه حضور در سینما و تلویزیون ایفاگر نقش‌های ماندگاری بوده است.


مروری بر بهترین سریال های شبکه نمایش خانگی

سریال جزیره سیروس مقدم | رونمایی از لوگو


سریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم و با فیلمنامه‌ای از علی طالب‌آبادی جدیدترین تجربه کارگردانی خالق پایتخت است که در نمایش خانگی تولید می‌شود و قرار است به زودی از فیلیمو پخش شود.

این سریال به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی و امیرحسین حیدری ساخته می‌شود و پیش از این حضور محمدرضا فروتن، هنگامه قاضیانی و امیر مقاره در این سریال قطعی شده و دیگر بازیگران این سریال به زودی معرفی می‌شوند.

برخی از عوامل این سریال عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، مدیر تولید: مسعود دلیری، مدیر صدابرداری: بهمن اردلان، تدوینگر: سپیده عبدالوهاب، موسیقی: مسعود سخاوت دوست، طراح چهره پردازی: مهرداد میرکیانی، مدیربرنامه ریزی: سید علی هاشمی، طراح صحنه: پیام حسین سوری، طراح لباس: آرزو غفوری، بازیگردان: میکائیل شهرستانی، طراحی و ترکیب صدا: حسین ابوالصدق، منشی صحنه: آسیه معصومی، جلوه‌های ویژه کامپیوتری: امین انتشاری، گرافیست: عرفان بهکار، سرپرست گروه تولید: حسین فیض آبادی، مدیر تدارکات: نادر اژدری.

حضور میترا حجار در سریال جزیره

عکاس: امیرحسین شجاعی


شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.