ساخت دنباله فیلم جوکر | ابرشرور دی‌سی بازمی‌گردد!

اخبار جدیدی توسط وکیل تاد فیلیپس تایید شده مبنی بر اینکه فیلیپس برای نوشتن دنباله فیلم جوکر، در تیم نویسندگان این اثر حضور خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

در اواخر سال ۲۰۱۹ اخباری در رابطه با ساخت دنباله فیلم جوکر (Joker) منتشر شد؛ این اخبار همچنین تایید می‌کرد که تاد فیلیپس دنباله فیلم جوکر را می‌نویسد و کارگردانی می‌کند، اما تمام این اخبار توسط کانال‌های رسمی تکذیب شد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


واکین فینیکس در نقش جوکر واقعا فوق‌العاده ظاهر می‌شود

هیث لجر یا واکین فینیکس؛ بهترین جوکر تاریخ کیست؟

زندگینامه جوکر؛ داستان دلقک شرور از کجا شروع شد؟


اخبار جدیدی توسط وکیل فیلیپس تایید شده مبنی بر اینکه او برای نوشتن دنباله فیلم سینمایی جوکر، در تیم نویسندگان این اثر حضور خواهد داشت؛ همچنین این احتمال می‌رود که واکین فینیکس نیز در تیم نویسندگان حضور داشته باشد، او پیش از این موفق به دریافت اسکار بهترین بازیگر مرد برای بازی در فیلم جوکر محصول ۲۰۱۹ شده است.
درحالی که هیچ‌یک از اخبار جدید درباره ساخت فیلم جدید جوکر تایید یا تکذیب نشده‌اند، اما پر واضح است که سازندگان جوکر حداقل در حال انجام توافق‌هایی برای تولید دنباله این اثر هستند.

شخصیت جوکر یکی از متمایزترین شخصیت‌های محبوبی است که دی‌سی خلق کرده؛ او قدرت ابرانسانی ندارد و یک اَبَرشرور است که آشفتگی‌های افسارگسیخته‌ای دارد.
نسخه اول این اثر بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشته و ما منتظریم ببینیم آیا دنباله آن می‌تواند رکورد نسخه اصلی را بشکند یا نه.


آیا «جوکر» آغازگر یک دنیای سینمایی جدید خواهد بود؟

پایان فیلم «جوکر» چه معنایی داشت؟

حقایقی درباره جوکر؛ مردی که از ته دل می‌خندد!


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم