حضور نیکلاس کیج و اشلی گرین در گروه بازیگران فیلم برنامه بازنشستگی

گروه بازیگران فیلم برنامه بازنشستگی در حال تکمیل شدن است؛ نیکلاس کیج، ران پرلمن و اشلی گرین در این تیم حضور دارند و تیم جی براون کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این اثر را برعهده دارد.

گروه بازیگران فیلم برنامه بازنشستگی (The Retirement Plan) در حال تکمیل شدن است؛ نیکلاس کیج، ران پرلمن و اشلی گرین در این تیم حضور دارند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


دردسرهای نیل پاتریک هریس در فیلم نیکلاس کیج
نیکلاس کیج در فیلم ترسناک «سرزمین عجایب والی» بازی می‌کند
نیکولاس کیج و تیفانی هدیش در فیلم وزن غیرقابل تحمل استعدادهای عظیم


گروه بازیگران فیلم برنامه بازنشستگی درحال تکمیل شدن است اما عنوان فیلم این حس را منتقل می‌کند که انگار چیزی برای به وجد آمدن یا تحریک اشتیاق در این اثر وجود ندارد! حقیقت این است که این فیلم در ژانر اکشن ساخته خواهد شد و احتمالا نمایشی جذاب باشد برای به تصویر کشیدن ضرب‌المثل «دود از کنده بلند می‌شود!».

تیم جی براون کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این اثر را برعهده دارد.
خلاصه ماجرای فیلم برنامه بازنشستگی از این قرار است که اشلی گرین در نقش زنی که به‌همراه دختر خردسالش سارا (با بازی تالیا کمبل) در یک ماجرای جنایی گرفتار می‌شود و زندگی آن‌ها تحت تاثیر چالش‌های پیچیده‌ای قرار می‌گیرد. اشلی برای حل گرفتاری‌های خود از پدرش (با بازی نیکلاس کیج) کمک می‌گیرد که یک کلاه‌بردار بازنشسته است و در ساحلی در جزایر کیمن زندگی می‌کند.
به‌این‌ترتیب، دیدار مجدد پدر و دختر در ساحلی در جزایر کیمن رقم می‌خورد اما به‌سرعت توسط رییس دونی (با بازی جکی ارل هیلی) و ستوان بوبو (با بازی پرلمن) ردیابی می‌شوند و اشلی متوجه می‌شود که پدرش گذشته‌ای پنهانی داشته است.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم