حضور جراد کارمایکل در گروه بازیگران فیلم چیزهای کوچک

تیم بازیگران فیلم چیزهای کوچک در حال تکمیل شدن است. کارگردان محبوب یورگوس لانتیموس، جراد کارمایکل را به گروه بازیگران فیلم چیرهای کوچک اضافه کرده. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

گروه بازیگران فیلم چیزهای کوچک (Poor Things) در حال تکمیل شدن است. یورگوس لانتیموس، کارگردان محبوب، جراد کارمایکل، ویلم دفو، مارک رافلو و اما استون را به گروه بازیگران این اثر اضافه کرد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


هر روز اخبار جدیدی از فیلم چیزهای کوچک به گوش می‌رسد؛ داغ‌ترین خبر در رابطه با این فیلم، پیوستن جراد کارمایکل به گروه بازیگران است.

رامی یوسف، که در سریال رامی (Ramy) با کارمایکل همکاری می‌کند، در فیلم چیزهای کوچک نقش شخصیتی به نام ماکس مک کندلس را بازی می‌کند. همچنین رافلو در این پروژه نقش دانکن ودبرن و کارمایکل نقش هری استلی را ایفا می‌کنند.

منبع: EmpireOnline


حضور مارک رافلو در گروه بازیگران فیلم چیزهای کوچک

گروه بازیگران فیلم چیزهای کوچک

خبر منتشر شده در تاریخ ۴ خرداد ۱۴۰۰
گروه بازیگران فیلم چیزهای کوچک (Poor Things) در حال تکمیل شدن است. کارگردان محبوب یورگوس لانتیموس، مارک رافلو را به گروه بازیگران این اثر اضافه کرد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


آیا مارک رافلو را در سریال «هالک دخت» خواهیم دید؟


یورگوس لانتیموس در حال ساخت فیلم چیزهای کوچک است و اما استون و مارک رافلو را به گروه بازیگران این اثر دعوت کرده و تونی مک نامارا نیز نوشتن فیلمنامه را برعهده دارد.

ماجرای این اثر، اقتباسی از رمان آلاسدیر گری است و انتظار می‌رود لانتیموس و مک نامارا همکاری بی‌نظیری را برای تولید و نوشتن این اثر به اجرا بگذارند.

خلاصه فیلم چیزهای کوچک از این قرار است که زنی به نام بلا باکستر (با بازی اما استون)، توسط دانشمندی (ویلم دفو) که مغز کودک متولد نشده او را در جمجمه بلا کاشته دوباره زنده می‌شود. به‌این‌ترتیب زن تازه متولد شده توانایی ذهنی یک کودک را دارد، او می‌خواهد بزرگ شود و با دانشمندی که او را نجات داده ازدواج کند اما تحت تاثیر ماجرایی با یک وکیل مشکوک فرار می‌کند تا سفری به دور اروپا را تجربه کند.
اما در این مسیر همچنان که بزرگتر می‌شود و زکاوت و وجدان او کامل می‌شود، ماجرا به سمتی بسیار چالش برانگیز تغییر می‌کند.

لانتیموس اواخر سال جاری میلادی این اثر را برای رسیدن به اکران در سال ۲۰۲۲ تکمیل می‌کند.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم