سریال جدید آرنولد شوارتزنگر | جدیدترین نمایش پیشکسوت اکشن

چند ماه است که اخباری مبنی بر نمایش آخرین پروژه آرنولد می‌شنویم، در واقع این پروژه سریال جدید آرنولد شوارتزنگر است که در قالب مجموعه‌ای ماجراجویانه و جاسوسی توسط نتفلیکس پخش می‌شود.

سریال جدید آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) در دست تولید قرار می‌گیرد؛ این سریال، جدیدترین نقش‌آفرینی پیشکسوت اکشن در نقش پدری است که به‌همراه دخترش درگیر ماموریت‌های مخفی می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


پیش‌بینی بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۱


چند ماه است که اخباری مبنی بر پخش آخرین پروژه آرنولد می‌شنویم؛ در واقع این پروژه سریال جدید آرنولد شوارتزنگر است که در قالب اثری ماجراجویانه و جاسوسی توسط نتفلیکس پخش می‌شود.
مونیکا باربارو (که امسال در تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick) حضور دارد) در این داستان نقش دختری را بازی می‌کند که ناگهان متوجه می‌شود پدرش نیز مانند او مامور CIA است. او بابت این ماجرا احساس می‌کند که واقعا هیچ‌یک از آن‌ها دیگری را نمی‌شناسد و این احساس، زندگی خانوادگی‌شان را دچار دچار چالش می‌کند؛ اما وقایع و توطئه‌ها طوری پیش می‌روند که این پدر و دختر برای پیروز شدن بر تهدیدات با یکدیگر متحد می‌شوند.
نیک سانتورا نظارت بر این نمایش که توسط تلویزیون اسکای دنس مدیا ساخته می‌شود را انجام خواهد داد؛ سانتورا پیش از این درام تلویزیونی اسکورپیون (Scorpion) را اجرا کرده و روی اقتباس اخیر و کوتاه فراری (The Fugitive) در کوییبی کار کرده است.
شوارتزنگر درباره سریال جدیدش می‌گوید:
«طرفداران از سراسر جهان سال‌هاست که از من انتظار فیلمی اکشن و ماجراجویانه را دارند و اکنون زمان برآورده کردن این انتظار است. من برای شروع کار با نیک و مونیکا و تمام تیم تولید این اثر هیجان‌زده‌ام.»


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم