ساخت فیلم بت گرل به کارگردانی عادل ال اربی و بلال فلاح

شخصیت جدیدی از ماجراهای فیلم بت من با عنوان بت گرل، با داستانی منحصربه‌فرد در جریان است. ساخت فیلم بت گرل توسط دو کارگردان توانمند عادل ال اربی و بلال فلاح ساخته می‌شود.

ساخت فیلم بت گرل (Batgirl) به کارگردانی عادل ال اربی و بلال فلاح (کارگردان‌های فیلم پسران بد تا ابد) در جریان است. این اثر توسط کمپانی برادران وارنر تولید می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


لیست فیلم‌های سینمایی مارول
کالکشن فیلم های دیزنی در فیلیمو شات


شخصیت جدیدی از ماجراهای فیلم بت من با عنوان بت گرل، با داستانی منحصربه‌فرد روی پرده سینما می‌رود. جدیدترین فیلم ابرقهرمانی وارنر با تلاش‌های دو کارگردان توانمند، عادل ال اربی و بلال فلاح، ساخته می‌شود.
در رابطه با ساخت فیلم بت گرل اطلاعات اندکی در دست است، اما به احتمال زیاد این داستان با تمرکز بر شخصیت باربارا گوردون پیش می‌رود.
کریستینا هادسون نویسنده پرندگان شکاری (Birds Of Prey)، روی فیلمنامه بت گرل کار کرده است؛ در ابتدا به‌نظر می‌رسید که بت گرل قرار است فیلم بعدی جاس ویدون در سال ۲۰۱۷ باشد، اما او پس از یک‌سال از این پروژه دست کشید.
کریستین بور (تهیه کننده) می‌گوید:
«ما امیدواریم با ساخت فیلم بت گرل لحظاتی هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده از گاتهام را برای علاقه‌مندان به‌نمایش بگذاریم. فیلمنامه کریستینا بسیار جذاب و شوق‌برانگیز است. عادل و بلال نشاط و هیجان را برای این اثر به‌ارمغان می‌آورند و به‌نظر من آن‌ها بهترین‌های این تیم هستند. همچنین اینکه احساس می‌کنم قسمتی از جهان دی‌سی هستم، مرا به وجد می‌آورد.»
این اولین پروژه ابرقهرمانی نیست که کارگردان‌های فیلم بت گرل درگیر آن هستند؛ آن‌ها همچنین در گروه فیلمسازانی هستند که در سری خانم مارول دیزنی پلاس نیز همکاری کرده‌اند.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم