banner header desktop fajr

فیلم جدید رابرت اگرز با عنوان مرد شمالی در دست تولید است

فیلم جدید رابرت اگرز با عنوان مرد شمالی در دست تولید است و برای آوریل ۲۰۲۲ (۲۷ فروردین ۱۴۰۱) آماده اکران خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

فیلم جدید رابرت اگرز کارگردان فیلم جادوگر (The Witch) با عنوان مرد شمالی (The Northman) در دست تولید است و برای آوریل ۲۰۲۲ (۲۷ فروردین ۱۴۰۱) آماده اکران خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


جدیدترین و بهترین فیلم های ۲۰۲۱
گفتگو با رابرت اگرز
نقد فیلم فانوس دریایی


فیلم جدید رابرت اگرز یک درام انتقام‌جویانه است که الکساندر اسکاشگورد، آنیا تیلور-جوی، نیکول کیدمن، اتان هاوک، ویلم دافو و بیورک (خواننده ایسلندی) در گروه بازیگران این اثر حضور دارند. این فیلم در ۸ فوریه (۱۹ بهمن ۱۴۰۰) توسط دو کمپانی فوکوس و یونیورسال پیکچرز اکران بین‌المللی خواهد شد.

فیلم مرد شمالی به‌عنوان اثری هیجان‌انگیز، انتقام‌جویانه و حماسی توصیف شده؛ این اثر متمرکز بر زندگی یک شاهزاده وایکینگ است که می‌خواهد انتقام مرگ پدرش را از قاتل او بگیرد.
رابرت اگرز تمام تابستان گذشته را در ایسلند مشغول فیلمبرداری این اثر بوده است.

رابرت اگرز کارگردان این اثر، فیلمنامه را به کمک شاعر و رمان‌نویس سجون (Sjón) تالیف کرده است. تهیه کنندگان این فیلم لارس نودسن، مارک هوفام و نیو ریجنسی هستند و این اثر تولید مشترک فوکوس و نیو ریجنسی است.

رابرت اگرز با ساختن فیلم جادوگر در سال ۲۰۱۵ فرصتی را فراهم کرد تا تیلور-جوی بتواند با بازی در این اثر به‌خوبی بدرخشد. آخرین اثر این کارگردان فیلم فانوس دریایی بود که یک تریلر روانشناختی به‌حساب می‌آمد و بازیگران برجسته‌ای مانند دافو و رابرت پتینسون در آن ایفای‌نقش کردند.

کمپانی فوکوس به‌تازگی تاریخ انتشار فیلم شمارنده کارت (The Card Counter) را برای ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور ۱۴۰۰) مشخص کرده؛ همچنین اکران فیلم خانم هریس به پاریس می‌رود (Mrs. Harris Goes to Paris) با بازی لسلی منویل و ایزابل هوپر را برای ۴ مارس ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) وعده داده است.


منبع: TheWrap

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم