پیش بینی فروش مرد عنکبوتی

تحلیلگران سینما درباره پیش بینی فروش مرد عنکبوتی می‌گویند که این فیلم در هفته اول اکران خود در آمریکا با فروش ۴۳ میلیون دلاری مواجه خواهد شد.

صنعت سینما خود را برای اکران «فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه» در آمریکا آماده می‌کند. به همین دلیل پیش بینی فروش مرد عنکبوتی در هفته اول اکران در آمریکا قطعا موضوع جذابی است. تحلیلگران سینما درباره پیش بینی فروش مرد عنکبوتی به این موضوع اشاره کرده‌اند به احتمال زیاد این فیلم در روز افتتاحیه در آمریکا با فروش ۴۳ میلیون دلاری مواجه خواهد شد. ۲٫۸ تا ۳ میلون دلار از این فروش مربوط به فروش آخر شب روز اول اکران می‌شود.

آیا طرفداران مرد عنکبوتی باعث می‌شوند که این فیلم به رکوردهای عجیبی دست پیدا کند؟ باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم. فیلم مرد عنکبوتی هفته گذشته در چین و برخی کشورهای آسیایی اکران شد و فردا هم در آمریکا اکران می‌شود. فروش این فیلم تا این لحظه ۱۵۰ میلیون دلار در ۶ روز بوده است. در اولین جمعه‌ای که فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» در آمریکا اکران شد، فروش ۵۰٫۷۸ میلیون دلاری را تجربه کرد.

پیش بینی فروش مرد عنکبوتی

سونی قبل از اکران رسمی این فیلم در آمریکا، مرد عنکبوتی جدید را کمی زودتر به‌صورت محدود در ۱۰۰۰ سینما اکران خواهد کرد. انتظار می‌رود فروش این اکران محدود بین ۲٫۸ تا ۳ میلیون دلار باشد. لازم به ذکر است که این فیلم هنوز در کشور کانادا اکران نشده است. بد نیست به زمان‌های اکران این فیلم هم اشاره کنیم. این فیلم قرار نیست در ساعت‌هایی مثل ۲ صبح به بعد اکران شود. مرد عنکبوتی جدید در ۴۶۳۴ سینما اکران می‌شود که بزرگ‌ترین اکران برای یک فیلم در ماه جولای خواهد بود. این فیلم هم‌اکنون در کشور‌های چین، ژاپن و هنگ‌کنگ ۱۱۰ میلیون دلار در اولین آخر هفته اکران خود، فروش داشته است.

به‌جز فیلم «شوالیه تاریکی» در سال ۲۰۱۲ هیچ فیلمی در نیمه‌شب اکران نشده است و حالا «مرد عنکبوتی: دور از خانه» قصد دارد بار دیگر در نیمه‌شب اکران شود. فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه که در سال ۲۰۱۷ به نمایش درآمد، در بیش از ۳۴۵۰ سینما اکران شد.


منبع: Dead Line

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم