اولین تصویر لئوناردو دی کاپریو و لیلی گلداستون درفیلم قاتلان ماه کامل

اولین تصویر از فیلم قاتلان ماه کامل (Killers Of The Flower Moon) منتشر شد؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

اولین تصویر از فیلم قاتلان ماه کامل (Killers Of The Flower Moon) منتشر شد؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


آغاز فیلمبرداری فیلم قاتلان ماه کامل

کالکشن مارتین اسکورسیزی در فیلیمو شات


لئوناردو دی کاپریو و لیلی گلداستون در اولین تصویر فیلم قاتلان ماه کامل

پس از طی مراحل طولانی تولید فیلم قاتلان ماه کامل به کارگردانی مارتین اسکورسیزی، سرانجام اولین تصویر از این فیلم منتشر شد که در آن لیلی گلداستون و لئوناردو دی کاپریو را در کنار یکدیگر می‌بینیم. فیلم قاتلان ماه کامل اقتباسی از کتاب پرفروش دیوید گران است و فیلمنامه این اثر را اریک راث نوشته است. ماجرای این فیلم در دهه ۱۹۲۰ در اوکلاهما اتفاق می‌افتد و خلاصه قصه از این قرار

است:

زندگی ملت اوساج که ثروتمند و غنی بوده‌اند، پس از پیدا شدن نفت در سرزمین آن‌ها دگرگون می‌شود و هم‌زمان با این موضوع، ترورهای عجیبی در این محیط اتفاق می‌افتد! به‌این‌ترتیب FBI به سمت این سرزمین راهی می‌شود و در جریان جست‌وجوی خود، یکی از وحشتناک‌ترین توطئه‌های تاریخ آمریکا را کشف می‌کند.

همچنین تیم بازیگران فیلم قاتلان ماه کامل ترکیبی اغواکننده از افراد تازه‌وارد و چهره‌های سرشناس را شامل می‌شود: جسی پلمونس، مایکل ابوت جونیور، پت هیلی، اسکات چوپان، تاتانکا مینس، تاتو کاردینال، جیسون ایسبل و استورجیل سیمپسون همگی در این فیلم حضور خواهند داشت. تاریخ اکران هنوز مشخص نشده است.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم