پایان اکران آنلاین فیلم شنای پروانه | فیلم پرطرفدار محمد کارت به نمایش خانگی می‌آید

فیلم سینمایی شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت به تهیه‌کنندگی رسول صدرعاملی بعد از ۵ هفته اکران آنلاین موفق وارد نمایش خانگی می‌شود.

فیلم سینمایی شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت و تهیه‌کنندگی رسول صدرعاملی بعد از ۵ هفته اکران آنلاین موفق وارد نمایش خانگی می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


همه چیز درباره فیلم شنای پروانه + نقد و آمار فروش


به گزارش روابط عمومی فیلیمو و‌ نماوا، اکران آنلاین فیلم سینمایی شنای پروانه پس از ۵ هفته پایان یافت و نخستین ساخته سینمایی محمد کارت از پنجشنبه وارد نمایش خانگی خواهد شد.

شنای پروانه که عنوان بهترین فیلم جشنواره سی و هشتم فیلم فجر از نگاه تماشاگران را با خود به همراه دارد توانست در جذب مخاطب اکران آنلاین پیشتاز آثار سینمایی باشد و رکورد را بشکند. برای این فیلم بعد از گذشت ۵ هفته، ۱۸۸ هزار و ۹۸۰ بلیط فروخته شد. بر همین اساس میزان فروش این فیلم در پایان اکران آنلاین به رقم پنج میلیارد و ۶۶۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

با توجه به پایان اکران آنلاین این فیلم سینمایی قرار است از صبح روز پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت، همزمان با تعطیلات عید سعید فطر، از طریق پلتفرم فیلیمو در دسترس مخاطبان قرار بگیرد.

بازیگرانی چون جواد عزتی، طناز طباطبایی، امیرآقایی، علیرضا داودنژاد، پانته‌آ بهرام، علی شادمان، مهدی حسینی‌نیا، مه‌لقا باقری، ایمان صفا، ناهید مسلمی، نادر شهسواری، بهروز پناهنده، روح الله مهرابی، محمد مطهری پور، نیلوفر شهفری و آبان عسکری در شنای پروانه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سرمایه‌گذاری این فیلم را محمدصادق رنجکشان بر عهده داشته و سید مازیار هاشمی مجری طرح این فیلم سینمایی بوده است. محمد کارت، حسین دوماری و پدرام پورامیری فیلمنامه آن را به نگارش درآورده‌اند.

شنای پروانه از آثار خبرساز سینمای ایران در دوسال اخیر بوده است.


ممکن است به این مطلب‌ها نیز علاقه‌مند باشید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم